Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Starachowicach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Starachowicach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Starachowice, Wąchock, Brody, Pawłów

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Starachowicach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Starachowicach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Starachowicach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy starachowice

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Starachowicach.

Procedura wyboru ofert kredytowych w Starachowicach opierająca się na współpracy ekspertem finansowym ANG

Proces weryfikacji ofert kredytowych czy leasingowych w Starachowicach bazująca na współpracy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  to wyjście przynoszące mnóstwo dobrego takiej osobie, która o taki kredyt / leasing się stara. Leasing pojazdy to nieskomplikowany sposób na to, aby rozbudować flotę przedsiębiorstwa o najnowsze auta, przy pomocy optymalnych źródeł finansowania. Ponadto z wyjścia tego można skorzystać, gdy jest się klientem indywidualnym. Eksperci od kredytów mają możliwość dla interesujących się osób sprawdzać leasing finansowy albo operacyjny. W dodatku mogą też wyjaśnić, na czym dokładnie będzie polegać wynajem długoterminowy i kiedy rozsądnie będzie z tego rozwiązania skorzystać. W przeszłości rolę tą pełnił doradca kredytowy Starachowice, a obecnie zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Po zaznajomieniu się z potrzebami osoby, która zastanawia się nad pobraniem leasingu specjalista dopasuje kilka propozycji z branży, od dowolnych podmiotów. Są to często rozpoznawalne banki oraz przedsiębiorstwa, takie jak przykładowo: mLeasing, Pekao Leasing, Santander Leasing, czy Arval. Celem specjalistów od kredytów jest to, by dopasować dla klientów optymalne opcje pod kątem finansów, wyjątkowo dopasowane do perspektywy konkretnej osoby. Klienci, jacy będą zdecydowani na to, aby doradca finansowy Starachowice z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. reprezentował ich interes bez wątpienia mogą się czuć pewniej, gdyż zagwarantowana zostanie dla nich kompleksowa obsługa: od przeglądania ofert aż do momentu odebrania samochodu. 

Uzyskanie korzystnych i jasnych warunków kredytowych w drodze wyboru wielu banków

Wybór najkorzystniejszych zasad dofinansowania przy pomocy leasingu jest czymś, czym ekspert kredytowy Starachowice zajmie się, kiedy tylko będzie zgłaszać się do niego zainteresowany zamierzający zrobić użytek z takiej opcji. Opierając się o papiery, jakie weźmie ze sobą konsument, eksperci pomagają uzyskać wzorowe warunki finansowania: samochodów osobowych oraz dostawczych, urządzeń transportu ciężkiego, maszyn przeznaczonych na place budowy oraz elementów majątków trwałego wykazujących odmienny profil. Kiedy ktokolwiek chce się dowiadywać, jaka w branży firma leasingowa ma pod jego kątem optymalne sposoby finansowania, to ze wsparciem specjalistów ze wskazanej firmy także się może tego dowiedzieć. Podczas analizowania doradcy wezmą pod uwagę przykładowo tego typu parametry jakimi są: kondycja marki, czas prowadzonej działalności, czy rodzaj zamierzonej inwestycji. Wystarczy objaśnić, co się planuje, a przejrzane będą dostępne koncepcje w obrębie rozwiązań takich jak: leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, pożyczka leasingowa, czy wynajem długoterminowy. Na podobnej zasadzie, jak eksperci od kredytów zorientowani są w produktach takich jak kredyt hipoteczny Starachowice lub kredyt gotówkowy Starachowice, analogicznie zajmą się ofertami leasingowymi. Zajmą się nie tylko weryfikowaniem ofert, lecz też na przykład będą zajmować się negocjacją warunków umowy lub pomogą w otrzymaniu lepszych warunków.

Doradca Kredytowy Starachowice