Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Siemianowicach Śląskich

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Siemianowicach Śląskich

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Katowice

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Siemianowicach Śląskich na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Siemianowicach Śląskich na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Siemianowicach Śląskich lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Siemianowice Śląskie

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Siemianowicach Śląskich.

Porównywanie ofert kredytów przez eksperta kredytowego z Siemanowic Śląskich jako baza do wzorcowego zaplanowania wydatków  

Porównywanie ofert kredytów przez eksperta kredytowego to podstawa do wzorcowego zaplanowania wydatków, odnosząca się do każdego rodzaju kredytów. Dawniej funkcję tą pełnił doradca kredytowy Siemanowice Śląskie, a obecnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Kiedy konsument będzie potrzebować finansować remont mieszkania, bądź potrzebuje środków finansowych na kupno pojazdu, to wystarczy że zapisze się na rozmowę podczas której wszystko będzie wyjaśnione. Wykwalifikowany ekspert dobierze kredyt, jaki będzie najtańszy, kiedy chodzi o koszty kompletne. Ponadto pomoże pojąć regulamin każdej z umów, jaka zostanie rozpatrywana przed podjęciem końcowej decyzji. Stosownie z oczekiwaniami klienta będą sprawdzone tego typu wskaźniki jak: suma raty, okres spłaty, oprocentowanie, czy jednorazowa opłata bankowa przy udzielaniu kredytu. Z tego powodu należy specjaliście szczegółowo wytłumaczyć, na jaki plan będzie potrzebować się gotówki i wtedy na pewno zostaną podane najlepsze rozwiązania. Zatrudniony w Trinity Finance część Grupy ANG S.A. doradca finansowy Siemanowice Śląskie udzieli informacji klientowi o zaletach oraz minusach każdej z propozycji, a więc nie ma potrzeby się obawiać o ukryte koszty. Jeśli już natomiast dopasowana będzie określona oferta, będzie zajmować się przeprowadzeniem negocjacji z oddziałem bankowym. Przeprowadzenie konsumenta przez całość formalności, od wyboru produktu aż po podpisanie umowy pozwala pozbywać się stresu. 

Nieuzależniona od jakiegokolwiek oddziału bankowego pomoc eksperta kredytowego

Nieuzależniona od żadnego oddziału bankowego pomoc specjalisty kredytowego jest następną zachętą do zrobienia użytku ze wskazanych usług. Paracujący w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. udzieli pomocy klientom we wszystkich sprawach związanych ze złożeniem dokumentacji. Przyszli kredytobiorcy nie powinni się bać jakichkolwiek formalności i o nic, co jest powiązane z procesem udzielania pożyczki. Mający stosowne kwalifikacje ekspert kredytowy Siemanowice Śląskie będzie czuwać nad całością procedury. Udzieli wyjaśnień na pytania konsumenckie, podporządkowując własne obserwacje od sytuacji określonego kredytobiorcy. Bardzo istotne jest to, że kiedy analitycy poinformują kredytobiorców o udostępnionych propozycjach związanych z pobraniem kredytu, to wskazują na całość kosztów, powiązanych też z obsługiwaniem kredytu. Jeśli przy którymkolwiek z zobowiązań takich jak przykładowo kredyt hipoteczny Siemanowice Śląskie nakazane są przez bank zabezpieczenia, to również zdobędzie się informacje w takim temacie. Porównywanie paru propozycji kredytowych może być skomplikowane, lecz gdy w imieniu konsumenta zajmuje się tym ekspert kredytowy, to procedura potoczy się sprawniej. Każdy, kto chciałby, by kredyt gotówkowy Siemanowice Śląskie był przystosowany do jego wymagań a także zasobów materialnych, powinien skorzystać ze wsparcia analityka z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.

Doradca Kredytowy Siemianowice Śląskie