Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Bydgoszczy

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Bydgoszczy

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Bydgoszcz, Koronowo, Solec Kujawski, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Osielsko

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Bydgoszczy na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Bydgoszczy na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Bydgoszczy lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Bydgoszcz

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Bydgoszczy.

Ocenienie zdolności  kredytowej przez eksperta kredytowego w Bydgoszczy w przypadku konsumentów starających się o kredyt hipoteczny lub leasing 

Analiza zdolności  kredytowej przez specjalistę kredytowego Bydgoszcz w wypadku klientów którzy starają się o kredyt hipoteczny lub leasing jest czymś nad wyraz znaczącym. Głównie, pozwoli na sprawne zrealizowanie procesu przyznawania kredytu. Co na równi ważne, przynosi poczucie bezpieczeństwa osobom, które o leasing będą starały się pierwszy raz. Dlatego opłaca się w takim celu umawiać się na rozmowę do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. i podczas konsultacji dowiadywać się, jakie posiada się opcje, kiedy chodzi o skorzystanie z leasingu. Okazuje  się, iż wiarygodność leasingowa jest tak samo ważna jak zdolność niezbędna do przyznania kredytu. O wszystkim przedsiębiorcę będzie uświadamiać właśnie analityk w czasie pierwszej konsultacji. W przeszłości funkcję taką pełnił doradca kredytowy Bydgoszcz, a obecnie obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Wytłumaczy on konsumentowi, że wykazywanie takiej wiarygodności zasugeruje, że leasingobiorca ma szansę opłacać wszystkie raty terminowo a także w zgodzie z obowiązującą umową. O tym, jak wybrany oddział bankowy będzie rozpatrywać wiarygodność konsumenta decyduje to, na jakiego rodzaju leasing ktoś się decyduje. W przypadku leasingu operacyjnego sprawa nie jest zagmatwana, ponieważ nie jest tutaj czymś wymaganym sprawdzanie w Biurze Informacji Kredytowej. Natomiast, wybrane oddziały bankowe mogą wymagać sprawdzania wiarygodności kredytowej w takim zakresie. Jest to znaczące z uwagi na raty leasingu, jakie mogłyby w rozumieniu instytucji bankowej obniżać dochody przedsiębiorstwa. Inaczej natomiast sprawa przedstawia się, kiedy chodzi o leasing finansowy. W takim wypadku możliwe jest podpisywanie umowy na samochód od każdego dealera w kraju. Wykwalifikowany doradca finansowy Bydgoszcz wyjaśni klientowi, że ma okazję leasing ten wziąć na pojazd tak samo najnowszy, jak i używany. Wiarygodność kredytowa ma tutaj z kolei znacznie mniej na znaczeniu. Dlatego ten rodzaj leasingu zalecany jest przez ekspert kredytowy Bydgoszcz szczególnie takim przedsiębiorstwom, jakie tyle co rozpoczynają prowadzić działalność i dotychczasowo nie miały czasu na to, żeby zbudować wiarygodność kredytową. 

Na jakiej przesłance ekspert kredytowy Bydgoszcz wylicza wiarygodność kredytową? 

Na podobnej zasadzie jak w przypadku kredyt hipoteczny Bydgoszcz, doradca taki jak ekspert kredytowy bierze pod uwagę kilka kwestii bezpośrednio przekładających się na zdolność leasingową. Elementami, które bez wątpienia zostaną przez niego skontrolowane dla konkretnego konsumenta są: obroty firmy, jej przychód, bieżące zadłużenia, okres obowiązywania zadłużeń oraz przegląd zobowiązań finansowych. Mający doświadczenie doradca wie o tym, jak rozpatrzyć zeszły rok finansowy, aby określona firma dostała leasing na atrakcyjnych regułach. Jeśli z kolei klient w dodatku będzie chciał się starać o kredyt gotówkowy Bydgoszcz, to tak złożonym zagadnieniem specjalista również może się zajmować.

Doradca Kredytowy Bydgoszcz