Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Lęborku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Lęborku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Lębork, Łeba, Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko, Słupsk, Wejherowo, Kartuzy, Bytów

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Lęborku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Lęborku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Lęborku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy lębork

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Lęborku.

Refinansowanie kredytu jako sposób na obniżenie rat kredytowych – zapytaj Eksperta ANG w Lęborku

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to firma, która pomoże konsumentom w uzyskiwaniu różnych produktów finansowych. O tym, że są to każdorazowo usługi dopasowane do wymagań klientów poświadcza chociażby to, iż jest możliwość korzystać z opcji jaką jest refinansowanie kredytu. Dawniej zajmował się tym doradca kredytowy Lębork, a teraz zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Kiedy więc ktokolwiek jest niezadowolony z ustaleń aktualnego kredytu lub obsługi klienta, to może decydować się właśnie na przeniesienie kredytu. Jest to przeniesienie aktualnego zobowiązania, jakim zwykle jest kredyt na zakup nieruchomości do innego banku. Korzystając z porad, jakich udzieli doradca finansowy Lębork nie ma potrzeby się takiego przebiegu bać, bo wszystko będzie przeprowadzone bardzo szczegółowo. W pierwszej kolejności ekspert obezna się z dokumentacją bieżącego kredytu a także zapyta klienta, jaka jest jego teraźniejsza kondycja finansowa. Następnie zaś sprawdzi propozycje z paru instytucji bankowych, aby ostatecznie przedstawić klientowi najlepszą z opcji, z jakiej de facto osoba ta będzie usatysfakcjonowana. Nad wyraz ważne jest w takim razie to, że eksperci z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. dokładnie obeznają się z wymaganiami interesantów, a później podejmują decyzję o tym, co wybrać. Interes konsumenta jest dla nich priorytetem. Spłata wcześniej zaciągniętych zobowiązań finansowych i zastąpienie konkretnego zobowiązania nowym zadłużeniem jest alternatywą o wiele częściej wybieraną. 

W jakiej sytuacji opłaca się pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania (kredytu) dla zakupu nieruchomości?  

Zaufany ekspert kredytowy Lębork podpowie, kiedy dobrze będzie rozważyć pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla zobowiązania finansowego. Bez wątpienia warto to robić wtedy, kiedy masz kilka kredytów na zakup nieruchomości i zamierzasz spłacać dług, ze względu na podwyższone zarobki. Przeciwlegle, jeśli konsument wziął jeden kredyt, aczkolwiek teraźniejsza kondycja życia nie pozwoli w spokoju go spłacić, to wtedy musi konsultować się ze specjalistą, który z pewnością podpowie mu, co robić, aby chwalić się optymalnymi warunkami, kiedy chodzi o spłacanie zobowiązania finansowego oraz nie obawiać się ogłoszenia upadłości lub tego, że bank miałby okazję przejmować dom. Przeniesienie zobowiązania do nowego banku sprawi, że klient dostanie pieniądze na spłatę wcześniej pobranego kredytu. W rezultacie zadłużenie będzie nie tak drogie, gdyż ekspert kredytowy który zajmuje się na co dzień kredyt hipoteczny Lębork dobierze na sposób indywidualny optymalną z ofert. Oznacza to, że konsument będzie spłacał nowy dług, lecz na atrakcyjniejszych zasadach. Kiedy na przykład ktokolwiek wziął kredyt gotówkowy Lębork na niekoniecznie satysfakcjonujących warunkach, to ma szansę ulepszenia własnej sytuacji. Przeniesienie kredytu pozwala na otrzymanie niższej raty, obniżenie ogólnych stawek kredytowania lub pozwala na zmianę warunków umowy. Jeśli wobec tego dotychczasowe reguły spłaty nie spełniają czyichś oczekiwań, to dobrze będzie skonsultować się z ekspertem kredytowym oraz korzystać ze wsparcia przy załatwieniu wszystkich kwestii formalnych powiązanych z przeniesieniem długu. Atuty nawiązania współpracy z doradcą kredytowym są nie do podważenia, na równi w związku z tą usługą, ale też wieloma pozostałymi.

Doradca Kredytowy Lębork