Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Opocznie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Opocznie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Opoczno, Drzewica, Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno, Żarnów.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Opocznie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Opocznie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Opocznie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy opoczno

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Opocznie.

Wsparcie Eksperta Finansowego Opoczno w wyborze oraz uzyskaniu najlepszej oferty na kredyt hipoteczny oraz kredyt firmowy

Rodzaje kredytów firmowych, jakie może polecić ekspert kredytowy w Opocznie to te produkty finansowe, jakie są dostępne ogólnie w bankowości. Pobierając taki kredyt każdy przedsiębiorca ma na myśli rozwijanie własnej działalności. Każdorazowo ekspert kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. przystosowuje więc dokładnie dla przedsiębiorcy typ kredytu. Przykładowo, na początek działalności polecane są kredyty inwestycyjne, a na rozwój już istniejącej marki ekspert zarekomenduje kredyt obrotowy. Dawniej rolę tą wypełniał doradca kredytowy Opoczno, a teraz zobowiązania te przejął ekspert kredytowy. Ten ekspert jak najdokładniej wytłumaczy biznesmenowi który stara się o kredyt, jaka jest specyfika poszczególnych produktów pieniężnych. Bez wątpienia, firmy z dłuższym stażem mogą liczyć na korzystniejsze zasady kredytowania, na przykład pod względem pobieranej kwoty lub okresu spłacania. Aczkolwiek jest to uzależnione także od tego, jaka jest historia kredytowa konkretnej firmy. Nowe przedsiębiorstwa mogą mieć natomiast kłopot z uzyskaniem określonego kredytu. Najczęściej instytucje bankowe wymagają minimalnego 12 miesięcznego stażu oraz doskonałych wyników sprzedaży. Z kolei, są także banki elastycznie nastawione na wspieranie młodych przedsiębiorców i tu też liczy się koncentracja specjalistów kredytowych, którzy powinni wiedzieć, co rozsądnie będzie polecić swoim klientom. Kiedy już ktoś ma jakiś staż w zarządzaniu działalnością, to bez dwóch zdań polecany będzie mu kredyt inwestycyjny. Jest to ciesząca się popularnością wśród kredytobiorców z tej dziedziny forma pobierania zobowiązania pieniężnego, bo najczęściej instytucje bankowe są w stanie pokrywać nawet całą inwestycję, nie domagając się wkładu własnego. Ten rodzaj kredytu można wziąć na czas do dwudziestu lat. Jeżeli właściciel firmy będzie wobec tego przekonany na pobranie kredytu inwestycyjnego, to doradca finansowy Opoczno z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. powie, jakie papiery należy przygotować, a także jak dobrze przygotować plan biznesowy pod kątem planowanej transakcji, by był on dobrze przeanalizowany przez bank. Naturalnie, doświadczenie eksperta kredytowego pozwala także na opracowanie wraz z klientem planu pod planowaną inwestycję. W rezultacie, bank będzie przekonany, że zamierzone przedsięwzięcie zacznie przynosiło korzyści. Znaczące są bowiem dla osoby pobierającej kredyt oczekiwane dochody. 

Kredyt firmowy dla przedsiębiorstwa oraz inne typy kredytów, o których warto porozmawiać z ekspertem kredytowym w Opocznie

Kredyt obrotowy dla firmy ma za zadanie utrzymanie bieżącej zdolności pieniężnej w przedsiębiorstwie klienta, któremu doradza ekspert kredytowy Opoczno z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. Ten typ kredytu można uzyskać jako kredyt do spłaty w ratach albo jako odnawialną linię kredytową. Profesjonalista dobierze określoną ofertę, oceniając bieżące zdolności firmy. Z tego względu warto mieć ustabilizowaną sytuację finansową, by mieć okazję otrzymać ten kredyt. Do specjalistów kredytowych kieruje się sporo przedsiębiorców. Przykładowo, kiedy ktoś tyle co założy działalność, a potrzebuje skorzystać z dodatkowych źródeł dofinansowania, to ekspert kredytowy wskaże mu kredyt dla firm na start. Zwykle taki rodzaj kredytu przyznawany jest dla przedsiębiorstw, jakie nie mają działalności dłużej aniżeli 1 rok. Może on zostać przyznany z zabezpieczeniami lub bez, w zależności od tego, o jaką konkretnie ofertę chodzi. Można także wybierać szybki kredyt na start, o ile konieczne jest bezzwłoczne wyszukanie źródeł przyznania funduszy. Takie kredyty są udostępnione w bankach, w jakich dłużnik ma konto i na przykład już pewien kredyt. Jeśli jest to kredyt hipoteczny Opoczno, to ekspert kredytowy udzieli podpowiedzi klientowi, jak dobrze łączyć takie dwie formy dofinansowania lub co zrobić, aby bank nie nakładał dodatkowych kosztów. Podobnie, gdy już ktoś ma pobrany kredyt gotówkowy Opoczno i chciałby dostać kredyt dla firmy, jaką zakłada lub rozwija, to może liczyć na wsparcie specjalisty. Jest to nieskomplikowana postać przyznania finansów, gdyż często nie wymaga dostarczenia żadnych papierów, ponieważ są już one w takim banku, w jakim konsument ma rachunek. Duże doświadczenie ekspertów pozwala także podpowiadać klientom, w jakiej sytuacji powinni wybierać pozostałe rozwiązania jakimi są: kredyt pomostowy, kredyt na nowe rozwiązania technologiczne, kredyt hipoteczny, limit kredytowy, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt unijny, czy kredyt konsolidacyjny.

Doradca Kredytowy Opoczno