Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Staszowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Staszowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Staszów, Oleśnica, Osiek, Połaniec, Szydłów

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Staszowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Staszowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Staszowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy staszów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Staszowie.

Proces weryfikacji warunków kredytu hipotecznego w Staszowie bazująca na współpracy z Ekspertem Finansowym Staszów

Procedura sprawdzania kredyt hipotecznego w Staszowie opierająca się na współpracy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  to postępowanie przynoszące wiele dobrego tej osobie, która o tego typu ofertę kredytową się stara. Kredyt czy leasing to skomplikowany koncept na to, by wzbogacić flotę przedsiębiorstwa o kolejne pojazdy, przy użyciu najkorzystniejszych opcji dofinansowania. Ponadto z rozwiązania tego można zrobić użytek, jeśli jest się klientem indywidualnym. Specjalistą od kredytów mogą dla interesujących się leasingobiorców zobaczyć leasing finansowy lub operacyjny. W dodatku mogą też objaśnić, na czym stricte polega wynajem długoterminowy oraz w jakich sytuacjach właściwie będzie z takiego rozwiązania korzystać. Dawniej funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Staszów, a aktualnie zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Po zaznajomieniu się z oczekiwaniami osoby, która zastanawia się nad pobraniem leasingu ekspert dopasuje parę propozycji z rynku, od różnych podmiotów. Są to najczęściej rozpoznawalne instytucje bankowe oraz przedsiębiorstwa, takie jak na przykład: mLeasing, Pekao Leasing, Santander Leasing, bądź Arval. Zadaniem specjalistów kredytowych pozostaje to, aby dopasować dla konsumentów optymalne rozwiązanie finansowe, szczególnie przystosowane do predyspozycji danej osoby. Klienci, jacy będą zdecydowani na to, żeby doradca finansowy Staszów z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. reprezentował ich interesy na pewno mają możliwość się czuć pewniej, gdyż zapewniona zostanie dla nich wieloaspektowa obsługa: od sprawdzenia ofert aż do momentu przekazania kluczyków. 

Wybór optymalnych zasad dofinansowania przy pomocy kredytu bądź leasingu

Wybór najkorzystniejszych reguł finansowania za pomocą leasingu jest tym, czym ekspert kredytowy Staszów zajmie się, kiedy tylko zgłosi się do niego konsument chcący skorzystać z takiej opcji. Opierając się o dokumenty, jakie zabiera ze sobą klient, eksperci pomogą uzyskać wzorowe zasady dofinansowania: samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn transportu ciężkiego, maszyn przeznaczonych na place budowy oraz elementów majątków trwałego posiadających inny profil. Jeżeli ktokolwiek zamierza się doinformować, jaka na rynku firma zajmująca się leasingami ma dla niego optymalne propozycje, to ze wsparciem specjalistów z podanej firmy też się może tego dowiedzieć. W czasie weryfikacji eksperci biorą pod uwagę przykładowo tego typu wyznaczniki jakimi są: sytuacja marki, okres prowadzonej firmy, bądź rodzaj planowanej inwestycji. Wystarczy objaśnić, co się planuje, a sprawdzone zostaną wszystkie opcje w zakresie produktów jakimi są: leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, pożyczka leasingowa, bądź wynajem długoterminowy. Na podobnej zasadzie, jak doradcy od kredytów zorientowani są w rozwiązaniach jakimi są kredyt hipoteczny Staszów lub kredyt gotówkowy Staszów, analogicznie zajmą się ofertami leasingu. Zajmą się nie tylko weryfikacją propozycji, lecz też chociażby będą zajmować się negocjacją warunków umowy albo pomogą w otrzymaniu upustu.

Doradca Kredytowy Staszów