Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Bytowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Bytowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Bytów, Miastko, Kołczygłowy, Lipnica, Parchowo, Studzienice, Trzebielino i Tuchomie, Człuchów, Kościerzyna, Kartuzy, Lębork, Słupsk

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Bytowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Bytowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Bytowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Bytów

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Bytowie.

Konsultacja eksperta kredytowego w Bytowie umożliwiająca wybór najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości 

Konsultacja u eksperta kredytowego w Bytowie umożliwi powziąć właściwą decyzję odnośnie prostego w spłacie kredytu na zakup nieruchomości. Z tego względu dobrze jest skierować się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i przedstawić potrzeby związane z zasadami spłaty zobowiązania finansowego. Doświadczony ekspert wskaże, co należy wybierać. Do niedawna rolę taką pełnił doradca kredytowy Bytów, a teraz zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Kiedy więc konsument myśli o nabyciu domu, mieszkania lub terenu pod budowę to z pewnością jest świadomy tego, że jest to jedna z decyzji, która powinna być skrupulatnie przemyślana. Ten kredyt zwykle spłacony jest przez wiele lat albo nawet do końca życia, a więc należy roztropnie przygotować się do jego wzięcia. Każdy doradca finansowy Bytów uwzględni, na jaki cel interesant domaga się kredytu na kupno nieruchomości i objaśni, jak potoczy się procedura w jego przypadku. Kiedy przyszły pożyczkobiorca myśli o własnym mieszkaniu, to kredyt na zakup nieruchomości może dostać na zakup mieszkania starszej daty lub z od dewelopera. Równocześnie osoba pobierająca kredyt może też wnioskować o uzupełniającą sumę z przeznaczeniem na przeprowadzenie remontu lub na wykończenie. Kredyt na zakup nieruchomości można również pobrać na kupno albo zbudowanie domu. W takiej sytuacji na początku wnioskuje się o pożyczkę na zakup gruntu. Można też otrzymać dodatkowe środki na prace remontowe, jakie zawyżą wartość konkretnej nieruchomości. Przebieg uzależniony jest od dokładnych zamysłów kredytobiorcy, w związku z czym osoba ta powinna przedłożyć swoje potrzeby pracownikowi w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., po czym ekspert kredytowy Bytów upewni się, czy wszystko dobrze rozumie, nim dokona kolejnych analiz propozycji z banków. Trzecią alternatywą w obrębie jakiej powzięte są kredyty hipoteczne jest zobowiązanie na poczet nabycia lokum dedykowanego w dalszych latach do wynajęcia. Rozpatrując zakup lokalu traktowanego jako bezpieczna forma inwestorska trzeba posiadać na uwadze to, że zwrot z inwestycji tego typu zależny jest od parametrów kredytu, jak i od elementów posiadających wpływ na dochodowość mieszkania. 

Rola eksperta kredytowego przy staraniu się o kredyt hipoteczny

Zadanie eksperta kredytowego przy konsultacjach związanych z kredytem na zakup nieruchomości jest tym, co dobrze będzie wziąć pod uwagę. To dokładnie w kredycie hipotecznym liczy się to, aby skonsultować się z specjalistą, jaki ma wiedzę o bankach oraz aktualnych faktach związanych ze spłatą tak zobowiązującego produktu finansowego. Z uwagi na to, że kredyt hipoteczny Bytów jest najczęściej zobowiązaniem powziętym na całe życie, należy dokładnie sprawdzić propozycje z kilku banków. Doświadczony ekspert kredytowy bez wątpienia będzie informować klienta o tym, że najprostszym wyjściem jest branie pożyczki w takim banku, w jakim ma się rachunek, aczkolwiek niekoniecznie jest to czymś opłacalnym i coraz częściej można zauważyć odejście od tego modelu. Propozycji jest na tyle wiele, że kwoty kosztów kredytu hipotecznego w kilku instytucjach bankowych mają okazję różnić się aż o 100 tysięcy złotych. I stricte z tego względu należy własną decyzję konsultować z ekspertem, jaki uprości cały proces, co nie tylko umożliwia zaoszczędzić trochę czasu, ale i środki pieniężne. Zobowiązania bankowe pod kupno mieszkania są o wiele bardziej wiążące niż kredyt gotówkowy Bytów, wobec czego do pobrania takiego zobowiązania finansowego trzeba się skrupulatnie przyszykować.

Ekspert Kredytowy Miastko
Ekspert Kredytowy Bytów
Ekspert Kredytowy Lipnica
Ekspert Kredytowy Parchowo

Doradca Kredytowy Bytów