Klaudia Sałapa | Doradca Finansowy | Kredyt Hipoteczny2023-08-30T13:46:08+02:00

Klaudia Sałapa

Ekspert Finansowy

ponad 10 lat doświadczenia w finansach i bankowości

ponad 180 mln zł uruchomionych kredytów

klaudia sałapa doradca kredytowy ang trinity finance

Klaudia Sałapa

Ponad 10 lat doświadczenia w finansach i bankowości.

Ponad 180 mln zł uruchomionych kredytów

Potrzebujesz wsparcia w uzyskaniu kredytu hipotecznego?

Telefon: 799-350-817  

Zakres moich usług:

  • kredyt hipoteczny
  • kredyt firmowy
  • kredyt konsolidacyjny
  • kredyt gotówkowy
  • ubezpieczenia
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Potrzebujesz wsparcia w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub firmowego? Napisz do mnie!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Zakres moich usług:

  • kredyt hipoteczny
  • kredyt firmowy
  • kredyt konsolidacyjny
  • kredyt gotówkowy
  • ubezpieczenia

Telefon: 799-350-817

Wiedza, którą lubię się dzielić

Będąc Ekspertem Finansowym z wieloletnim stażem na rynku finansowym, chętnie dziele się swoją wiedzą i doświadczeniem, nie tylko z moimi Klientami, ale również z opinią publiczną, tak aby przybliżać i pomagać zrozumieć, skomplikowane zagadnienia finansowe wszystkim tym, którzy na co dzień nie mają styczności z branżą finansową.

Klaudia Sałapa Doradca Kredytowy Ekspert Finansowy Kredyt Hipoteczny

TVN24 BiS – Przybliżenie widzom założeń rządowego Programu Bezpieczny Kredyt 2%, w dniach startu tego programu 03.07.2023 r.

Klaudia Sałapa Doradca Finansowy Ekspert Kredytowy Kredyt Hipoteczny

TVN24 “Czarno na białym” – wsparcie eksperckie w kwestii oceny programu Mieszkanie Plus, w dniu 8.05.2023 r.

98 proc. moich Klientów pochodzi z polecenia

Joanna Pawlak

“Serdecznie polecam współpracę z panią Klaudią. Bardzo fachowe wsparcie i dobra komunikacja. Profesjonalny doradca finansowy. Przeprowadziła nas krok po kroku (z sukcesem!) przez proces ubiegania się o kredyt. Bardzo dobry kontakt, wyczerpujące odpowiedzi na pytania, duża pomoc. Zasłużone 5/5/”

Marcin Kalwas

“Pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego była na najwyższym poziomie, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, kredyt udało się załatwić w nadspodziewanie szybkim tempie. Zdecydowanie polecam Panią Klaudię. Ma dużą wiedzę i doświadczenie jak rozmawiać z bankiem. Na każdym etapie załatwiania kredytu służyła pomocą i zawsze wszystko szczegółowo tłumaczyła. Zdecydowanie Polecam!”

Adam Kwiatkowski

“Pani Klaudia jest bardzo dobrym specjalistą od finansów i bankowości. Śmiało mogę stwierdzić, że dba o wszystko (nie tylko o finanse ale również o wszelkie formalności prawne), dokładnie tłumaczy wszystkie zawiłości i zawsze sprawnie odpowiada na pytania. Czułam się “zaopiekowana” i o nic nie musiałam się martwić. Pierwszorzędny doradca finansowy.”

Jestem niezależnym Ekspertem Kredytowym z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Moją przygodę z finansami zaczynałam na studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie ukończyłam ekonomię o specjalizacji zarządzanie finansami. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy dla jednego z największych banków w Polsce – Alior Banku, w którym zajmowałam się obsługą kredytów hipotecznych dla klientów indywidualnych. 

Poszukuję najlepszych możliwych rozwiązań finansowania dla moich Klientów. Rozpoczynając od zweryfikowania potrzeb, zdolności kredytowej oraz wyboru najlepszej możliwości finansowania, przeprowadzam przez cały proces aż do uruchomienia kredytu, a nawet dalszej jego obsługi. Zawsze dążę do tego, aby moi Klienci uzyskali najlepsze warunki finansowe dzięki przeprowadzanym negocjacjom w Bankach. 

Moim celem jest przeprowadzenie Klienta przez proces kredytowy w taki sposób, aby zaoszczędzić jego czas, pieniądze oraz niepotrzebny stres. Zależy mi, aby moi Klienci w trakcie współpracy ze mną czuli pełne wsparcie oraz pewność, że wybrali właściwie. 

Klaudia Sałapa doradca kredytowy warszawa

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj aktualne oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Eksperta Kredytowego?

Zadajmy sobie pytanie… czy warto korzystać z pomocy eksperta kredytowego (dawniej zwanego doradcą kredytowym lub doradcą finansowym)? Odpowiedź jest bardzo prosta – zdecydowanie tak. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, którą posiada ekspert finansowy, otrzymują Państwo w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie produktów finansowych oferowanych na rynku. 

Kolejnym, bardzo istotnym, krokiem, zaraz po zdecydowaniu o podjęciu współpracy z ekspertem kredytowym jest jego wybór. Dlatego też zależy mi na tym, aby moi Klienci jeszcze przed skontaktowaniem się ze mną mogli mnie poznać. Zapraszam na moją stronę internetową klaudia-salapa.pl

O kredycie hipotecznym i nie tylko – artykuły i opinie

Przejdź do góry