Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Strzelcach Opolskich

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Strzelcach Opolskich

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Strzelce Opolskie, Kolonowskie, Leśnica, Ujazd, Zawadzkie

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Strzelcach Opolskich na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Strzelcach Opolskich na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Strzelcach Opolskich lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy strzelce opolskie

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Strzelcach Opolskich.

Praktyczne rady dotyczące tego, w jaki sposób uzyskać kredyt oraz zbudować zdolność kredytową w Strzelcach Opolskich

Praktyczne rady dotyczące tego, jak zwiększyć wiarygodność kredytową podawane są przez specjalistów kredytowych z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. W głównej mierze, w trakcie konsultacji eksperci nakierują akcent na to, że zdolność kredytowa zależy od paru czynników. Są to: dochody, comiesięczne kwoty poziomu życia albo zobowiązania w innych bankach. Oprócz tego, istotne są: jeszcze jakieś podstawy przychodu, wiek, wykształcenie, stan cywilny, staż pracy, czy zajmowane stanowisko. Doradca wyjaśni również kredytobiorcy, że bank będzie weryfikować daną osobę w Biurze Informacji Kredytowej: w jakiej kwocie posiada ona kredyty i czy raty są spłacone terminowo. Do niedawna funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Strzelce Opolskie, a teraz obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Jeżeli w takim razie interesant nie ma wymaganej wiarygodności kredytowej, to doradca finansowy Strzelce Opolskie ukaże, co powinien robić, żeby zdolność taką zwiększać. Przykładowo, w pewnych przypadkach potrzebne okaże się pozbycie się limitu kredytowego w formie karty płatniczej albo zamknięcie limitu na koncie. Własną wiarygodność kredytową da się również poprawiać, o ile pobiera się kredyt z partnerem życiowym lub z rodzicem. Bezsprzecznie, ekspert kredytowy Strzelce Opolskie do wszystkich przypadków będzie nastawiony na sposób indywidualny, podpowiadając co konkretna osoba zobowiązana jest robić. 

Wzorcowa ocena wiarygodności kredytowej 

Adekwatna ocena wiarygodności kredytowej w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. jest znacząca szczególnie w wypadku pobrania zobowiązań finansowych o niemałej wartości. Jest to przykładowo kredyt hipoteczny Strzelce Opolskie, gdy bank powinien się upewnić, że konkretną osobę stać na pobieranie tego zobowiązania i że nie będzie miała ona trudności ze spłatą. Kiedy okazałoby się, że kredytobiorca nie ma zdolności kredytowej, to rezultatem okaże się odmowna decyzja banku. W przypadku niskiej wiarygodności opłaca się natomiast skorzystać z porad specjalistów od kredytów, gdyż jest ewentualność, że po wykonaniu paru kroków bank będzie zdecydowany akceptować podanie. Dla kredytodawcy, jaki przyznaje kredyty takie jak kredyt gotówkowy Strzelce Opolskie znacząca jest chociażby forma źródła utrzymania. Nad wyraz ważne jest w takim razie to, by kredytobiorca posiadał umowę o zatrudnienie na czas nieokreślony. Inne podstawy dochodu także podwyższają zdolność kredytową. Można wobec tego pomyśleć o dodatkowym etacie albo o dochodach z wynajmowania mieszkania, gdy zaplanuje się pobierać wyższą sumę. Jeśli zaś w czasie wyliczania wiarygodności kredytowej okazałoby się, że interesant posiada niewystarczająco środków na opłacenie miesięcznej raty, to ekspert kredytowy może w oddziale banku negocjować wydłużanie terminu spłaty kredytu. Wtedy rata jest mniejsza i kredytobiorca zwiększa własną zdolność kredytową. Z tego powodu dobrze będzie skontaktować się ze specjalistą z Trinity Finance część Grupy ANG S.A., aby mieć pewność, iż otrzyma się kredyt na zadowalających warunkach.

Doradca Kredytowy Strzelce Opolskie