Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Łowiczu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Łowiczu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Łowiczu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Łowiczu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Łowiczu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Łowicz

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Łowiczu.

Pomoc Eksperta kredytowego w Łowiczu przy wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego lub kredytu firmowego

Rodzaje kredytów firmowych, jakie może rekomendować ekspert kredytowy w Łowiczu to te produkty finansowe, jakie są ogólnodostępne w bankowości. Pobierając taki kredyt każdy przedsiębiorca ma na myśli rozwijanie swojej działalności. Za każdym razem ekspert kredytowy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. dostosowuje więc dokładnie dla klienta biznesowego typ finansowania. Na przykład, na rozpoczęcie działalności zalecane są kredyty inwestycyjne, a na rozwój już działającej firmy specjalista poleca kredyt obrotowy. W przeszłości rolę tą spełniał doradca kredytowy Łowicz, a aktualnie obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Ten ekspert dokładnie wytłumaczy biznesmenowi starającemu się o kredyt, jaka jest specyfika poszczególnych produktów finansowych. Bez wątpienia, przedsiębiorstwa mające dłuższy staż mogą oczekiwać na lepsze warunki przyznania kredytu, przykładowo pod kątem pobranej kwoty albo czasu spłacania. Aczkolwiek jest to zależne także od faktu, jaka jest historia kredytowa danej firmy. Nowopowstałe przedsiębiorstwa mogą mieć natomiast problem z otrzymaniem jakiegokolwiek kredytu. Często instytucje bankowe domagają się minimum rocznego stażu i doskonałych wyników sprzedaży. Natomiast, są również banki otwarte na wspieranie młodych przedsiębiorców i tu też liczy się uwaga ekspertów od kredytów, którzy muszą orientować się, co najlepiej będzie polecić własnym klientom. Jeśli już ktoś ma jakiś staż w prowadzeniu działalności, to bez dwóch zdań polecony będzie mu kredyt inwestycyjny. Jest to popularna wśród osób pobierających kredyt z takiej grupy postać pobrania zobowiązania finansowego, bo najczęściej banki mogą pokryć nawet całą inwestycję, nie domagając się wkładu własnego. Ten typ kredytu można pobrać na czas do dwudziestu lat. Kiedy właściciel firmy będzie wobec tego przekonany na wzięcie kredytu inwestycyjnego, to doradca finansowy Łowicz z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. wyjaśni, jakie dokumenty należy przyszykować, a także jak prawidłowo opracować plan biznesowy pod kątem planowanej inwestycji, aby został on dobrze przeanalizowany przez bank. Naturalnie, doświadczenie eksperta kredytowego pozwala też na przygotowanie wraz z konsumentem planu pod planowaną inwestycję. W efekcie, oddział bankowy zostanie przekonany, iż zamierzone przedsięwzięcie będzie przynosić zyski. Znaczące są albowiem dla osoby pobierającej kredyt oczekiwane przychody. 

Kredyt inwestycyjny dla przedsiębiorstwa i pozostałe typy produktów finansowych, jakie może pomóc uzyskać ekspert kredytowy Łowicz

Kredyt obrotowy dla firmy ma na celu zachowanie bieżącej zdolności finansowej w firmie konsumenta, któremu będzie doradzać ekspert kredytowy Łowicz z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. Ten rodzaju kredytu można uzyskać jako kredyt ratalny lub jako możliwość zadłużania się do limitu ustalonego przez bank. Ekspert dobierze konkretną propozycję, oceniając bieżące możliwości przedsiębiorstwa. Dlatego warto mieć stabilną kondycję finansową, aby mieć okazję dostać ten kredyt. Do ekspertów od kredytów kieruje się wielu przedsiębiorców. Przykładowo, kiedy ktoś dopiero założy działalność, a będzie potrzebować skorzystać z innych źródeł finansowania, to ekspert kredytowy doradzi mu kredyt dla przedsiębiorstw na początek. Często ten rodzaj kredytu przyznany jest dla firm, jakie nie prowadzą firmy dłużej niż 1 rok. Może on zostać przyznany z zabezpieczeniami albo bez, w zależności od tego, o jaką konkretnie propozycję chodzi. Można także wybrać szybki kredyt na start, o ile konieczne jest natychmiastowe wyszukanie źródeł finansowania. Takie kredyty są udostępnione w oddziałach bankowych, w jakich kredytobiorca ma konto i przykładowo już pewien kredyt. Jeżeli jest to kredyt hipoteczny Łowicz, to ekspert kredytowy wskaże konsumentowi, w jaki sposób dobrze łączyć takie dwie formy finansowania lub co robić, aby bank nie nakładał jeszcze jakichś kosztów. Na podobnej zasadzie, gdy już przedsiębiorca ma zaciągnięty kredyt gotówkowy Łowicz i zamierza uzyskać kredyt dla firmy, jaką zakłada lub rozwija, to może oczekiwać na pomoc eksperta. Jest to nieskomplikowana postać przyznania finansów, bo najczęściej nie wymaga dostarczania żadnych papierów, ponieważ są już one w tym banku, w jakim klient ma rachunek. Ogromne doświadczenie specjalistów pozwala też podpowiedzieć klientom, kiedy muszą wybrać inne opcje jakimi są: kredyt pomostowy, kredyt technologiczny, kredyt hipoteczny, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt unijny, bądź kredyt konsolidacyjny.

Doradca Kredytowy Łowicz