Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Piotrkowie Trybunalskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Piotrkowie Trybunalskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Piotrków Trybunalski

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Piotrkowie Trybunalskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Piotrkowie Trybunalskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Piotrkowie Trybunalskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy piotrków trybunalski

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim.

Wsparcie Eksperta Kredytowego w Piotrkowie Trybunalskim przy uzyskaniu kredytu hipotecznego, kredytu firmowego oraz refinansowaniu 

Typy kredytów dla firm, jakie może polecić ekspert kredytowy w Piotrkowie Trybunalskim to tego typu produkty finansowe, jakie są ogólnodostępne w bankowości. Pobierając taki kredyt każdy z przedsiębiorców ma na myśli rozwijanie własnej działalności. Za każdym razem ekspert kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. dostosowuje więc szczegółowo dla klienta biznesowego typ kredytu. Na przykład, na rozpoczęcie działalności polecane są kredyty inwestycyjne, a na rozwój już działającej marki ekspert poleca kredyt obrotowy. Dawniej rolę tą spełniał doradca kredytowy Piotrków Trybunalski, a obecnie obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Taki specjalista dokładnie wytłumaczy biznesmenowi starającemu się o uzyskanie kredytu, jaka jest charakterystyka konkretnych produktów pieniężnych. Bez wątpienia, firmy z dłuższym stażem mogą oczekiwać na korzystniejsze warunki kredytowania, chociażby pod kątem pobranej sumy albo okresu spłaty. Aczkolwiek jest to zależne też od faktu, jaka jest historia kredytowa danej marki. Nowopowstałe firmy mogą mieć z kolei problem z uzyskaniem jakiegokolwiek kredytu. Najczęściej instytucje bankowe domagają się minimalnego 12 miesięcznego stażu oraz imponujących wyników sprzedaży. Z kolei, są również oddziały bankowe otwarte na wsparcie młodych właścicieli firm i tu też liczy się koncentracja ekspertów od kredytów, jacy powinni wiedzieć, co najlepiej będzie polecić własnym klientom. Jeżeli już przedsiębiorca ma jakiś staż w prowadzeniu działalności, to bez dwóch zdań polecany będzie mu kredyt inwestycyjny. Jest to ciesząca się popularnością wśród osób pobierających kredyt z takiej grupy forma pobierania zobowiązania finansowego, gdyż najczęściej instytucje bankowe są w stanie pokrywać nawet całą inwestycję, nie wymagając wkładu własnego. Ten rodzaj kredytu można pobrać na czas do 20 lat. Kiedy przedsiębiorca będzie wobec tego zdecydowany na wzięcie kredytu inwestycyjnego, to doradca finansowy Piotrków Trybunalski z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. powie, jakie dokumenty trzeba przyszykować, a także jak dobrze opracować plan biznesowy pod kątem zaplanowanej inwestycji, żeby był on pozytywnie rozpatrzony przez bank. Naturalnie, doświadczenie eksperta kredytowego pozwala również na opracowanie wraz z klientem planu pod planowaną inwestycję. W efekcie, oddział bankowy będzie przekonany, iż zamierzone przedsięwzięcie będzie przynosić korzyści. Istotne są albowiem dla osoby pobierającej kredyt przypuszczalne przychody. 

Kredyt obrotowy dla firmy i inne rodzaje kredytów, jakie może pomóc uzyskać na dobry warunkach ekspert kredytowy Piotrków Trybunalski

Kredyt obrotowy dla przedsiębiorstwa ma na celu zachowanie bieżącej zdolności finansowej w przedsiębiorstwie konsumenta, jakiemu doradza ekspert kredytowy Piotrków Trybunalski z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. Ten typ kredytu można otrzymać jako kredyt ratalny lub jako możliwość zadłużania się do limitu ustalonego przez bank. Ekspert dopasuje konkretną ofertę, oceniając aktualne zdolności przedsiębiorstwa. Z tego powodu opłaca się mieć ustabilizowaną sytuację finansową, aby mieć okazję otrzymać ten kredyt. Do specjalistów od kredytów zgłasza się wielu przedsiębiorców. Przykładowo, kiedy ktoś dopiero założy firmę, a potrzebuje korzystać z dodatkowych źródeł finansowania, to ekspert kredytowy doradzi mu kredyt dla przedsiębiorstw na początek. Najczęściej ten rodzaj kredytu przyznany jest dla firm, jakie nie mają działalności dłużej aniżeli 1 rok. Może on zostać przyznany z zabezpieczeniami albo bez, w zależności od tego, o jaką konkretnie ofertę chodzi. Można także wybierać szybki kredyt na start, jeśli konieczne jest bezzwłoczne znalezienie źródeł finansowania. Takie kredyty są dostępne w oddziałach bankowych, w jakich kredytobiorca ma konto i na przykład już pewien kredyt. Jeżeli będzie to kredyt hipoteczny Piotrków Trybunalski, to ekspert kredytowy podpowie konsumentowi, jak umiejętnie połączyć te 2 opcje dofinansowania lub co zrobić, aby bank nie nakładał jeszcze jakichś kosztów. Na podobnej zasadzie, kiedy już przedsiębiorca ma do spłaty kredyt gotówkowy Piotrków Trybunalski i chciałby otrzymać kredyt dla firmy, jaką zakłada lub rozwija, to może liczyć na wsparcie specjalisty. Jest to prosta postać przyznania finansów, gdyż często nie domaga się dostarczenia jakichkolwiek dokumentów, bo są już one w takim oddziale bankowym, w jakim konsument ma rachunek. Ogromne doświadczenie ekspertów pozwoli także podpowiadać klientom, kiedy muszą wybierać inne rozwiązania takie jak: kredyt na czasowe finansowanie, kredyt na nowe rozwiązania technologiczne, kredyt hipoteczny, limit kredytowy, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt unijny, czy kredyt konsolidujący wszystkie zobowiązania w jedno.

Doradca Kredytowy Piotrków Trybunalski