Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Bełchatowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Bełchatowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Bełchatów, Zelów, Kleszczów, Kluki, Rusiec, Szczerców

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Bełchatowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Bełchatowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Bełchatowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy bełchatów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Bełchatowie.

Kredyt firmowy oraz kredyt hipoteczny czyli dlaczego warto uzyskać pomoc Eksperta Kredytowego w  Bełchatowie

Rodzaje kredytów dla firm, jakie może rekomendować ekspert kredytowy w Bełchatowie to tego typu produkty pieniężne, jakie są ogólnodostępne w bankach. Pobierając taki kredyt każdy z przedsiębiorców ma na celu rozwijanie własnej działalności. Za każdym razem ekspert kredytowy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. dostosowuje więc dokładnie dla klienta biznesowego typ finansowania. Na przykład, na początek działalności rekomendowane są kredyty inwestycyjne, a na rozwój już prosperującej marki ekspert zarekomenduje kredyt obrotowy. Dawniej funkcję tą pełnił doradca kredytowy Bełchatów, a teraz zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Ten ekspert jak najdokładniej wytłumaczy biznesmenowi starającemu się o kredyt, jaka jest charakterystyka określonych produktów pieniężnych. Bez wątpienia, przedsiębiorstwa z dłuższym stażem mogą liczyć na lepsze warunki przyznania kredytu, chociażby pod kątem pobieranej kwoty albo czasu spłacania. Natomiast jest to zależne także od tego, jaka jest historia kredytowa danej marki. Nowe firmy mogą mieć natomiast kłopot z uzyskaniem określonego kredytu. Często instytucje bankowe wymagają minimalnego rocznego stażu i imponujących wyników sprzedażowych. Z kolei, są też banki elastycznie nastawione na wspieranie młodych przedsiębiorców i tutaj też ważna jest koncentracja specjalistów kredytowych, którzy muszą wiedzieć, co rozsądnie będzie polecać swoim klientom. Kiedy już przedsiębiorca ma jakiś staż w zarządzaniu działalnością, to na pewno polecany będzie mu kredyt inwestycyjny. Jest to popularna wśród kredytobiorców z tej kategorii postać pobrania zobowiązania pieniężnego, bo zwykle banki mogą pokrywać nawet całą inwestycję, nie domagając się wkładu własnego. Ten typ kredytu można pobrać na czas do 20 lat. Jeżeli przedsiębiorca będzie w takim razie przekonany na pobranie kredytu inwestycyjnego, to doradca finansowy Bełchatów z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. objaśni, jakie papiery należy przyszykować, a także jak dobrze przygotować biznesplan pod względem planowanej inwestycji, żeby był on pozytywnie rozpatrzony przez oddział bankowy. Oczywiście, doświadczenie eksperta kredytowego pozwoli też na przygotowanie razem z konsumentem planu pod planowaną inwestycję. W efekcie, bank będzie przekonany, że zamierzone przedsięwzięcie zacznie przynosiło zyski. Istotne są bowiem dla osoby pobierającej kredyt przypuszczalne dochody. 

Kredyt obrotowy dla firmy i inne rodzaje kredytów, jakie może omówić ekspert kredytowy Bełchatów

Kredyt obrotowy dla przedsiębiorstwa ma na celu utrzymanie aktualnej zdolności pieniężnej w firmie klienta, jakiemu doradza ekspert kredytowy Bełchatów z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. Ten typ kredytu można uzyskać jako kredyt ratalny albo jako odnawialną linię kredytową. Profesjonalista dobierze określoną ofertę, oceniając bieżące możliwości przedsiębiorstwa. Z tego względu warto mieć stabilną kondycję finansową, aby móc otrzymać ten kredyt. Do ekspertów od kredytów zgłasza się sporo przedsiębiorców. Na przykład, kiedy ktoś tyle co zakłada działalność, a potrzebuje skorzystać z innych źródeł dofinansowania, to ekspert kredytowy wskaże mu kredyt dla firm na start. Często taki typ kredytu przyznawany jest dla firm, jakie nie prowadzą firmy dłużej aniżeli 12 miesięcy. Może on być przyznawany z zabezpieczeniami albo bez, w zależności od tego, o jaką konkretną ofertę chodzi. Można także wybierać szybki kredyt na start, o ile potrzebne jest jak najszybsze znalezienie źródeł finansowania. Takie kredyty są udostępnione w bankach, w jakich kredytobiorca posiada rachunek i przykładowo już jakiś kredyt. Jeżeli jest to kredyt hipoteczny Bełchatów, to ekspert kredytowy podpowie klientowi, jak umiejętnie łączyć takie 2 formy finansowania lub co robić, aby bank nie nakładał jeszcze jakichś kosztów. Na podobnej zasadzie, gdy już przedsiębiorca ma do spłaty kredyt gotówkowy Bełchatów i zamierza uzyskać kredyt dla działalności, jaką zakłada lub rozwija, to może oczekiwać na pomoc eksperta. Jest to nieskomplikowana postać finansowania, ponieważ najczęściej nie domaga się dostarczania żadnych dokumentów, bo są już one w tym banku, w jakim konsument ma konto. Duże doświadczenie ekspertów pozwala też podpowiadać kupującym, kiedy powinni wybrać pozostałe rozwiązania takie jak: kredyt na czasowe finansowanie, kredyt na nowe rozwiązania technologiczne, kredyt hipoteczny, limit kredytowy, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt z dotacji unijnych, bądź kredyt konsolidacyjny.

Doradca Kredytowy Bełchatów