Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Pucku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Pucku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Puck, Hel, Jastarnia, Władysławowo, Kosakowo, Krokowa, Wejherowo, Gdynia, Sopot, Gdańsk

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Pucku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Pucku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Pucku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy puck

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Pucku.

Konsultacja u eksperta kredytowego w Pucku pozwalająca podjąć stosowną z decyzji odnośnie korzystnego kredytu na zakup nieruchomości 

Konsultacja u eksperta kredytowego w Pucku pozwoli powziąć stosowną z decyzji a propos najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Z tego względu warto skierować się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i zaprezentować oczekiwania związane z warunkami spłacania kredytu. Wykwalifikowany ekspert podpowie, co trzeba wybierać. Wcześniej rolę tą wypełniał doradca kredytowy Puck, a obecnie zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Jeśli w takim razie konsument będzie myśleć o nabyciu domu, mieszkania lub pola to z pewnością jest świadomy tego, iż jest to decyzja, jaka musi być dogłębnie przeanalizowana. Ten kredyt często spłacony jest przez długi czas lub nawet do końca życia, czyli trzeba roztropnie przygotowywać się do jego wzięcia. Każdy doradca finansowy Puck posłucha, z jakiego powodu konsument potrzebuje kredytu na kupno nieruchomości oraz wskaże, jak potoczy się procedura w jego wypadku. Kiedy przyszły dłużnik myśli o posiadaniu własnego mieszkania, to kredyt hipoteczny może otrzymać na kupno mieszkania już przez kogoś wcześniej zakupione albo z rynku pierwotnego. Równocześnie kredytobiorca ma okazję także składać wniosek o pomocniczą sumę z przeznaczeniem na remont lub na prace wykończeniowe. Kredyt na zakup nieruchomości będzie okazja również wziąć na zakup lub budowę domu. Wówczas najpierw wysuwa wniosek się o kredyt na zakup gruntu. Można również otrzymać kolejne pieniądze na prace powiązane z remontem, jakie podwyższą wartość konkretnej nieruchomości. Postępowanie uzależniony jest od szczegółowych planów konsumenta, wobec czego osoba taka powinna przedłożyć własne oczekiwania osobie zatrudnionej w Trinity Finance część Grupy ANG S.A., a potem ekspert kredytowy Puck nabierze pewności, czy wszystko dobrze rozumie, zanim dokona dalszych przeglądów ofert z banków. Ostatnią alternatywą w obrębie jakiej powzięte są kredyty na zakup nieruchomości jest powzięcie zobowiązania na poczet kupna lokum dedykowanego w dalszych latach pod wynajem. Obmyślając kupno mieszkania potraktowanego jako bezpieczna forma inwestowania trzeba posiadać na uwadze to, iż zwrot z inwestycji takiej zależny jest od ustaleń kredytu, jak i od czynników posiadających oddziaływanie na opłacalności mieszkania. 

Rola eksperta kredytowego przy konsultacjach związanych z kredytem hipotecznym 

Rola eksperta kredytowego przy poradach związanych z kredytem hipotecznym jest tym, co warto uwzględniać. To dokładnie w kredycie hipotecznym ważne jest to, by naradzać się z specjalistą, który ma wiedzę o bankowości a także teraźniejszych faktach powiązanych ze spłacaniem tak związanego z licznymi obowiązkami produktu finansowego. Z uwagi na to, że kredyt hipoteczny Puck jest najczęściej kredytem pobieranym do końca życia, należy dokładnie sprawdzać oferty z kilku banków. Mający doświadczenie ekspert kredytowy z pewnością poinformuje klienta o tym, że najprostszym rozwiązaniem jest branie kredytu w tym banku, w jakim posiada się rachunek, aczkolwiek nie zawsze jest to czymś opłacalnym i znacznie częściej można zauważyć odejście od tego modelu. Propozycji jest na tyle dużo, że sumy opłat kredytu hipotecznego w kilku bankach mają okazję różnić się nawet o 100 tysięcy złotych. I dokładnie z takiego względu należy własną koncepcję skonsultować ze specjalistą, jaki usprawni całą procedurę, co nie tylko pozwoli oszczędzać trochę czasu, ale też środki pieniężne. Kredyty pod zakup nieruchomości są znacznie bardziej obligujące niż kredyt gotówkowy Puck, a więc do pobrania tego zobowiązania finansowego należy się skrupulatnie przyszykować.

Doradca Kredytowy Puck