Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Tomaszowie Mazowieckim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Tomaszowie Mazowieckim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Tomaszów Mazowiecki, Będków, Budziszewice, Czerniewice

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Tomaszowie Mazowieckim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Tomaszowie Mazowieckim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Tomaszowie Mazowieckim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy tomaszów mazowiecki

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim.

Rodzaje kredytów dla firm, w jakich może doradzić ekspert kredytowy w Tomaszowie Mazowieckim

Typy kredytów firmowych, jakie może rekomendować ekspert kredytowy w Tomaszowie Mazowieckim to te produkty pieniężne, jakie są dostępne ogólnie w bankach. Biorąc taki kredyt każdy przedsiębiorca ma na celu rozwój własnej działalności. Każdorazowo ekspert kredytowy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. przystosowuje wobec tego szczegółowo dla przedsiębiorcy rodzaj finansowania. Dla przykładu, na początek działalności zalecane są kredyty inwestycyjne, a na rozwijanie już istniejącej firmy ekspert rekomenduje kredyt obrotowy. Dawniej funkcję taką spełniał doradca kredytowy Tomaszów Mazowiecki, a aktualnie zobowiązania te przejął ekspert kredytowy. Taki specjalista jak najdokładniej wytłumaczy biznesmenowi który stara się o kredyt, jaka jest specyfika poszczególnych produktów finansowych. Bezsprzecznie, firmy mające dłuższy staż mogą oczekiwać na korzystniejsze warunki kredytowania, chociażby pod kątem pobranej kwoty lub okresu spłaty. Natomiast jest to zależne także od faktu, jaka jest historia kredytowa konkretnej marki. Nowe przedsiębiorstwa mogą mieć z kolei problem z otrzymaniem jakiegokolwiek kredytu. Najczęściej instytucje bankowe wymagają minimalnego rocznego stażu i doskonałych wyników sprzedażowych. Natomiast, są też banki otwarte na wspieranie młodych właścicieli firm i tutaj też liczy się czujność ekspertów kredytowych, jacy muszą wiedzieć, co rozsądnie będzie rekomendować swoim klientom. Jeśli już przedsiębiorca ma pewien staż w prowadzeniu działalności, to bezsprzecznie polecony będzie mu kredyt inwestycyjny. Jest to ciesząca się popularnością wśród osób pobierających kredyt z takiej kategorii forma pobrania zobowiązania finansowego, gdyż najczęściej banki są w stanie pokrywać nawet całą inwestycję, nie domagając się wkładu własnego. Ten typ kredytu można wziąć na okres do 20 lat. Jeżeli właściciel firmy będzie wobec tego przekonany na wzięcie kredytu inwestycyjnego, to doradca finansowy Tomaszów Mazowiecki z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. powie, jakie dokumenty należy przygotować, plus jak prawidłowo opracować plan biznesowy pod kątem planowanej transakcji, żeby był on dobrze rozpatrzony przez oddział bankowy. Naturalnie, doświadczenie eksperta kredytowego pozwoli też na przygotowanie wraz z klientem biznesplanu. W efekcie, oddział bankowy zostanie przekonany, że zamierzone przedsięwzięcie zacznie przynosić korzyści. Znaczące są bowiem dla kredytodawcy przypuszczalne przychody. 

Kredyt obrotowy dla przedsiębiorstwa i inne typy kredytów, jakie może zaoferować ekspert kredytowy Tomaszów Mazowiecki

Kredyt obrotowy dla firmy ma na celu zachowanie aktualnej płynności finansowej w firmie konsumenta, jakiemu doradza ekspert kredytowy Tomaszów Mazowiecki z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. Taki rodzaju kredytu można otrzymać jako kredyt ratalny albo jako możliwość zadłużania się do limitu ustalonego przez bank. Profesjonalista dobierze określoną ofertę, oceniając bieżące zdolności przedsiębiorstwa. Z tego względu warto mieć stabilną sytuację finansową, by móc otrzymać taki kredyt. Do specjalistów od kredytów zgłasza się sporo przedsiębiorców. Przykładowo, kiedy ktoś dopiero zakłada firmę, a będzie potrzebować skorzystać z dodatkowych źródeł dofinansowania, to ekspert kredytowy wskaże mu kredyt dla przedsiębiorstw na początek. Zwykle ten typ kredytu przyznawany jest dla firm, jakie nie mają firmy dłużej aniżeli 12 miesięcy. Może on być przyznawany z zabezpieczeniami lub bez, w zależności od tego, o jaką konkretną ofertę chodzi. Można również wybrać szybki kredyt na start, jeżeli potrzebne jest jak najszybsze wyszukanie źródeł przyznania funduszy. Takie kredyty są udostępnione w oddziałach bankowych, w jakich dłużnik posiada rachunek i na przykład już jakiś kredyt. Kiedy jest to kredyt hipoteczny Tomaszów Mazowiecki, to ekspert kredytowy udzieli podpowiedzi konsumentowi, w jaki sposób dobrze połączyć te 2 formy dofinansowania albo co robić, aby bank nie nałożył jeszcze jakichś kosztów. Na podobnej zasadzie, kiedy już przedsiębiorca ma zaciągnięty kredyt gotówkowy Tomaszów Mazowiecki i zamierza otrzymać kredyt dla działalności, jaką chce założyć lub będzie rozwijać, to może oczekiwać na pomoc eksperta. Jest to prosta postać finansowania, ponieważ najczęściej nie wymaga dostarczenia jakichkolwiek dokumentów, bo są już one w tym banku, w jakim klient ma rachunek. Duże doświadczenie specjalistów pozwoli również podpowiadać klientom, w jakiej sytuacji muszą wybierać pozostałe opcje jakimi są: kredyt pomostowy, kredyt technologiczny, kredyt hipoteczny, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt gotówkowy dla firm, kredyt z dotacji unijnych, bądź kredyt konsolidujący wszystkie zobowiązania w jedno.

Doradca Kredytowy Tomaszów Mazowiecki