Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Kutnie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Kutnie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Kutno, Krośniewice, Żychlin, Krzyżanów, Nowe Ostrowy

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Kutnie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Kutnie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Kutnie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy kutno

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Kutnie.

Pomoc Eksperta Kredytowego w Kutnie przy uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz kredytu firmowego

Typy kredytów firmowych, jakie może polecać ekspert kredytowy w Kutnie to takie produkty pieniężne, jakie są dostępne ogólnie w bankowości. Pobierając ten kredyt każdy przedsiębiorca ma na myśli rozwój swojej działalności. Za każdym razem ekspert kredytowy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. dostosowuje w takim razie dokładnie dla przedsiębiorcy rodzaj kredytu. Dla przykładu, na początek działalności zalecane są kredyty inwestycyjne, a na rozwijanie już prosperującej marki specjalista zarekomenduje kredyt obrotowy. W przeszłości funkcję taką pełnił doradca kredytowy Kutno, a obecnie zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Ten specjalista dokładnie wytłumaczy biznesmenowi który stara się o kredyt, jaka jest charakterystyka poszczególnych produktów pieniężnych. Bezsprzecznie, przedsiębiorstwa mające dłuższy staż mogą liczyć na korzystniejsze warunki kredytowania, przykładowo pod kątem pobranej sumy lub okresu spłaty. Natomiast jest to zależne także od faktu, jaka jest historia kredytowa danej marki. Nowopowstałe firmy mogą mieć z kolei kłopot z otrzymaniem określonego kredytu. Zwykle banki domagają się minimum 12 miesięcznego stażu i imponujących wyników sprzedaży. Z kolei, są również oddziały bankowe otwarte na wspieranie początkujących właścicieli firm i tu też ważna jest uwaga specjalistów od kredytów, którzy powinni wiedzieć, co najlepiej będzie rekomendować swoim klientom. Jeśli już przedsiębiorca ma jakiś staż w zarządzaniu działalnością, to bezsprzecznie polecony będzie mu kredyt inwestycyjny. Jest to popularna pośród osób pobierających kredyt z tej kategorii postać pobierania zobowiązania finansowego, ponieważ najczęściej banki mogą pokrywać nawet kompletną inwestycję, nie wymagając wkładu własnego. Ten rodzaj kredytu można brać na czas do 20 lat. Kiedy przedsiębiorca będzie wobec tego zdecydowany na pobranie kredytu inwestycyjnego, to doradca finansowy Kutno z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. wyjaśni, jakie dokumenty należy przyszykować, a także jak dobrze przygotować plan biznesowy pod kątem planowanej inwestycji, by został on pozytywnie rozpatrzony przez oddział bankowy. Oczywiście, doświadczenie eksperta kredytowego pozwala także na przygotowanie wraz z konsumentem planu pod planowaną inwestycję. W rezultacie, oddział bankowy będzie przekonany, że zaplanowane przedsięwzięcie będzie przynosić korzyści. Znaczące są albowiem dla kredytodawcy oczekiwane dochody. 

Kredyt obrotowy dla firmy i pozostałe rodzaje kredytów, jakie może doradzać ekspert finansowy Kutno

Kredyt obrotowy dla firmy ma na celu utrzymanie bieżącej zdolności pieniężnej w przedsiębiorstwie konsumenta, jakiemu doradza ekspert kredytowy Kutno z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. Ten typ kredytu można uzyskać jako kredyt ratalny lub jako możliwość zadłużania się do limitu ustalonego przez bank. Specjalista dobierze konkretną ofertę, oceniając aktualne zdolności firmy. Dlatego opłaca się mieć ustabilizowaną kondycję finansową, by mieć okazję dostać ten kredyt. Do specjalistów od kredytów zgłasza się sporo właścicieli firm. Na przykład, gdy ktoś tyle co założy działalność, a potrzebuje skorzystać z innych źródeł dofinansowania, to ekspert kredytowy wskaże mu kredyt dla przedsiębiorstw na początek. Najczęściej ten typ kredytu przyznawany jest dla przedsiębiorstw, jakie nie mają firmy dłużej aniżeli 12 miesięcy. Może on zostać przyznany z zabezpieczeniami albo bez, w zależności od tego, o jaką konkretnie ofertę chodzi. Można też wybrać szybki kredyt na start, jeśli potrzebne jest bezzwłoczne wyszukanie źródeł finansowania. Tego typu kredyty są dostępne w bankach, w jakich dłużnik posiada konto i przykładowo już jakiś kredyt. Jeśli będzie to kredyt hipoteczny Kutno, to ekspert kredytowy udzieli podpowiedzi konsumentowi, w jaki sposób umiejętnie połączyć te 2 formy finansowania albo co zrobić, by bank nie nałożył dodatkowych kosztów. Podobnie, gdy już ktoś ma zaciągnięty kredyt gotówkowy Kutno i zamierza uzyskać kredyt dla firmy, jaką zakłada lub będzie rozwijać, to może liczyć na pomoc specjalisty. Jest to prosta forma przyznania finansów, gdyż często nie wymaga dostarczania jakichkolwiek dokumentów, ponieważ są już one w tym oddziale bankowym, w jakim klient ma konto. Ogromne doświadczenie ekspertów pozwoli także podpowiedzieć klientom, kiedy powinni wybrać inne rozwiązania jakimi są: kredyt pomostowy, kredyt technologiczny, kredyt hipoteczny, limit kredytowy, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt unijny, czy kredyt konsolidacyjny.

Doradca Kredytowy Kutno