Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Kościerzynie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Kościerzynie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Kościerzyna, Dziemiany, Karsin, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma, Stara Kiszewa, Kartuzy, Starogard, Pruszcz Gdański, Chojnice

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Kościerzynie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Kościerzynie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Kościerzynie.

Jesteś doradcą finansowym w Kościerzynie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy kościerzyna

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

Pomoc eksperta kredytowego w Kościerzynie pozwalająca dokonać wyboru najtańszego kredytu na zakup nieruchomości 

Wizyta u eksperta kredytowego w Kościerzynie pozwoli powziąć właściwą z decyzji co do najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Dlatego dobrze jest zgłosić się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. i przedstawiać oczekiwania związane z regułami spłaty kredytu. Wykwalifikowany specjalista wskaże, co trzeba wybierać. Do niedawna funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Kościerzyna, a teraz obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Jeżeli więc ktoś będzie myśleć o kupnie domu, mieszkania albo pola to z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że jest to decyzja, jaka powinna być skrupulatnie przeanalizowana. Taki kredyt często spłacany jest przez wiele lat albo co więcej do końca życia, czyli trzeba sumiennie przygotowywać się do jego wzięcia. Każdy doradca finansowy Kościerzyna wysłucha, z jakiego powodu interesant będzie potrzebować kredytu na kupno nieruchomości oraz wyjaśni, jak potoczy się procedura w konkretnym wypadku. Kiedy potencjalny dłużnik myśli o posiadaniu własnego mieszkania, to kredyt hipoteczny ma okazję otrzymać na zakup mieszkania starszej daty lub z nowe. Jednocześnie kredytobiorca ma możliwość również wnioskować o pomocniczą sumę z zamysłem na przeprowadzenie remontu lub na prace wykończeniowe. Kredyt na zakup nieruchomości będzie okazja też wziąć na kupno albo wybudowanie domu. Wówczas na początku składa podanie się o kredyt na kupno terenu. Można także otrzymać dodatkowe środki na czynności powiązane z remontem, jakie podwyższą sumę danej nieruchomości. Postępowanie zależy od szczegółowych planów konsumenta, w związku z czym osoba ta powinna zaprezentować swoje oczekiwania pracownikowi w Trinity Finance część Grupy ANG S.A., a następnie ekspert kredytowy Kościerzyna nabierze pewności, czy wszystko odpowiednio rozumie, zanim dokona dalszych przeglądów ofert z banków. Ostatnią opcją w obrębie jakiej powzięte są kredyty hipoteczne jest zobowiązanie pod kątem kupna lokum przeznaczonego w dalszych latach do wynajęcia. Obmyślając kupno mieszkania potraktowanego jako bezpieczna opcja inwestorska należy posiadać na względzie to, że zwrot z inwestycji tej zależny będzie od warunków zobowiązania finansowego, a także od elementów mających wpływ na dochodowość mieszkania. 

Rola eksperta kredytowego przy rozmowach związanych z kredytem na zakup nieruchomości 

Rola eksperta kredytowego przy rozmowach związanych z kredytem hipotecznym jest czymś, co warto wziąć pod uwagę. To dokładnie w kredycie hipotecznym liczy się to, aby skonsultować się z ekspertem, jaki ma pojęcie o bankach a także bieżących faktach powiązanych ze spłatą tak zobowiązującego produktu finansowego. Ze względu na to, iż kredyt hipoteczny Kościerzyna jest najczęściej zobowiązaniem wziętym do końca życia, trzeba dokładnie przeglądać oferty z kilku banków. Doświadczony ekspert kredytowy na pewno poinformuje klienta o tym, że najprostszym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu w takim banku, w jakim ma się rachunek, aczkolwiek nie w każdym przypadku jest to czymś opłacalnym i o wiele częściej można zauważyć odejście od takiego modelu. Ofert jest na tyle wiele, iż kwoty opłat kredytu na nieruchomość w dowolnych bankach mogą wahać się aż o 100 tysięcy złotych. I dokładnie z tego względu należy własną wizję konsultować z ekspertem, jaki zmodyfikuje cały proces, co nie tylko pozwoli oszczędzać czas, ale też zasoby finansowe. Kredyty pod zakup mieszkania są o wiele bardziej obligujące aniżeli kredyt gotówkowy Kościerzyna, a więc do wzięcia takiego zobowiązania finansowego należy się odpowiednio przygotować.

Doradca Kredytowy Kościerzyna