Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Łodzi

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Łodzi

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Łódź, Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Łodzi na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Łodzi na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Łodzi lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Łódź

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Łodzi.

Współpraca z Ekspertem Kredytowym w Łodzi w celu skutecznego pozyskania kredytu hipotecznego oraz kredytu firmowego 

Typy kredytów dla firm, jakie może polecać ekspert kredytowy w Łodzi to tego typu produkty finansowe, jakie są ogólnodostępne w bankach. Biorąc ten kredyt każdy z przedsiębiorców ma na myśli rozwijanie swojej działalności. Za każdym razem ekspert kredytowy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. dostosowuje wobec tego dokładnie dla klienta biznesowego typ finansowania. Przykładowo, na rozpoczęcie działalności zalecane są kredyty inwestycyjne, a na rozwijanie już działającej firmy ekspert rekomenduje kredyt obrotowy. W przeszłości rolę tą pełnił doradca kredytowy Łódź, a aktualnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Taki specjalista jak najdokładniej objaśni przedsiębiorcy starającemu się o kredyt, jaka jest specyfika poszczególnych produktów pieniężnych. Bezsprzecznie, przedsiębiorstwa mające dłuższy staż mogą oczekiwać na korzystniejsze warunki przyznania kredytu, na przykład pod kątem pobranej sumy lub czasu spłaty. Natomiast jest to zależne także od faktu, jaka jest historia kredytowa konkretnej marki. Nowe firmy mogą mieć z kolei kłopot z uzyskaniem jakiegokolwiek kredytu. Zwykle banki wymagają minimum 12 miesięcznego stażu i imponujących wyników sprzedażowych. Z kolei, są także banki elastycznie nastawione na wsparcie młodych przedsiębiorców i tu też liczy się czujność ekspertów od kredytów, jacy muszą wiedzieć, co rozsądnie będzie rekomendować własnym klientom. Jeżeli już przedsiębiorca ma pewien staż w prowadzeniu działalności, to bezsprzecznie polecany będzie mu kredyt inwestycyjny. Jest to ciesząca się popularnością wśród osób pobierających kredyt z takiej grupy forma pobierania zobowiązania finansowego, bo zwykle instytucje bankowe mogą pokrywać nawet całą inwestycję, nie domagając się kapitału własnego. Ten rodzaj kredytu można pobrać na okres do dwudziestu lat. Jeżeli właściciel firmy będzie w takim razie zdecydowany na pobranie kredytu inwestycyjnego, to doradca finansowy Łódź z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. wyjaśni, jakie papiery trzeba przygotować, plus jak dobrze opracować biznesplan pod kątem zaplanowanej inwestycji, żeby został on dobrze rozpatrzony przez oddział bankowy. Oczywiście, doświadczenie eksperta kredytowego pozwoli także na przygotowanie wraz z klientem biznesplanu. W rezultacie, bank zostanie przekonany, iż zamierzone przedsięwzięcie zacznie przynosić korzyści. Znaczące są albowiem dla osoby pobierającej kredyt przypuszczalne przychody. 

Kredyt obrotowy dla firmy oraz pozostałe rodzaje kredytów, w uzyskaniu jakich może pomóc ekspert finansowy Łódź

Kredyt obrotowy dla przedsiębiorstwa ma na celu zachowanie aktualnej zdolności pieniężnej w przedsiębiorstwie konsumenta, jakiemu będzie doradzać ekspert kredytowy Łódź z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. Ten typ kredytu można uzyskać jako kredyt do spłaty w ratach lub jako odnawialną linię kredytową. Specjalista wybierze konkretną ofertę, sprawdzając aktualne możliwości firmy. Z tego względu warto mieć stabilną sytuację finansową, żeby móc otrzymać taki kredyt. Do specjalistów od kredytów kieruje się wielu przedsiębiorców. Przykładowo, gdy ktoś tyle co zakłada działalność, a potrzebuje skorzystać z dodatkowych źródeł dofinansowania, to ekspert kredytowy doradzi mu kredyt dla przedsiębiorstw na start. Zwykle taki typ kredytu przyznany jest dla firm, jakie nie mają firmy dłużej niż 1 rok. Może on zostać przyznany z zabezpieczeniami lub bez, zależnie od tego, o jaką konkretną ofertę chodzi. Można również wybrać szybki kredyt na start, o ile konieczne jest natychmiastowe znalezienie źródeł przyznania funduszy. Tego typu kredyty są udostępnione w oddziałach bankowych, w jakich spłacający posiada konto i przykładowo już pewien kredyt. Kiedy będzie to kredyt hipoteczny Łódź, to ekspert kredytowy podpowie konsumentowi, jak dobrze łączyć takie dwie formy dofinansowania albo co robić, aby bank nie nałożył jeszcze jakichś kosztów. Na podobnej zasadzie, kiedy już przedsiębiorca ma zaciągnięty kredyt gotówkowy Łódź i chce uzyskać kredyt dla działalności, jaką chce założyć lub będzie rozwijać, to może liczyć na pomoc specjalisty. Jest to prosta forma finansowania, bo najczęściej nie domaga się dostarczenia jakichkolwiek papierów, ponieważ są już one w tym banku, w jakim klient ma rachunek. Spore doświadczenie specjalistów pozwala też podpowiadać kupującym, kiedy muszą wybierać inne opcje takie jak: kredyt pomostowy, kredyt technologiczny, kredyt hipoteczny, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt unijny, bądź kredyt konsolidujący wszystkie zobowiązania w jedno.

Doradca Kredytowy Łódź