Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. we Włoszczowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi we Włoszczowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny we Włoszczowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny we Włoszczowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym we Włoszczowej lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy włoszczowa

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Włoszczowej.

Procedura sprawdzania oferty finansowej we Włoszczowej opierająca się na współpracy Ekspertem Finansowym

Procedura weryfikacji leasingu w Włoszczowej opierająca się na współpracy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  to wyjście przynoszące mnóstwo korzyści takiej osobie, która o taki ofertę leasingową się będzie starała. Leasing samochodu to prosty koncept na to, by wzbogacić flotę zakładu o najnowsze pojazdy, przy pomocy najkorzystniejszych źródeł dofinansowania. Dodatkowo z wyjścia tego można zrobić użytek, jeśli jest się klientem prywatnym. Specjalistą kredytowi mogą dla zainteresowanych osób sprawdzić leasing finansowy albo operacyjny. W dodatku mogą także wyjaśnić, na czym stricte będzie polegać wynajem długoterminowy i kiedy właściwie będzie z takiego rozwiązania skorzystać. Dawniej funkcję taką spełniał doradca kredytowy Włoszczowa, a teraz obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Po obeznaniu się z oczekiwaniami osoby, która zastanawia się nad pobraniem leasingu specjalista dopasuje kilka propozycji z rynku, od przeróżnych podmiotów. Są to zwykle najpopularniejsze banki i firmy, do jakich zaliczają się na przykład: mLeasing, Pekao Leasing, Santander Leasing, czy Arval. Celem specjalistów kredytowych pozostaje to, by dopasować dla konsumentów atrakcyjne opcje finansowe, szczególnie dopasowane do predyspozycji konkretnej osoby. Klienci, jacy zdecydują się na to, żeby doradca finansowy Włoszczowa z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. reprezentował ich interes z pewnością mają możliwość się czuć pewniej, gdyż zapewniona będzie dla nich wszechstronna obsługa: od sprawdzenia propozycji aż do momentu odebrania samochodu. 

Dobór najkorzystniejszych warunków dofinansowania na podstawie porównania wielu ofert finansowych

Dopasowanie najlepszych zasad finansowania za pośrednictwem leasingu jest tym, czym ekspert kredytowy Włoszczowa zajmie się, gdy tylko będzie zgłaszać się do niego zainteresowany zamierzający skorzystać z takiej opcji. Opierając się o papiery, jakie zabiera ze sobą konsument, eksperci pomogą dostać wzorowe warunki dofinansowania: aut osobowych i ciężarowych, maszyn transportu ciężkiego, maszyn budowlanych oraz elementów majątków trwałego mających odmienny profil. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć, jaka w branży firma zajmująca się leasingami wystosowała dla niego idealne oferty, to z pomocą ekspertów z podanej firmy również się może tego dowiedzieć. Podczas weryfikacji specjaliści wezmą pod wzgląd na przykład takie parametry jakimi są: kondycja przedsiębiorstwa, czas prowadzonej działalności, czy rodzaj zaplanowanej inwestycji. Wystarczy opowiedzieć, co się planuje, a przejrzane zostaną wszystkie koncepcje w obrębie produktów takich jak: leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, pożyczka leasingowa, czy wynajem długoterminowy. Tak samo, jak eksperci od kredytów zorientowani są w rozwiązaniach jakimi są kredyt hipoteczny Włoszczowa czy kredyt gotówkowy Włoszczowa, tak samo będą zajmować się propozycjami leasingu. Zajmą się nie tylko weryfikacją ofert, lecz też na przykład będą zajmować się negocjacją warunków umów lub będą pomagać w uzyskaniu zniżek.

Doradca Kredytowy Włoszczowa