Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Gdańsku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Gdańsku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Gdańsku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Gdańsku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Gdańsku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy gdańsk

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Gdańsku.

Refinansowanie kredytu jako szansa na obniżenie kosztów kredytu hipotecznego z ekspertem finansowym Grupy ANG S.A. w Gdańsku

Trinity Finance, członek Grupy ANG S.A., to firma, pomagająca konsumentom w pozyskiwaniu różnych produktów finansowych. O fakcie, iż są to za każdym razem usługi dopasowane do oczekiwań kredytobiorców poświadcza chociażby to, że można skorzystać z rozwiązania takiego jak pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla zobowiązania finansowego. Do niedawna zajmował się taką sprawą doradca kredytowy Gdańsk, a obecnie zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Jeśli w takim razie ktokolwiek jest niezadowolony z warunków aktualnego zobowiązania albo obsługi klienta, to może zdecydować się właśnie na przeniesienie kredytu. Jest to przenoszenie aktualnego zobowiązania, jakim najczęściej jest kredyt na zakup nieruchomości do innego banku. Robiąc użytek z wskazówek, jakich udzieli doradca finansowy Gdańsk nie trzeba się tego przebiegu bać, bo wszystko będzie zrobione nad wyraz szczegółowo. Najpierw ekspert zapozna się z papierami dotyczącymi bieżącego kredytu a także spyta klienta, jaka jest jego aktualna kondycja pod względem finansów. Kolejno zaś przeanalizuje oferty z kilku banków, by finalnie przedstawić klientowi idealną z alternatyw, z jakiej de facto osoba taka będzie usatysfakcjonowana. Wyjątkowo znaczące pozostaje w takim razie to, że pracownicy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. szczegółowo zapoznają się z oczekiwaniami klientów, a kolejno zdecydują o tym, co wybrać. Interes klienta jest dla nich na pierwszym miejscu. Spłacanie wcześniej pobranych zobowiązań finansowych oraz zastąpienie konkretnego kredytu zaktualizowanym długiem jest alternatywą znacznie częściej wybieraną. 

W jakiej sytuacji dobrze będzie przemyśleć pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla kredytu?  

Godny zaufania ekspert kredytowy Gdańsk wskaże, w jakiej sytuacji opłaca się rozważać pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla zobowiązania finansowego. Na pewno dobrze jest to robić wówczas, kiedy posiadasz parę kredytów hipotecznych i zamierzasz spłacać dług, ze względu na podwyższone zarobki. Z drugiej strony, jeżeli klient ma jeden kredyt, lecz teraźniejsza kondycja życiowa nie daje szansy spokojnie go spłacić, to wówczas powinien skonsultować się ze specjalistą, jaki na pewno podpowie mu, co robić, by cieszyć się optymalnymi ustaleniami, kiedy chodzi o spłacanie zobowiązania finansowego oraz nie obawiać się ogłoszenia upadłości lub faktu, że kredytodawca miałby okazję przejmować mieszkanie. Przenoszenie kredytu do kolejnego banku spowoduje, że konsument otrzyma środki finansowe na spłatę wcześniejszego kredytu. Finalnie zobowiązanie okaże się korzystniejsze cenowo, ponieważ ekspert kredytowy zajmujący się każdego dnia kredyt hipoteczny Gdańsk dopasuje na sposób indywidualny najlepszą z ofert. Oznacza to, że konsument będzie spłacał najnowszy dług, lecz na atrakcyjniejszych warunkach. Jeżeli na przykład ktokolwiek pobrał kredyt gotówkowy Gdańsk na nie do końca zadowalających zasadach, to ma szansę polepszenia własnej sytuacji. Przeniesienie kredytu pozwoli na pozyskanie niskiej raty, obniżanie całych stawek kredytowania albo umożliwia zmianę zasad umowy. Kiedy wobec tego obowiązujące dotychczas zasady spłacania nie spełniają czyichś oczekiwań, to warto skonsultować się z ekspertem kredytowym oraz skorzystać ze wsparcia przy dokonywaniu wszystkich kwestii formalnych powiązanych z przeniesieniem kredytu. Atuty nawiązania współpracy z ekspertem kredytowym są nie do podważenia, tak samo w związku z taką usługą, jak i licznymi pozostałymi.

Doradca Kredytowy Gdańsk