Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Mikołowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Mikołowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Mikołowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Mikołowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Mikołowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Mikołów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Mikołowie.

Informacje dotyczące typów możliwych do uzyskania kredytów dzięki współpracy z Ekspertem Kredytowym w Mikołowie 

Umawiając się z specjalistą kredytowym z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.   można uzyskać informacje odnoszące się do typów możliwych do pobrania kredytów za gotówkę. Konsument zostanie poinformowany o na tyle znaczących sprawach jakimi są: suma kredytu, czas obowiązywania kredytu, kwota oprocentowania, prowizja a także rodzaj rat. W dodatku, jeśli na przykład ktokolwiek będzie zastanawiać się nad tym, aby szybciej spłacać kredyt finansowy, to dowie się, iż może korzystać z propozycji spłacania w jednym miesiącu dwóch rat. Eksperci przedstawią wszystkie informacje bardzo precyzyjnie. Dawniej rolę taką wypełniał doradca kredytowy Mikołów, a aktualnie obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Kredyty gotówkowe dzieli się na 3 typy. Będą to: kredyt gotówkowy możliwy do przeznaczenia na dowolne cele konsumpcyjne, kredyt odnawialny z limitem na koncie oraz kredyt wyżej oprocentowany niż inne kredyty gotówkowe z limitem na karcie. O tym, jaki typ kredytu okaże się idealny dla konkretnego klienta zdecyduje doradca finansowy Mikołów po zapoznaniu się z oczekiwaniami konkretnej osoby a także z tym, jaka jest jej aktualna sytuacja podz względem finansów. Potencjalni dłużnicy dowiedzą się też, jakie wydatki muszą ponieść, o ile zdecydują się na kredyt za gotówkę. Głównym kosztem są odsetki, za jakie oprocentowanie podawane jest przez banki co roku. Innym wydatkiem jest prowizja, pobrana w chwili uruchomienia zobowiązania finansowego. Może też być doliczona do całościowej kwoty. Kolejno, trzeba także wziąć pod uwagę koszty ubezpieczenia, potraktowanego przez oddział bankowy jako osłona spłacenia kredytu gotówkowego. 

Kwestia przygotowania formalnego do pobierania kredytu 

Doświadczony ekspert kredytowy Mikołów po przeglądaniu dostępnych ofert może pomóc również konsumentowi w prawidłowym wypełnieniu wniosku oraz informuje o tym, jakie konsument powinien przyszykować dokumenty. W takiej sytuacji nie będzie mowy o tym, iż jakakolwiek z kwestii formalnych zostanie niedopilnowana. I chociaż procedura nie jest tak skomplikowana jak w wypadku kredyt hipoteczny Mikołów, to  opłaca się skorzystać z istotnych wskazówek specjalisty. Jeżeli nie wie się, jaki rodzaj zobowiązania finansowego wybierać albo kredyt gotówkowy Mikołów pobiera się pierwszy raz, to taka postać pomocy może być nieoceniona. Praktyczne rady związane z zobowiązaniami finansowymi uzyskane w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. obejmują między innymi informacje o tym, co ma wpływ na sumę raty kredytowej. Rozmowy negocjacyjne z bankiem mogą być kłopotliwe dla osoby pobierającej kredyt. Eksperci od kredytów znają dostępne propozycje, procedury oraz mają przetestowane modele negocjacji.

Doradca Kredytowy Mikołów