Kredyt Gotówkowy

Chcesz się rozwijać i realizować swoje plany? Brakuje Ci gotówki? Kredyt gotówkowy to taka właśnie forma finansowania, która pozwala uzyskać środki finansowe w krótkim czasie. Możesz oczywiście udać się do najbliższego banku i wziąć pierwszą możliwą ofertę. Jednak w przypadku kredytu gotówkowego, tak jak w przypadku każdego kredytu oferty a zatem warunki mogą się znacząco różnić. Dzięki skorzystaniu z usług naszego Eksperta dowiesz się, w którym banku otrzymasz najkorzystniejszą ofertę, z najniższym oprocentowaniem oraz optymalnymi warunkami wstępnymi. Poza analizą ofert kredytowych nasz Ekspert zajmie się przeprowadzeniem całego procesu, wszystkimi formalnościami aż do momenty kiedy środki będą uruchomione na Twoim koncie! Bardzo często takie kredyt gotówkowy można otrzymać jeszcze tego samego dnia!

Nawet jeśli wydaje Ci się, że Twoja sytuacja finansowa jest trudna i bank nie udzieli Tobie kredytu, warto spróbować porozmawiać z naszym Ekspertem, ponieważ bardzo często istnieje możliwość rozwiązania takiej sytuacji. To co ważne w przypadku każdego kredytu, także kredytu gotówkowego, należy solidnie przemyśleć i przeanalizować różne elementy takiego zobowiązania, tak aby nie stanowił on dla nas zbyt dużego ciężaru. I tak warto brać pod uwagę wszystkie koszty kredytowe w tym m.in. wysokość oprocentowania, wysokość marżykwotę ubezpieczenia (jeśli jest związane z kredytem), wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) oraz całkowitą kwotę do spłaty. Dzięki współpracy z naszym Ekspertem możesz mieć pewność, że będzie on dbał o to aby kredyt gotówkowy był optymalnie dobrany do Twoich możliwości finansowych.

Co potrzebujesz aby otrzymać kredyt gotówkowy

  • przedstawić wysokość swoich dochodów oraz ich źródło ( czyli z jakiego tytułu pochodzi dochód, jaki rodzaj umowy i na jaki okres jest ona zawarta; gospodarstwo rolne bądź działalność pozarolnicza; emerytura, renta itd.)
  • przedstawić wysokość kosztów własnych ( czynsz za mieszkanie, opłaty za media, koszty wyżywienia, itp)
  • przedstawić wysokość wszystkich aktualnych zobowiązań finansowych (obecnie posiadane zobowiązania kredytowe, karty, alimenty, itp).

Kredyt Gotówkowy – Kalkulator Online

[bt_cc id="1788"]

Dzięki naszemu kalkulatorowi kredytowemu online możesz łatwo sprawdzić wysokość raty kredytowej przy danej sumie kredytu gotówkowego. Pamietać należy iż podane wyliczenia są tylko orientacyjne. Kalkulator online nie bierze pod uwagę bieżących promocji bankowych ani indywidualnej zdolności kredytowej. W celu dokładnego wyliczenia kosztu kredytu skontaktuj się z naszym Ekspertem.

Kredyt Gotówkowy potrzebny od zaraz? Napisz do nas!

Zapewniamy pełne wsparcie kredytowe od oceny zdolności do ostatecznego uruchomienia kredytu.

Zapraszamy do umówienia indywidualnego spotkania z jednym z naszych Ekspertów Kredytowych, który oceni Państw zdolność kredytową, przedstawi najbardziej aktualne oferty bankowe i złoży wniosek kredytowy. Pamiętaj, że możesz otrzymać gotówkę jeszcze tego samego dnia!