Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Oleśnie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Oleśnie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Olesno, Dobrodzień, Gorzów Śląski, Praszka

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Oleśnie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Oleśnie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Oleśnie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Olesno

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Oleśnie.

Praktyczne rady dotyczące tego, w jaki sposób zwiększać zdolność kredytową oraz uzyskać kredyt w Oleśnie

Nadające się do zastosowania w praktyce wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób zwiększać zdolność kredytową podawane są przez ekspertów od kredytów z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. Przede wszystkim, w czasie ustaleń eksperci nakierują wzgląd na to, że wiarygodność kredytowa zależy od paru czynników. Są to: dochody, miesięczne koszty utrzymania lub kredyty w innych instytucjach finansowych. Oprócz tego, znaczące są: dodatkowe podstawy przychodu, wiek, wykształcenie, stan cywilny, przepracowane lata, bądź objęte stanowisko. Doradca wyjaśni także konsumentowi, iż oddział bankowy będzie sprawdzać daną osobę w Biurze Informacji Kredytowej: w jakiej kwocie ma ona zobowiązania oraz czy raty są spłacone o czasie. Do niedawna rolę taką pełnił doradca kredytowy Olesno, a obecnie zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Kiedy w takim razie interesant nie posiada wymaganej zdolności kredytowej, to doradca finansowy Olesno podpowie, co musi robić, żeby wiarygodność taką zwiększać. Przykładowo, w niektórych sytuacjach potrzebne okaże się pozbycie się limitu kredytowego w formie karty płatniczej lub zamknięcie limitów na rachunku. Posiadaną zdolność kredytową można również poprawić, gdy pobierze się kredyt ze współmałżonkiem albo z rodzicem. Bezsprzecznie, ekspert kredytowy Olesno do wszystkich przypadków podejdzie indywidualnie, sugerując co konkretna osoba zobowiązana jest zrobić. 

Szczegółowa analiza wiarygodności kredytowej 

Bezbłędna analiza wiarygodności kredytowej w Trinity Finance część Grupy ANG S.A. ma znaczenie szczególnie w przypadku pobierania kredytów o sporej wartości. Jest to chociażby kredyt hipoteczny Olesno, kiedy to bank powinien się upewnić, że konkretną osobę stać na powzięcie tego zobowiązania a także że nie ma ona kłopotu ze spłatą. Jeżeli okazałoby się, że kredytobiorca nie wykazuje wiarygodności kredytowej, to efektem okaże się odrzucenie ze strony banku. W przypadku niższej wiarygodności dobrze będzie natomiast skorzystać z wskazówek specjalistów kredytowych, ponieważ jest prawdopodobieństwo, że po wykonaniu paru ruchów oddział bankowy będzie zdecydowany zaakceptować wniosek. Dla banku, jaki zatwierdza kredyty jakim jest kredyt gotówkowy Olesno ważna jest chociażby forma źródła utrzymania. Wyjątkowo istotne jest w związku z tym to, by konsument posiadał umowę o zatrudnienie na stałe. Pozostałe źródła dochodu także poprawiają zdolność kredytową. Można w związku z tym myśleć o jeszcze jakimś etacie albo o dochodach z wynajmowania mieszkania, o ile planuje się wziąć wyższą kwotę. Jeżeli natomiast w trakcie wyliczania wiarygodności kredytowej okaże się, że ktoś posiada niewystarczająco środków na opłacenie miesięcznej raty, to ekspert kredytowy może w oddziale banku wynegocjować wydłużanie okresu spłacania kredytu. Wówczas rata jest nie tak wysoka i kredytobiorca podwyższa swoją wiarygodność kredytową. Z tego względu opłaca się skontaktować się z ekspertem z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., żeby mieć pewność, iż dostanie się kredyt na korzystnych ustaleniach.

Doradca Kredytowy Olesno