Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Słupsku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Słupsku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Słupsk, Kępice, Ustka, Damnica, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Lębork, Bytów

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Słupsku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Słupsku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Słupsku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Słupsk

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Słupsku.

Wybór najlepszych warunków kredytu hipotecznego z Ekspertem ANG w Słupsku

Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to firma, która pomaga klientom w uzyskiwaniu różnych produktów finansowych. O fakcie, iż są to każdorazowo świadczenia dostosowane do potrzeb kredytobiorców zaświadcza chociażby to, iż jest możliwość korzystać z opcji jaką jest refinansowanie zobowiązania finansowego. Dawniej trudnił się tym doradca kredytowy Słupsk, a obecnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Jeśli więc ktoś jest nieusatysfakcjonowany z zasad obecnego kredytu albo obsługi klienta, to ma możliwość zdecydować się właśnie na przeniesienie kredytu. Jest to przeniesienie obecnego kredytu, jakim najczęściej jest kredyt na zakup nieruchomości do innej instytucji bankowej. Robiąc użytek z porad, jakich udzieli doradca finansowy Słupsk nie trzeba się tego procesu bać, gdyż wszystko zostanie przeprowadzone bardzo dokładnie. Na początku ekspert zapozna się z dokumentacją bieżącego kredytu a także spyta konsumenta, jaka jest jego teraźniejsza sytuacja pod względem finansów. Później zaś przeanalizuje oferty z kilku instytucji bankowych, żeby finalnie przedłożyć klientowi najlepszą z opcji, z jakiej de facto osoba ta będzie zadowolona. Wyjątkowo ważne pozostaje wobec tego to, iż pracownicy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. jak najdokładniej obeznają się z potrzebami klientów, a następnie zdecydują o tym, co wybrać. Interes konsumenta jest dla nich kwestią priorytetową. Spłacanie w przeszłości zaciągniętych zobowiązań finansowych oraz zastąpienie konkretnego zobowiązania kolejnym długiem jest alternatywą coraz częściej dobieraną. 

W jakiej sytuacji opłaca się przemyśleć refinansowanie kredytu?  

Zaufany ekspert kredytowy Słupsk zasugeruje, kiedy opłaca się rozważać refinansowanie kredytu. Bez wątpienia dobrze jest to zrobić wówczas, gdy masz parę kredytów hipotecznych i chcesz spłacać dług, ze względu na wyższe zarobki. Przeciwlegle, kiedy konsument ma jeden kredyt, aczkolwiek aktualna kondycja życia nie pozwala spokojnie go spłacić, to wtedy powinien skonsultować się z ekspertem, jaki na pewno może podpowiedzieć mu, co zrobić, by chwalić się doskonałymi warunkami, gdy chodzi o spłacanie kredytu i nie bać się stanu upadłości lub tego, że kredytodawca mógłby przejmować dom. Przeniesienie kredytu do nowego banku spowoduje, że konsument otrzyma środki finansowe na spłatę wcześniej pobranego zobowiązania finansowego. W rezultacie zobowiązanie okaże się nie tak drogie, gdyż ekspert kredytowy zajmujący się każdego dnia kredyt hipoteczny Słupsk dopasuje na sposób indywidualny najlepszą ofertę. Znaczy to, że klient będzie spłacał najnowszy kredyt, lecz na atrakcyjniejszych warunkach. Jeśli przykładowo ktokolwiek wziął kredyt gotówkowy Słupsk na niekoniecznie zadowalających zasadach, to ma możliwość ulepszenia swojej sytuacji. Przeniesienie kredytu pozwala na pozyskanie niższej raty, obniżenie całych kosztów kredytowania albo pozwala na zmianę zasad umowy. Kiedy w takim razie tymczasowe reguły spłaty nie spełniają czyichś oczekiwań, to dobrze będzie konsultować się z ekspertem kredytowym oraz korzystać z pomocy przy dokonywaniu wszystkich formalności powiązanych z przeniesieniem zadłużenia. Atuty rozpoczęcia współpracy z doradcą kredytowym są niepodważalne, zarówno w związku z tą usługą, ale też licznymi innymi.

Ekspert Kredytowy Ustka
Ekspert Kredytowy Kępice
Ekspert Kredytowy Kobylnica
Ekspert Kredytowy Damnica

Doradca Kredytowy Słupsk