Zostań Ekspertem Finansowym ANG w Jaworznie

Zostań Ekspertem Finansowym ANG w Jaworznie

doradca kredytowy jaworzno

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym ANG w Jaworznie. Grupa ANG powstała po to, by służyć ludziom. Pomagać im zrozumieć zawiłości zawarte w umowach z instytucjami finansowymi, pomagać dobrać usługi, których klienci naprawdę potrzebują i na które ich stać.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy nowe osoby do współpracy. Jeżeli podzielasz nasze wartości oraz misję i jesteś zainteresowany dołączeniem do nas aplikuj poprzez wypełnienie formularza rekrutacyjnego.  

Otwarte rekrutacje:

Współpraca

Rozpocznij swoją karierę jako Ekspert Finansowy w najbardziej przyjaznej organizacji na rynku finansowym w Polsce. To wyróżnienie ale również zobowiązanie. Twoja praca będzie się opierała na zasadach i wartościach Grupy ANG SA.

Co zyskujesz?

  • przejrzysta ścieżka kariery;
  • możliwość zdobycia uprawnień zawodowych KNF
  • praca w oparciu o nowoczesne narzędzia i rozwiązania technologiczne
  • dostęp do najlepszych produktów finansowych
  • szeroki pakiet szkoleń
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • unikalna kultura organizacyjna

Jeżeli nie znajdujesz otwartej rekrutacji o Twoim profilu, ale uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, prześlij swoją aplikację wypełniając formularz.

Aplikuj!

Dlaczego Grupa ANG?

Chcemy dostarczać ludziom usługi finansowe, których potrzebują, które rozumieją, za godziwą cenę i na które ich stać.

Tworzymy środowisko pracy oparte na odpowiedzialności, współwłasności i współstanowieniu. Odbudowujemy zaufanie do branży finansowej, na pierwszym miejscu stawiając dobro klienta. Rozwijamy się w sposób zrównoważony, pamiętając o naszym wpływie na ludzi i środowisko.

Biznes efektywny długoterminowo

Budujemy organizację, która systematycznie rośnie pod kątem przychodów i zatrudnienia, rozwija się w sposób zrównoważony i odpowiedzialny społecznie, tworząc biznes efektywny długoterminowo, trwały i pożyteczny.

Ludzie są naszą wartością

Człowiek jest najważniejszym źródłem wartości firmy. Chcielibyśmy, aby nasze współpracowniczki i współpracownicy identyfikowali się z misją, wizją i wartościami naszej organizacji, traktując pracę jak służbę i jako źródło rozwoju osobistego, spełnienia zawodowego i radości. Z różnorodności czerpiemy siłę – jesteśmy otwarci na każdego człowieka bez względu na płeć, wiek, pochodzenie czy inne cechy. Niezwykle ważne jest dla nas również budowanie kapitału etycznego, który rozumiemy jako gotowość firmy i jej społeczności do zaangażowania i walki w imię przyjętych wartości.

Tworzymy kapitał społeczny
Angażujemy się na rzecz dobra wspólnego. Budujemy kapitał społeczny, dzieląc się naszą wiedzą, doświadczeniem i zasobami. Służymy społeczeństwu i widzimy naszą odpowiedzialność obywatelską.

Dbamy o środowisko
Chcemy nie tylko eliminować swój negatywny wpływ na środowisko, ale również mieć swój udział w zapewnieniu przyszłym pokoleniom dostępu do zasobów naturalnych w stopniu nie mniejszym niż ten, jaki stał się naszym udziałem. Podejmujemy działania i promujemy postawy pro-ekologiczne.

Grupa ANG S.A. (dawniej ANG spółdzielnia) to jedna z największych w Polsce firm pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Jako jedyni w branży finansowej posiadamy prestiżowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Tym samym Grupa ANG znalazła się na liście firm uznawanych za najlepsze dla świata. Posiadamy liczne wyróżnienia, w tym nagrodę Super Etyczna Firma 2020, Gazele Biznesu, czy Great Place to Work. Jako firma nie akceptujemy missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.

Ponadto od lat z sukcesami angażujemy się w pracę nad budowaniem zaufania społecznego do branży finansowej, edukację i przedsiębiorczość. Nasza Firma powstała w 2010 roku w formule spółdzielni (ANG Spółdzielnia) jako alternatywne dla korporacji miejsce pracy dla doświadczonych ekspertów kredytowych. W październiku 2020 w wyniku przekształcenia ANG Spółdzielni w Krajowym Rejestrze Sądowym zarejestrowana została Grupa ANG Spółka Akcyjna.

Informujemy, że wysyłając CV na powyższy adres wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Trinity House & Finance sp. z o.o. (Grupa ANG S.A.) z siedzibą przy ul. Rozbrat 44a lok.110, 00-419 Warszawa (dalej Administrator), w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.