Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Chojnicach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Chojnicach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Chojnice, Brusy, Czersk, Człuchów, Bytów, Kościerzyna, Starogard Gdański

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Chojnicach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Chojnicach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA



Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA



Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Chojnicach lub okolicy?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Chojnice

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Chojnicach.

Profesjonalne wsparcie w wyborze i uzyskaniu najtańszego kredytu na kupno nieruchomości w Chojnicach

Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  zapewnia rzetelne udzielenie wsparcia w przechodzeniu przez proces przyznania kredytu na kupno mieszkania w Chojnicach. Jest to umożliwione, ponieważ zatrudnieni tutaj specjaliści finansowi bardzo dobrze radzą sobie w takich działaniach. Wcześniej funkcję tą wypełniał doradca kredytowy Chojnice, a teraz obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Kredyt na zakup nieruchomości można wziąć nie tylko na zakup domu lub mieszkania, ale też na generalny remont wybranego budynku. Z tego powodu należy jak najdokładniej przedstawić własny plan, żeby doradca finansowy Chojnice miał możliwość się wszystkim zająć. Nie można zaprzeczyć, że kredyt hipoteczny jest jednym z najbardziej wymagających produktów finansowych. Powzięcie decyzji o jego wzięciu powinno wobec tego być wyjątkowo szczegółowo przemyślane. Ma to oddziaływanie na wiele lat i z takiego powodu ekspertowi kredytowemu należy precyzyjnie opowiedzieć wszystko o swojej kondycji związanej z finansami i przedstawić wszystkie szczegóły, jakie mogą okazać się znaczące w wyznaczeniu zdolności do pozyskania kredytu. Przebieg przyznawania kredytu w instytucji bankowej okazuje się skomplikowany, a więc opłaca się skorzystać ze wsparcia tego, kto pomaga przez wszystko bezpiecznie przejść. Wyłącznie wówczas istnieje przekonanie, że wszystko jest dokładnie tak jak być powinno. Konsultacja z ekspertem z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  jest uzasadniona również w takiej sytuacji, kiedy potencjalny kredytobiorca zamierza ograniczać ewentualne koszty związane z kredytem hipotecznym i będzie zależeć mu na negocjowaniu idealnych ustaleń. Zwłaszcza kiedy czyjaś sytuacja finansowa nie jest do końca stabilna, warto korzystać z wszechstronnego poradnictwa a propos nie tylko korzystnej oferty, ale też rozporządzania finansami prywatnymi. I to ma okazję bezpośrednio zagwarantować ekspert kredytowy Chojnice, przystosowując rady konkretnie do danego klienta. 

Opcja godna uwagi: pożyczka hipoteczna

O fakcie tego, że eksperci którzy przyjmują klientów we wskazanej agencji działają sprawnie oraz orientują się systematycznie w bankowości poświadcza chociażby to, iż przedkładają wyjście takie jak pożyczka hipoteczna. Ta opcja sprawdza się wtedy, kiedy klient ma dom i jednocześnie będzie potrzebować dodatkowej gotówki. Jest to bezsprzecznie wygodna opcja dla uzyskania środków finansowych z przeznaczeniem na każdy cel. Zabezpieczenie stanowi wtedy określona nieruchomość. Osoby zainteresowane, zgłaszające się do podanej marki bez wątpienia będą mogły dowiedzieć się, co trzeba zrobić, aby bank chętnie dał pożyczkę hipoteczną. Często zaś konsumenci zgłaszają się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. wtedy, gdy zainteresuje ich kredyt hipoteczny Chojnice i będzie zależeć im na tym, aby ekspert kredytowy przeprowadzał ich przez wszystkie etapy, jakich finałem jest podpisanie najkorzystniejszej umowy kredytowej. Naturalnie, o ile kogoś zainteresuje kredyt gotówkowy Chojnice to także ma szansę konsultować decyzję a propos najkorzystniejszego zobowiązania finansowego z takiej dyscypliny.  Każdy specjalista przeanalizuje oferty paru instytucji finansowych i wybierze dla konsumenta najkorzystniejszą. Ekspert zorientowany jest w przepisach prawnych powiązanych z bankowością, przeglądając wszystkie wznowienia. Ekspert kredytowy nie tylko pomaga wybrać najkorzystniejszą z ofert, ale też będzie zajmować się zebraniem zaświadczeń a także wskaże, w jaki sposób załatwić formalności. Z tego względu można powiedzieć, że ekspert kredytowy to ekspert, zapewniający otrzymanie pożyczki na najlepszych zasadach.

Doradca Kredytowy Chojnice