Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Człuchowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Człuchowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Człuchów, Czarne, Debrzno, Koczała, Chojnice, Bytów

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Człuchowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Człuchowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Człuchowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Człuchów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Człuchowie.

Refinansowanie kredytu jako rozwiązanie umożliwiające zmniejszenie kosztów rat kredytowych w Człuchowie

Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to agencja, jaka pomaga konsumentom w uzyskiwaniu różnego rodzaju produktów bankowych. O tym, iż są to zawsze świadczenia przystosowane do wymagań kredytobiorców zaświadcza między innymi to, iż jest możliwość skorzystać z opcji jaką jest pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla zobowiązania finansowego. Dawniej trudnił się tym doradca kredytowy Człuchów, a teraz zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Jeśli wobec tego ktokolwiek jest niezadowolony z warunków aktualnego zobowiązania albo obsługi bankowej, to ma okazję decydować się właśnie na przeniesienie zobowiązania finansowego. Jest to przenoszenie obecnego zobowiązania, jakim zwykle jest kredyt hipoteczny do innego banku. Robiąc użytek z wskazówek, jakich udziela doradca finansowy Człuchów nie ma potrzeby się takiego procesu bać, ponieważ wszystko zostanie wykonane bardzo szczegółowo. Najpierw ekspert obezna się z papierami dotyczącymi aktualnego kredytu oraz zapyta konsumenta, jaka jest jego bieżąca sytuacja pod względem finansów. Kolejno zaś przeanalizuje propozycje z paru instytucji bankowych, aby ostatecznie przedłożyć konsumentowi idealną z alternatyw, z jakiej de facto osoba taka będzie usatysfakcjonowana. Wyjątkowo istotne pozostaje w takim razie to, iż eksperci z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. dokładnie zapoznają się z oczekiwaniami klientów, a kolejno zdecydują o tym, co wybierać. Dobro konsumenta jest dla nich priorytetem. Spłacanie w przeszłości pobranych kredytów i zastępowanie danego zobowiązania nowym zadłużeniem jest alternatywą znacznie częściej dobieraną. 

W jakiej sytuacji opłaca się rozważać refinansowanie zobowiązania finansowego?  

Godny zaufania ekspert kredytowy Człuchów wskaże, kiedy dobrze będzie rozważać refinansowanie zobowiązania finansowego. Z pewnością dobrze jest to zrobić wtedy, gdy masz kilka kredytów hipotecznych i chcesz spłacać dług, ze względu na wyższe zarobki. Z drugiej strony, jeżeli klient wziął jeden kredyt, natomiast bieżąca kondycja życiowa nie pozwala bez obaw go spłacać, to wtedy musi skonsultować się z ekspertem, jaki na pewno podpowie mu, co zrobić, aby chwalić się optymalnymi warunkami, gdy chodzi o spłacanie kredytu oraz nie obawiać się stanu bankructwa lub tego, iż bank miałby okazję przejmować dom. Przenoszenie kredytu do kolejnego banku spowoduje, że klient dostanie środki finansowe na spłatę wcześniej pobranego zobowiązania finansowego. W rezultacie zadłużenie okaże się korzystniejsze cenowo, ponieważ ekspert kredytowy zajmujący się każdego dnia kredyt hipoteczny Człuchów dopasuje indywidualnie optymalną z ofert. Znaczy to, że konsument będzie spłacać najnowszy dług, aczkolwiek na lepszych zasadach. Kiedy przykładowo ktokolwiek wziął kredyt gotówkowy Człuchów na nie do końca satysfakcjonujących zasadach, to ma możliwość poprawy swojej sytuacji. Przeniesienie kredytu pozwala na pozyskanie niskiej raty, obniżanie całych kosztów dotyczących kredytów albo umożliwia zmienienie warunków umowy. Jeśli wobec tego tymczasowe zasady spłacania przestały spełniać czyjeś oczekiwania, to warto konsultować się z ekspertem kredytowym oraz korzystać ze wsparcia przy załatwieniu wszystkich kwestii formalnych związanych z przeniesieniem długu. Atuty nawiązania współpracy z doradcą kredytowym są niepodważalne, zarówno w związku z tą usługą, jak i licznymi pozostałymi.

Doradca Kredytowy Człuchów