Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Gdyni

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Gdyni

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Gdyni na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Gdyni na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Gdyni lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy gdynia

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Gdyni.

Kompetentne wsparcie w procesie wyboru oraz uzyskania kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości w Gdyni

Trinity Finance – członek Grupy ANG S.A. –  gwarantuje profesjonalne wsparcie w przechodzeniu przez etap przyznania kredytu na zakup domu w Gdyni. Jest to czymś możliwym, ponieważ zatrudnieni tutaj specjaliści kredytowi bardzo dobrze radzą sobie w tego typu działaniach. Kiedyś funkcję taką pełnił doradca kredytowy Gdynia, a teraz obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Kredyt na zakup nieruchomości można pobierać nie tylko na kupno domu lub mieszkania, lecz też na zrobienie generalnego remontu określonego budynku. Dlatego trzeba jak najdokładniej przedstawić własny cel, żeby doradca finansowy Gdynia miał okazję się wszystkim zajmować. Nie da się podważyć tego, że kredyt hipoteczny jest przykładowym z najbardziej wymagających rozwiązań bankowych. Postanowienie o jego wzięciu musi w takim razie być wyjątkowo dokładnie obmyślone. Ma to wpływ na wiele lat i z tego powodu specjaliście finansowemu należy dokładnie opowiadać wszystko o własnej kondycji związanej z finansami i prezentować najmniejsze szczegóły, jakie mogłyby okazać się znaczące w dookreśleniu zdolności do pozyskania kredytu. Proces przyznawania kredytu w banku jest złożony, czyli opłaca się skorzystać z pomocy tego, kto pomoże przez wszystko bezpiecznie przechodzić. Jedynie wówczas będzie przekonanie, że wszystko jest bezpośrednio tak jak należy. Konsultacja ze specjalistą z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  jest zasadna też w tych okolicznościach, kiedy przyszły kredytobiorca chciałby ograniczyć ewentualne opłaty związane z kredytem hipotecznym i zależy mu na negocjowaniu optymalnych warunków. Zwłaszcza gdy czyjaś sytuacja finansowa nie jest finalnie stabilna, warto korzystać z wieloaspektowego poradnictwa a propos nie tylko optymalnej oferty, ale też zarządzania finansami osobistymi. A to może właśnie zagwarantować ekspert kredytowy Gdynia, dostosowując wskazówki stricte do wybranego konsumenta. 

Kiedy posiadasz nieruchomość: pożyczka hipoteczna

O tym, że eksperci przyjmujący klientów w podanej agencji działają umiejętnie i są zorientowani systematycznie w kwestiach bankowych świadczy chociażby to, iż proponują rozwiązanie takie jak pożyczka hipoteczna. Taka opcja sprawdzi się wtedy, kiedy klient ma nieruchomość i w tym samym czasie potrzebuje dodatkowych środków finansowych. Jest to bezsprzecznie wygodna opcja dla otrzymania środków finansowych z wyznaczeniem na każdy cel. Zabezpieczeniem jest w takiej sytuacji określona nieruchomość. Osoby zainteresowane, kierujące się do wskazanej firmy na pewno będą mogły dowiedzieć się, co należy zrobić, żeby bank z chęcią przyznał pożyczkę hipoteczną. Najczęściej zaś konsumenci zgłaszają się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. wówczas, kiedy zainteresuje ich kredyt hipoteczny Gdynia i zależy im na tym, aby ekspert kredytowy przeprowadzał ich przez wszystkie etapy, jakich zakończeniem jest podpisanie najlepszej umowy kredytowej. Oczywiście, jeśli kogoś zainteresuje kredyt gotówkowy Gdynia to także ma możliwość skonsultować postanowienie co do najkorzystniejszego zobowiązania finansowego z takiej kategorii.  Wybrany specjalista sprawdzi propozycje paru banków oraz dopasuje dla konsumenta najkorzystniejszą. Ekspert orientuje się w przepisach prawa powiązanych z bankami, przeglądając wszystkie wznowienia. Ekspert kredytowy nie tylko pomoże dopasować najkorzystniejszą ofertę, lecz również będzie zajmować się zgromadzeniem dokumentów a także podpowie, w jaki sposób załatwić kwestie formalne. Dlatego można stwierdzić, że ekspert kredytowy to specjalista, zapewniający otrzymanie pożyczki na najlepszych zasadach.

Ekspert Kredytowy Gdynia
Ekspert Kredytowy Gdańsk
Ekspert Kredytowy Sopot
Ekspert Kredytowy Trójmiasto

Doradca Kredytowy Gdynia