Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Starogardzie Gdańskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Starogardzie Gdańskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Starogard Gdański, Czarna Woda, Skarszewy, Skórcz, Tczew, Pruszcz Gdański, Kościerzyna

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Starogardzie Gdańskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Starogardzie Gdańskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Starogardzie Gdańskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy starogard gdański

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Starogardzie Gdańskim.

Refinansowanie kredytu jako sposób na obniżenie wysokości rat kredytu hipotecznego z Ekspertem ANG w Starogardzie Gdańskim

Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to firma, która pomaga konsumentom w uzyskiwaniu różnego rodzaju produktów finansowych. O fakcie, że są to zawsze świadczenia dopasowane do potrzeb klientów świadczy chociażby to, iż można korzystać z rozwiązania takiego jak refinansowanie kredytu. Do niedawna trudnił się taką sprawą doradca kredytowy Starogard Gdański, a aktualnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Jeśli wobec tego ktoś jest niezadowolony z zasad obecnego kredytu albo obsługi bankowej, to ma możliwość decydować się stricte na przeniesienie kredytu. Jest to przenoszenie obecnego kredytu, jakim najczęściej jest kredyt na zakup nieruchomości do innej instytucji bankowej. Korzystając z wskazówek, jakich udziela doradca finansowy Starogard Gdański nie trzeba się tego procesu obawiać, ponieważ wszystko będzie przeprowadzone nad wyraz precyzyjnie. Najpierw ekspert zaznajomi się z papierami dotyczącymi bieżącego kredytu a także spyta klienta, jaka jest jego aktualna sytuacja finansowa. Następnie zaś przeanalizuje rozwiązania z kilku banków, aby finalnie przedstawić konsumentowi idealną z alternatyw, z jakiej de facto osoba ta będzie usatysfakcjonowana. Wyjątkowo znaczące jest w takim razie to, że eksperci z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. dokładnie zapoznają się z wymaganiami konsumentów, a następnie podejmują decyzję o tym, co wybrać. Interes klienta jest dla nich priorytetem. Spłacanie w przeszłości zaciągniętych kredytów i zastąpienie konkretnego zobowiązania kolejnym długiem jest alternatywą o wiele częściej dobieraną. 

Kiedy kredyt hipoteczny staje się dobrym rozwiązaniem?  

Wiarygodny ekspert kredytowy Starogard Gdański podpowie, kiedy dobrze będzie przemyśleć pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla kredytu. Z pewnością warto to zrobić wtedy, kiedy posiadasz parę kredytów na zakup nieruchomości i zamierzasz spłacić zadłużenie, ze względu na podwyższone zarobki. Z drugiej strony, jeśli konsument ma jeden kredyt, natomiast aktualna kondycja życiowa nie daje szansy w spokoju go spłacić, to w takiej sytuacji powinien konsultować się z ekspertem, jaki na pewno może podpowiedzieć mu, co robić, żeby chwalić się optymalnymi warunkami, gdy chodzi o spłatę zobowiązania finansowego oraz nie bać się stanu upadłości lub faktu, że kredytodawca miałby okazję przejmować mieszkanie. Przeniesienie zobowiązania do kolejnego banku spowoduje, że konsument dostanie pieniądze na spłacenie wcześniejszego kredytu. W rezultacie zobowiązanie okaże się tańsze, bo ekspert kredytowy który zajmuje się każdego dnia kredyt hipoteczny Starogard Gdański dopasuje indywidualnie najlepszą z ofert. Znaczy to, że klient będzie spłacał nowy dług, jednak na atrakcyjniejszych zasadach. Jeżeli przykładowo ktoś wziął kredyt gotówkowy Starogard Gdański na nie do końca zadowalających zasadach, to ma szansę ulepszenia swojej stopy życiowej. Przeniesienie kredytu pozwoli na uzyskanie niższej raty, obniżenie ogólnych stawek dotyczących kredytów albo pozwala na zmianę ustaleń w umowie. Kiedy wobec tego obowiązujące dotychczas zasady spłacania przestały spełniać czyjeś oczekiwania, to dobrze będzie skonsultować się z ekspertem kredytowym oraz korzystać ze wsparcia przy dokonywaniu wszystkich formalności powiązanych z przeniesieniem kredytu. Atuty nawiązania współpracy z ekspertem kredytowym są niepodważalne, zarówno w związku z taką usługą, ale też wieloma innymi.

Doradca Kredytowy Starogard Gdański