Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Wejherowie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Wejherowie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Wejherowo, Reda, Rumia, Łęczyce, Choczewo, Puck, Lębork, Kartuzy, Gdynia, Gdańsk

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Wejherowie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Wejherowie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Wejherowie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy wejherowo

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Wejherowie.

Konsultacja Eksperta Kredytowego ANG w Wejherowie umożliwiająca wybór najlepszej oferty kredytowej na zakup nieruchomości 

Wizyta u eksperta kredytowego w Wejherowie pozwoli podjąć najlepszą z decyzji a propos prostego w spłacie kredytu na zakup nieruchomości. Dlatego dobrze jest skierować się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. i zaprezentować wymagania związane z zasadami spłacania zobowiązania finansowego. Wykwalifikowany specjalista pokaże, co trzeba wybierać. Do niedawna rolę tą wypełniał doradca kredytowy Wejherowo, a aktualnie obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Kiedy wobec tego ktokolwiek będzie myśleć o nabyciu domu, mieszkania lub pola to zapewne jest świadomy tego, że jest to decyzja, jaka musi być dogłębnie przeanalizowana. Taki kredyt często spłacany jest przez długi czas albo nawet przez całe życie, a więc trzeba roztropnie przygotować się do jego wzięcia. Każdy doradca finansowy Wejherowo posłucha, z jakiego powodu interesant domaga się kredytu na kupno nieruchomości i wyjaśni, w jaki sposób będzie przebiegała proces w konkretnym wypadku. Jeżeli przyszły pożyczkobiorca myśli o posiadaniu własnego mieszkania, to kredyt hipoteczny może otrzymać na zakup mieszkania starszej daty albo z rynku pierwotnego. Równolegle osoba pobierająca kredyt ma okazję też składać wniosek o pomocniczą kwotę z przeznaczeniem na remont lub na wykończenie. Kredyt na zakup nieruchomości można również pobierać na kupno albo budowę domu. Wówczas najpierw wnioskuje się o kredyt na zakup terenu. Można też otrzymać dodatkowe środki na prace remontowe, jakie podniosą sumę określonej nieruchomości. Postępowanie zależy od szczegółowych planów konsumenta, wobec czego osoba taka musi zaprezentować swoje koncepcje pracownikowi w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., a następnie ekspert kredytowy Wejherowo nabierze pewności, czy wszystko dobrze zrozumiał, zanim dokona dalszych przeglądów propozycji z banków. Ostatnią alternatywą w obrębie jakiej pobrane są kredyty hipoteczne jest zobowiązanie pod kątem zakupu lokum dedykowanego w dalszych latach pod wynajem. Obmyślając zakup mieszkania potraktowanego jako skuteczna opcja inwestorska warto mieć na względzie to, iż zysk z lokaty tego typu zależny jest od warunków zobowiązania finansowego, jak i od czynników posiadających oddziaływanie na rentowność nieruchomości. 

Rola eksperta kredytowego przy rozmowach związanych z kredytem na zakup nieruchomości jest czymś, co dobrze będzie wziąć pod uwagę. To właśnie w kredycie hipotecznym ważne jest to, by skonsultować się z specjalistą, jaki ma wiedzę o bankowości a także aktualnych prawidłowościach związanych ze spłatą tak związanego z licznymi obowiązkami produktu kredytowego. Z uwagi na to, iż kredyt hipoteczny Wejherowo jest często zobowiązaniem wziętym na całe życie, trzeba jak najdokładniej sprawdzać propozycje z paru instytucji bankowych. Mający doświadczenie ekspert kredytowy bez wątpienia będzie informować klienta o tym, iż prostym wyjściem jest branie kredytu w tym banku, w jakim ma się rachunek, jednak nie w każdym przypadku jest to czymś opłacalnym i coraz częściej można zauważyć odejście od tego modelu. Ofert jest na tyle wiele, iż sumy opłat kredytu hipotecznego w kilku bankach mają okazję różnić się nawet o 100 tysięcy złotych. I dokładnie z tego powodu należy swoją wizję konsultować ze specjalistą, który zoptymalizuje całą procedurę, co nie tylko pozwala oszczędzać trochę czasu, lecz też pieniądze. Kredyty pod kupno domu są znacznie bardziej wiążące aniżeli kredyt gotówkowy Wejherowo, a więc do pobrania takiego zobowiązania finansowego trzeba się odpowiednio naszykować.

Doradca Kredytowy Wejherowo