Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Kartuzach

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Kartuzach

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Kartuzy, Żukowo, Chmielno, Przodkowo, Sierakowice, Somonino, Stężyca, Sulęczyno, Kościerzyna, Pruszcz Gdański, Bytów, Wejherowo

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Kartuzach na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Kartuzach na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Kartuzach lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy kartuzy

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Kartuzach.

Wsparcie w uzyskaniu finansowania poprzez kredyt bankowy z Ekspertem Finansowym ANG w Kartuzach

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to firma, która pomaga klientom w uzyskiwaniu różnego rodzaju produktów finansowych. O tym, że są to za każdym razem usługi przystosowane do wymagań kredytobiorców zaświadcza między innymi to, iż można zrobić użytek z rozwiązania takiego jak pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla kredytu. Dawniej trudnił się tym doradca kredytowy Kartuzy, a obecnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Kiedy w takim razie ktoś jest nieusatysfakcjonowany z zasad aktualnego zobowiązania albo obsługi bankowej, to ma możliwość decydować się stricte na przeniesienie kredytu. Jest to przeniesienie obecnego zobowiązania, jakim często jest kredyt hipoteczny do innego banku. Robiąc użytek z rad, jakich udzieli doradca finansowy Kartuzy nie trzeba się tego procesu obawiać, gdyż wszystko będzie zrobione bardzo dokładnie. Najpierw ekspert zaznajomi się z dokumentacją aktualnego kredytu a także zapyta klienta, jaka jest jego aktualna sytuacja pod względem finansów. Kolejno natomiast przeanalizuje propozycje z kilku instytucji bankowych, żeby finalnie przedstawić klientowi idealną z alternatyw, z jakiej de facto osoba taka będzie zadowolona. Nad wyraz znaczące pozostaje w takim razie to, iż pracownicy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. szczegółowo obeznają się z wymaganiami konsumentów, a następnie decydują o tym, co wybrać. Interes klienta jest dla nich priorytetem. Spłata uprzednio zaciągniętych kredytów oraz zastępowanie danego kredytu kolejnym długiem jest opcją o wiele częściej wybieraną.

W jakiej sytuacji dobrze będzie przemyśleć pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania w postaci kredytu dla Zakupu nieruchomości?  

Godny zaufania ekspert kredytowy Kartuzy zasugeruje, kiedy dobrze będzie przemyśleć pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla zobowiązania finansowego. Bez wątpienia dobrze jest to robić wtedy, gdy masz kilka kredytów na zakup nieruchomości i zamierzasz spłacać zadłużenie, ze względu na wyższe zarobki. Przeciwlegle, kiedy ktoś wziął jeden kredyt, natomiast teraźniejsza kondycja życia nie daje szansy w spokoju go spłacić, to w takiej sytuacji zobowiązany jest konsultować się z ekspertem, który na pewno podpowie mu, co robić, by chwalić się optymalnymi warunkami, gdy chodzi o spłatę kredytu i nie bać się ogłoszenia upadłości albo faktu, iż bank miałby okazję przejmować dom. Przenoszenie kredytu do kolejnego banku spowoduje, że konsument dostanie pieniądze na spłatę wcześniej pobranego kredytu. W rezultacie zadłużenie będzie tańsze, gdyż ekspert kredytowy zajmujący się każdego dnia kredyt hipoteczny Kartuzy dobierze na sposób indywidualny optymalną z ofert. Znaczy to, że konsument będzie spłacał najnowszy dług, jednak na atrakcyjniejszych warunkach. Jeśli przykładowo ktoś wziął kredyt gotówkowy Kartuzy na nie do końca satysfakcjonujących zasadach, to ma szansę poprawy własnej sytuacji. Przenoszenie kredytu pozwala na uzyskanie niskiej raty, obniżenie ogólnych kosztów dotyczących kredytów lub umożliwia zmienienie warunków umowy. Jeżeli więc tymczasowe zasady spłaty przestały spełniać czyjeś oczekiwania, to opłaca się konsultować się z ekspertem kredytowym oraz skorzystać z pomocy przy dokonywaniu wszystkich kwestii formalnych powiązanych z przeniesieniem długu. Walory nawiązania współpracy z ekspertem kredytowym są nie do podważenia, zarówno w związku z tą usługą, jak i licznymi pozostałymi.

Doradca Kredytowy Kartuzy