Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Poddębicach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Poddębicach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Poddębice, Uniejów, Dalików, Pęczniew, Wartkowice, Zadzim

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Poddębicach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Poddębicach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Poddębicach lub okolicy?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Poddębice

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Poddębicach.

Typy kredytów dla firm, jakie może pomóc uzyskać ekspert kredytowy w Poddębicach

Typy kredytów dla firm, jakie może rekomendować ekspert kredytowy w Poddębicach to te produkty finansowe, jakie są dostępne ogólnie w bankowości. Pobierając taki kredyt każdy z przedsiębiorców ma na celu rozwijanie swojej działalności. Każdorazowo ekspert kredytowy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. przystosowuje w takim razie dokładnie dla klienta biznesowego rodzaj finansowania. Przykładowo, na początek działalności rekomendowane są kredyty inwestycyjne, a na rozwój już działającej marki ekspert rekomenduje kredyt obrotowy. W przeszłości rolę taką pełnił doradca kredytowy Poddębice, a obecnie obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Taki specjalista jak najdokładniej wytłumaczy biznesmenowi który stara się o uzyskanie kredytu, jaka jest charakterystyka określonych produktów pieniężnych. Bezsprzecznie, przedsiębiorstwa z dłuższym stażem mogą liczyć na lepsze warunki przyznania kredytu, na przykład pod kątem pobranej sumy albo czasu spłaty. Natomiast jest to zależne też od tego, jaka jest historia kredytowa danej marki. Nowe przedsiębiorstwa mogą mieć z kolei problem z uzyskaniem określonego kredytu. Najczęściej instytucje bankowe domagają się minimalnego 12 miesięcznego stażu oraz dobrych wyników sprzedażowych. Natomiast, są także banki elastycznie nastawione na wsparcie początkujących przedsiębiorców i tu też ważna jest uwaga specjalistów kredytowych, którzy powinni orientować się, co najlepiej będzie polecać własnym klientom. Jeżeli już przedsiębiorca ma jakiś staż w prowadzeniu działalności, to bez dwóch zdań polecony będzie mu kredyt inwestycyjny. Jest to ciesząca się popularnością pośród kredytobiorców z takiej dziedziny forma pobrania zobowiązania finansowego, bo najczęściej banki są w stanie pokrywać nawet kompletną inwestycję, nie domagając się kapitału własnego. Taki rodzaj kredytu można pobrać na okres do 20 lat. Jeśli przedsiębiorca będzie w takim razie przekonany na wzięcie kredytu inwestycyjnego, to doradca finansowy Poddębice z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. objaśni, jakie dokumenty należy przygotować, plus jak dobrze przygotować plan biznesowy pod kątem zaplanowanej inwestycji, by został on dobrze przeanalizowany przez bank. Oczywiście, doświadczenie eksperta kredytowego pozwala również na przygotowanie wraz z konsumentem planu pod planowaną inwestycję. W efekcie, oddział bankowy zostanie przekonany, że zamierzone przedsięwzięcie zacznie przynosić zyski. Znaczące są bowiem dla kredytodawcy przypuszczalne dochody. 

Kredyt firmowy oraz kredyt hipoteczny czyli jak uzyskać najlepsze warunki finansowe w banku dzięki wsparciu eksperta finansowego Poddębice

Kredyt obrotowy dla firmy ma na celu zachowanie bieżącej zdolności finansowej w firmie konsumenta, któremu doradza ekspert kredytowy Poddębice z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. Ten typ kredytu można uzyskać jako kredyt ratalny albo jako odnawialną linię kredytową. Profesjonalista wybierze określoną propozycję, sprawdzając aktualne możliwości firmy. Z tego względu warto mieć stabilną kondycję finansową, żeby móc dostać taki kredyt. Do specjalistów od kredytów zgłasza się wielu właścicieli firm. Przykładowo, kiedy ktoś dopiero zakłada firmę, a będzie potrzebować korzystać z dodatkowych źródeł dofinansowania, to ekspert kredytowy doradzi mu kredyt dla firm na start. Najczęściej taki typ kredytu przyznawany jest dla przedsiębiorstw, jakie nie prowadzą działalności dłużej niż 12 miesięcy. Może on być przyznany z zabezpieczeniami lub bez, zależnie od tego, o jaką konkretnie propozycję chodzi. Można również wybrać szybki kredyt na start, jeżeli potrzebne jest bezzwłoczne znalezienie źródła przyznania funduszy. Takie kredyty są udostępnione w oddziałach bankowych, w jakich spłacający posiada konto i przykładowo już pewien kredyt. Jeżeli będzie to kredyt hipoteczny Poddębice, to ekspert kredytowy wskaże konsumentowi, jak dobrze połączyć te 2 opcje dofinansowania albo co robić, aby bank nie nałożył jeszcze jakichś kosztów. Na podobnej zasadzie, gdy już ktoś ma do spłaty kredyt gotówkowy Poddębice i chce otrzymać kredyt dla firmy, jaką chce założyć lub będzie rozwijać, to może oczekiwać na pomoc specjalisty. Jest to prosta postać przyznania finansów, bo najczęściej nie wymaga dostarczania żadnych dokumentów, ponieważ są już one w takim banku, w jakim konsument ma rachunek. Spore doświadczenie ekspertów pozwala też podpowiedzieć klientom, kiedy powinni wybierać pozostałe opcje jakimi są: kredyt pomostowy, kredyt technologiczny, kredyt hipoteczny, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt unijny, czy kredyt konsolidujący wszystkie zobowiązania w jedno.

Doradca Kredytowy Poddębice