Michał Piotrowski2021-04-14T16:26:40+02:00

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytów Hipotecznych

Ponad 15 lat doświadczenia w finansach i bankowości.

Potrzebujesz wsparcia w uzyskaniu kredytu hipotecznego?

Skontaktuj się ze mną telefonicznie pod numerem 661-383-324 lub wypełnij formularz. Oddzwonię!

Zakres moich usług:

  • kredyt hipoteczny
  • kredyt firmowy
  • kredyt konsolidacyjny
  • plan naprawczy BIK
  • kredyt gotówkowy
  • zdolność kredytowa
  • finanse osobiste
  • ubezpieczenia
  • kredyty inwestycyjne

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach mojej pracy przeanalizuję, porównam i wyjaśnię szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki temu będziesz miał pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniam szczegóły, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Zawsze przedstawiam i omawiam kilka ofert kredytowych dopasowanych do Twojej sytuacji, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe wcale nie takie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowuje kompletny wniosek kredytowy oraz składam go wraz z dokumentacją do wybranych banków. Monitoruje działania banku i reaguje jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Współpracuje z największymi bankami w Polsce

Współpracujemy z największymi bankami w Polsce

Poznajmy się! Nazywam się Michał Piotrowski, jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym ekspertem kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Jeśli szukasz najbardziej atrakcyjnego rozwiązania kredytowego dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, lub potrzeb Twojej firmy – nie mogłeś trafić lepiej. Pomagam swoim klientom na terenie całej Polski!

Moje usługi, które oferuję są dla Państwa bezpłatne – moje wynagrodzenie pokrywają banki, bądź inne instytucje finansowe. Zajmuje się kompleksowo uzyskaniem finansowania, od oceny zdolności i wyboru optymalnej oferty poprzez nadzór nad procesem bankowym aż do uruchomienia środków na koncie.

Jeśli spotkałeś się z odmową udzielenia kredytu przez bank, lub być może Twoja historia kredytowa w BIK nie wygląda najlepiej, napisz do mnie. W ramach moich usług pomagam moim Klientom wyprowadzać ich sytuację finansową, tak aby ponownie uzyskali zdolność kredytową.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj aktualne oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Brak zdolności kredytowej w BIK?

Jeżeli spotkałeś się z sytuacją odmowy udzielenia Ci kredytu w banku, czy to bezpośrednio w oddziale czy to pośrednio np. robiąc zakupy na raty, prawdopodobnie Twoja historia kredytowa w BIK jest główną przyczyną takiej decyzji banku. Pamiętaj, że taka sytuacja nie oznacza, że nie masz już nigdy szans na uzyskanie finansowania. Dzięki mojej pomocy, wielu moim Klientom w podobnym położeniu udało się wyjść z takiej sytuacji, ponownie nabyć zdolność kredytową i finalnie skutecznie otrzymać kredyt zarówno gotówkowy jak i hipoteczny.

Jeżeli ten problem dotyczy właśnie Ciebie, proszę abyś poinformował mnie o tym na pierwszym spotkaniu, tak abyśmy mogli przystąpić do planu naprawczego zanim będziemy składać wniosek o kredyt. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nie pogarszać swojego ratingu (punktacji) kredytowego poprzez kolejne – pewne – odmowy kredytowe otrzymywane od banków.

Opinie moich Klientów

Agata Pawlak

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Michał Woch

“Pełny profesjonalizm. Jest to prawdziwy opiekun klienta a nie tylko doradca. Najważniejsze dla mnie kwestie takie jak: punktualność i terminowośc oraz zgodność omówionej oferty z rzeczywistością spełniona w 100%. Rzadko zdarza mi się nie mieć uwag, tak było w tym przypadku. Doradca bierze na siebie cały ciężar kontaktu z developerem, bankiem itp. W zasadzie formalności ograniczone były do dwóch spotkań. W zalewie doradców typu “będzie pan zadowolony” naprawdę polecam pana Michała.”

Łukasz Kwiatkowski

“Serdecznie polecam Michała! Mogę śmiało powiedzieć, że jestem w 100% zadowolony z jego pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracę przy zakupie nieruchomości docenia również sprzedający, który został pozytywnie zaskoczony brakiem zbędnej papierologii przy załatwianiu kredytu. Michał wybrał bardzo szybką i skuteczną drogę na uzyskanie kredytu i jestem pod wrażeniem jego zaangażowania w realizację tego projektu. Jego wiedza w obszarze kredytów hipotecznych jest bardzo obszerna, na każde pytanie otrzymywałem wyczerpującą odpowiedź. Kontakt na bardzo wysokim poziomie, na każdym etapie wykazuje zainteresowanie sprawą i kontaktuje się z klientem.”

O kredycie hipotecznym i nie tylko – artykuły i opinie