Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Brzezinach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Brzezinach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Rogów

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Brzezinach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Brzezinach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Brzezinach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy brzeziny

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Brzezinach.

Rodzaje kredytów dla firm oraz osób indywidualnych, przy których może pomóc Ekspert Kredytowy w Brzezinach 

Rodzaje kredytów firmowych, jakie może rekomendować ekspert kredytowy w Brzezinach to tego typu produkty finansowe, jakie są ogólnodostępne w bankach. Pobierając ten kredyt każdy z przedsiębiorców ma na celu rozwój swojej działalności. Każdorazowo ekspert kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. dostosowuje więc dokładnie dla klienta biznesowego typ finansowania. Dla przykładu, na początek działalności polecane są kredyty inwestycyjne, a na rozwijanie już działającej marki ekspert rekomenduje kredyt obrotowy. Do niedawna funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Brzeziny, a teraz obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Taki ekspert dokładnie objaśni biznesmenowi starającemu się o uzyskanie kredytu, jaka jest charakterystyka określonych produktów pieniężnych. Bezsprzecznie, firmy mające dłuższy staż mogą oczekiwać na lepsze zasady przyznania kredytu, na przykład pod kątem pobieranej sumy albo okresu spłaty. Natomiast jest to uzależnione także od tego, jaka jest historia kredytowa konkretnej firmy. Nowopowstałe przedsiębiorstwa mogą mieć z kolei problem z otrzymaniem jakiegokolwiek kredytu. Najczęściej instytucje bankowe wymagają minimalnego 12 miesięcznego stażu oraz imponujących wyników sprzedaży. Z kolei, są też oddziały bankowe otwarte na wspieranie początkujących właścicieli firm i tutaj też liczy się czujność specjalistów kredytowych, jacy powinni orientować się, co najlepiej będzie polecić swoim klientom. Jeśli już przedsiębiorca ma jakiś staż w zarządzaniu działalnością, to bez dwóch zdań polecany będzie mu kredyt inwestycyjny. Jest to ciesząca się popularnością wśród osób pobierających kredyt z tej dziedziny forma pobierania zobowiązania finansowego, gdyż często banki mogą pokryć nawet kompletną inwestycję, nie domagając się kapitału własnego. Taki typ kredytu można wziąć na czas do dwudziestu lat. Jeśli przedsiębiorca będzie w takim razie przekonany na pobranie kredytu inwestycyjnego, to doradca finansowy Brzeziny z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. objaśni, jakie dokumenty trzeba przyszykować, plus jak prawidłowo przygotować plan biznesowy pod kątem zaplanowanej transakcji, żeby był on z korzyścią przeanalizowany przez bank. Oczywiście, doświadczenie eksperta kredytowego pozwoli także na opracowanie wraz z klientem biznesplanu. W rezultacie, oddział bankowy zostanie przekonany, iż zamierzone przedsięwzięcie zacznie przynosić zyski. Znaczące są bowiem dla kredytodawcy przypuszczalne dochody. 

Kredyt obrotowy dla przedsiębiorstwa i inne typy kredytów | Ekspert Finansowy Brzeziny

Kredyt obrotowy dla przedsiębiorstwa ma na celu zachowanie bieżącej zdolności pieniężnej w przedsiębiorstwie klienta, któremu doradza ekspert kredytowy Brzeziny z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. Ten rodzaju kredytu można otrzymać jako kredyt do spłaty w ratach albo jako możliwość zadłużania się do limitu ustalonego przez bank. Profesjonalista dobierze określoną propozycję, oceniając bieżące zdolności przedsiębiorstwa. Dlatego warto mieć stabilną kondycję finansową, by móc otrzymać ten kredyt. Do ekspertów kredytowych kieruje się sporo przedsiębiorców. Na przykład, kiedy ktoś tyle co zakłada działalność, a potrzebuje korzystać z dodatkowych źródeł finansowania, to ekspert kredytowy doradzi mu kredyt dla przedsiębiorstw na start. Najczęściej ten typ kredytu przyznawany jest dla firm, jakie nie mają firmy dłużej niż 12 miesięcy. Może on być przyznany z zabezpieczeniami lub bez, w zależności od tego, o jaką konkretnie propozycję chodzi. Można też wybrać szybki kredyt na start, o ile konieczne jest natychmiastowe znalezienie źródła przyznania funduszy. Tego typu kredyty są udostępnione w oddziałach bankowych, w jakich kredytobiorca posiada rachunek i na przykład już jakiś kredyt. Jeśli będzie to kredyt hipoteczny Brzeziny, to ekspert kredytowy podpowie klientowi, jak dobrze łączyć takie dwie opcje dofinansowania lub co zrobić, by bank nie nakładał jeszcze jakichś kosztów. Na podobnej zasadzie, gdy już przedsiębiorca ma zaciągnięty kredyt gotówkowy Brzeziny i chciałby uzyskać kredyt dla firmy, jaką chce założyć albo rozwija, to może oczekiwać na wsparcie eksperta. Jest to prosta forma finansowania, ponieważ najczęściej nie domaga się dostarczania żadnych papierów, bo są już one w tym banku, w jakim konsument ma konto. Spore doświadczenie specjalistów pozwala również podpowiedzieć klientom, kiedy muszą wybierać inne rozwiązania takie jak: kredyt na czasowe finansowanie, kredyt technologiczny, kredyt hipoteczny, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt z dotacji unijnych, czy kredyt konsolidujący wszystkie zobowiązania w jedno.

Doradca Kredytowy Brzeziny