Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Aleksandrowie Kujawskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Aleksandrowie Kujawskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Nieszawa, Bądkowo, Koneck, Zakrzewo

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Aleksandrowie Kujawskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Aleksandrowie Kujawskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Aleksandrowie Kujawskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Aleksandrów Kujawski

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Aleksandrowie Kujawskim.

Proces weryfikacji ofert kredytowych w Aleksandrowie Kujawskim opierająca się na współpracowaniu z Trinity Finance 

Proces weryfikowania ofert kredytowych (a także leasingowych) w Aleksandrowie Kujawskim bazująca na współpracowaniu z Trinity Finance to wyjście przynoszące wiele dobrego takiej osobie, która o taki kredyt (leasing) się stara. Leasing samochodu to prosty koncept na to, żeby rozbudować kolekcję zakładu o najnowsze auta, przy użyciu najkorzystniejszych źródeł finansowania. Ponadto z rozwiązania tego można skorzystać, jeśli jest się konsumentem prywatnym. Eksperci od kredytów mają możliwość dla zainteresowanych leasingobiorców sprawdzić leasing finansowy lub operacyjny. Na dodatek mogą również objaśnić, na czym szczegółowo będzie polegać wynajem na dłuższy czas i kiedy rozsądnie będzie z takiego wyjścia zrobić użytek. Do niedawna funkcję tą wypełniał doradca kredytowy Aleksandrów Kujawski, a teraz obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Po zaznajomieniu się z oczekiwaniami osoby, która myśli o pobraniu leasingu specjalista dobierze parę ofert z branży, od różnych klientów. Są to najczęściej najpopularniejsze banki oraz firmy, do jakich zaliczają się przykładowo: mLeasing, Pekao Leasing, Santander Leasing, czy Arval. Rolą specjalistów kredytowych pozostaje to, aby wytypować dla konsumentów optymalne opcje pod kątem finansów, szczególnie dostosowane do możliwości określonej osoby. Klienci, którzy zdecydują się na to, żeby doradca finansowy Aleksandrów Kujawski z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. reprezentował ich interesy bez wątpienia mają możliwość się czuć pewniej, gdyż zagwarantowana będzie dla nich wszechstronna obsługa: od sprawdzenia ofert aż do momentu odebrania samochodu. 

Dobór najkorzystniejszych reguł dofinansowania za pośrednictwem leasingu 

Dobór optymalnych warunków finansowania za pośrednictwem leasingu jest czymś, czym ekspert kredytowy Aleksandrów Kujawski zajmie się, kiedy tylko będzie zgłaszać się do niego konsument zamierzający skorzystać z tej możliwości. Opierając się o papiery, jakie zabierze ze sobą klient, specjaliści pomagają otrzymać idealne warunki dofinansowania: samochodów osobowych i dostawczych, maszyn transportu ciężkiego, maszyn przeznaczonych na place budowy a także aktywów trwałych posiadających odmienny charakter. Kiedy ktokolwiek chciałby się doinformować, jaka na rynku firma leasingowa ma dla niego optymalne propozycje, to ze wsparciem ekspertów z podanej agencji również się tego dowie. Podczas analiz specjaliści wezmą pod uwagę przykładowo tego typu czynniki jakimi są: sytuacja przedsiębiorstwa, okres prowadzonej firmy, bądź typ planowanej transakcji. Wystarczy objaśnić, co się zaplanowało, a rozpatrzone zostaną wszystkie koncepcje w obrębie rozwiązań jakimi są: leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, pożyczka leasingowa, bądź wynajem długoterminowy. Tak samo, jak specjaliści od kredytów orientują się w produktach jakimi są kredyt hipoteczny Aleksandrów Kujawski czy kredyt gotówkowy Aleksandrów Kujawski, analogicznie będą zajmować się ofertami leasingu. Zajmą się nie tylko weryfikowaniem propozycji, ale też między innymi będą negocjować warunki umów albo pomogą w otrzymaniu upustu.

Doradca Kredytowy Aleksandrów Kujawski