Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Bielsku-Białej

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Bielsku-Białej

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Szczyrk, Wilamowice

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Bielsku-Białej na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Bielsku-Białej na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Bielsku-Białej lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Bielsko-Biała

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Bielsku-Białej.

Wiadomości na temat kosztów kredytu i wydatków powiązanych z kredytem, jakie przekaże ekspert kredytowy z Bielska-Białej 

Wiadomości na temat kosztu zobowiązania finansowego oraz kosztów okołokredytowych, jakie przekaże ekspert kredytowy z Bielska-Białej to ważne porady, jakie wielu osobom ukazują, co jest dla nich najkorzystniejsze, kiedy chodzi o pobranie na tyle znaczącego zobowiązania finansowego. Eksperci z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. wskazują klientom, z czym trzeba się liczyć, kiedy na przykład ktoś postanawia brać kredyt hipoteczny. W przeszłości rolę taką spełniał doradca kredytowy Bielsko-Biała, a teraz zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. W niektórych przypadkach konsumenci nie zdają sobie sprawy z tego, że koszt kredytu nie jest jedynym kosztem, jaki będą musieli ponosić. W głównej mierze trzeba liczyć się z kosztami naliczonymi przez bank za to, że udzielił kredytu. Nadprogramowe koszty będą obowiązywały przy każdym typie zobowiązania finansowego. Koszty kredytowania rozdziela  się na koszty odsetkowe a także pozaodsetkowe. Pozostają one bezpośrednio połączone z zobowiązaniem finansowym oraz jego spłatą. Pozostałe wydatki określa się jako wydatki okołokredytowe i obejmują one sporo opłat powiązanych bezpośrednio z kupnem dowolnej nieruchomości. Tego typu koszty są istotne, gdyż zwykle wynoszą one aż 15% z całego zadłużenia. Mający doświadczenie doradca finansowy Bielsko-Biała kieruje na to wszystko uwagę, co ma znaczenie, gdyż najczęściej banki w wiodącej ofercie nie prezentują dodatkowych wydatków, ponieważ będzie zależeć im na tym, aby ich oferta  zaprezentowała się jako korzystna. 

Jakie będą inne koszty związane z kredytowaniem? 

Opłaty nadprogramowe do pożyczki, o jakich z pewnością napomknie ekspert kredytowy Bielsko-Biała to: koszty wstępne, koszty wyceny nieruchomości, koszty ubezpieczenia, koszty skorzystania z dodatkowego produktu przy pobieraniu kredytu w instytucji bankowej a także koszty do zapłacenia w sądzie oraz kwota do zapłacania u notariusza. W wypadku zobowiązania takiego jak kredyt hipoteczny Bielsko-Biała warto też pamiętać o takich kosztach okołokredytowych jak: opłaty w sądzie, w jakim zostanie ustanowiona hipoteka, opłata w US, bądź koszty w kancelarii notarialnej. Inne opłaty, jakie ponosi się za kredyt w banku to: promesa kredytowa, wycena nieruchomości, prowizja kredytu. W wypadku kredytów będzie także ważna opłata za polisę ubezpieczeniową. W wypadku kredyt gotówkowy Bielsko-Biała ubezpieczenie zwykle jest dobrowolne. Bardzo istotne są natomiast ubezpieczenia w wypadku kredytów hipotecznych. Doświadczony ekspert kredytowy wyznaczy dla konsumenta, jaką sumę konkretnie będą w jego wypadku wynosiły wydatki kredytowania w komplecie. W takiej sytuacji konsument będzie posiadać doskonałe rozeznanie w tym, na co się decyduje.

Doradca Kredytowy Bielsko-Biała