Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Skierniewicach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Skierniewicach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Skierniewice, Bolimów, Głuchów, Godzianów, Kowiesy, Maków, Nowy Kawęczyn, Słupia

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Skierniewicach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Skierniewicach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Skierniewicach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy skierniewice

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Skierniewicach.

Wsparcie w uzyskaniu różnych typów kredytów firmowych, hipotecznych, gotówkowych, na jakie można liczyć współpracując z ekspertem kredytowym w Skierniewicach

Typy kredytów dla firm, jakie może polecać ekspert kredytowy w Skierniewicach to te produkty finansowe, jakie są dostępne ogólnie w bankowości. Biorąc taki kredyt każdy z przedsiębiorców ma na myśli rozwijanie własnej działalności. Za każdym razem ekspert kredytowy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. przystosowuje w takim razie szczegółowo dla przedsiębiorcy rodzaj kredytu. Przykładowo, na początek działalności zalecane są kredyty inwestycyjne, a na rozwijanie już prosperującej firmy ekspert poleca kredyt obrotowy. Do niedawna rolę tą pełnił doradca kredytowy Skierniewice, a teraz zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Taki ekspert dokładnie objaśni biznesmenowi starającemu się o uzyskanie kredytu, jaka jest specyfika konkretnych produktów finansowych. Bezsprzecznie, przedsiębiorstwa mające dłuższy staż mogą liczyć na lepsze zasady przyznania kredytu, na przykład pod kątem pobieranej sumy albo okresu spłacania. Natomiast jest to uzależnione również od faktu, jaka jest historia kredytowa danej firmy. Nowe firmy mogą mieć z kolei problem z uzyskaniem jakiegokolwiek kredytu. Zwykle instytucje bankowe domagają się minimalnego 12 miesięcznego stażu oraz doskonałych wyników sprzedaży. Natomiast, są też oddziały bankowe otwarte na wsparcie młodych właścicieli firm i tutaj też liczy się czujność ekspertów od kredytów, którzy powinni wiedzieć, co najlepiej będzie polecać własnym klientom. Jeśli już ktoś ma jakiś staż w zarządzaniu działalnością, to bezsprzecznie polecany będzie mu kredyt inwestycyjny. Jest to ciesząca się popularnością wśród osób pobierających kredyt z takiej dziedziny forma pobierania zobowiązania finansowego, bo najczęściej instytucje bankowe mogą pokryć nawet całą inwestycję, nie domagając się wkładu własnego. Ten rodzaj kredytu można brać na czas do dwudziestu lat. Jeżeli właściciel firmy będzie w takim razie przekonany na pobranie kredytu inwestycyjnego, to doradca finansowy Skierniewice z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. wyjaśni, jakie papiery trzeba przyszykować, a także w jaki sposób prawidłowo przygotować biznesplan pod względem zaplanowanej inwestycji, by został on pozytywnie rozpatrzony przez bank. Naturalnie, doświadczenie eksperta kredytowego pozwala także na przygotowanie razem z klientem biznesplanu. W rezultacie, oddział bankowy będzie przekonany, iż zamierzone przedsięwzięcie zacznie przynosiło zyski. Istotne są bowiem dla osoby pobierającej kredyt przypuszczalne dochody. 

Kredyt obrotowy dla firmy oraz pozostałe rodzaje produktów finansowych, dostępnych w ofercie  Eksperta Finansowego Skierniewice

Kredyt obrotowy dla przedsiębiorstwa ma na celu utrzymanie bieżącej zdolności finansowej w przedsiębiorstwie konsumenta, któremu będzie doradzać ekspert kredytowy Skierniewice z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. Ten rodzaju kredytu można dostać jako kredyt ratalny lub jako odnawialną linię kredytową. Profesjonalista wybierze konkretną propozycję, oceniając aktualne zdolności przedsiębiorstwa. Z tego powodu opłaca się mieć stabilną kondycję finansową, żeby móc otrzymać ten kredyt. Do specjalistów od kredytów zgłasza się wielu przedsiębiorców. Przykładowo, gdy ktoś tyle co założy firmę, a będzie potrzebować korzystać z innych źródeł finansowania, to ekspert kredytowy wskaże mu kredyt dla firm na start. Często taki typ kredytu przyznany jest dla firm, jakie nie mają firmy dłużej niż 1 rok. Może on być przyznawany z zabezpieczeniami albo bez, zależnie od tego, o jaką konkretnie propozycję chodzi. Można także wybierać szybki kredyt na start, jeśli konieczne jest natychmiastowe wyszukanie źródeł przyznania funduszy. Tego typu kredyty są dostępne w oddziałach bankowych, w jakich dłużnik ma rachunek i przykładowo już pewien kredyt. Jeśli jest to kredyt hipoteczny Skierniewice, to ekspert kredytowy wskaże klientowi, jak umiejętnie połączyć takie 2 formy finansowania albo co robić, by bank nie nakładał dodatkowych kosztów. Na podobnej zasadzie, kiedy już ktoś ma do spłaty kredyt gotówkowy Skierniewice i chce uzyskać kredyt dla działalności, jaką chce założyć lub będzie rozwijać, to może oczekiwać na wsparcie eksperta. Jest to prosta postać przyznania finansów, bo najczęściej nie domaga się dostarczania żadnych dokumentów, ponieważ są już one w takim banku, w jakim konsument ma rachunek. Ogromne doświadczenie ekspertów pozwoli także podpowiedzieć kupującym, w jakiej sytuacji powinni wybierać pozostałe opcje jakimi są: kredyt pomostowy, kredyt na nowe rozwiązania technologiczne, kredyt hipoteczny, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt z dotacji unijnych, czy kredyt konsolidujący wszystkie zobowiązania w jedno.

Doradca Kredytowy Skierniewice