Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Sopocie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Sopocie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Sopot, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Sopocie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Sopocie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Sopocie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy Sopot

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Sopocie.

Wybór najlepszych warunków kredytu hipotecznego z Ekspertem ANG w Sopocie

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to firma, która pomoże konsumentom w pozyskiwaniu różnego rodzaju produktów finansowych. O tym, iż są to za każdym razem usługi dostosowane do wymagań kredytobiorców poświadcza między innymi to, iż jest możliwość korzystać z opcji jaką jest pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla zobowiązania finansowego. Dawniej trudnił się tym doradca kredytowy Sopot, a obecnie obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Jeżeli w takim razie ktokolwiek jest niezadowolony z ustaleń obecnego zobowiązania lub obsługi klienta, to może decydować się stricte na refinansowanie zobowiązania finansowego. Jest to przeniesienie bieżącego kredytu, jakim najczęściej jest kredyt na zakup nieruchomości do innej instytucji bankowej. Robiąc użytek z wskazówek, jakich udziela doradca finansowy Sopot nie ma potrzeby się tego procesu bać, ponieważ wszystko zostanie wykonane nad wyraz szczegółowo. W pierwszej kolejności specjalista zaznajomi się z dokumentacją bieżącego kredytu oraz zapyta konsumenta, jaka jest jego teraźniejsza kondycja finansowa. Kolejno natomiast sprawdzi propozycje z paru instytucji bankowych, żeby finalnie zaprezentować konsumentowi idealną z opcji, z jakiej de facto osoba ta będzie zadowolona. Bardzo znaczące pozostaje w takim razie to, iż eksperci z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. jak najdokładniej obeznają się z wymaganiami interesantów, a kolejno decydują o tym, co wytypować. Interes konsumenta jest dla nich kwestią priorytetową. Spłata wcześniej pobranych kredytów i zastępowanie danego kredytu kolejnym długiem jest alternatywą znacznie częściej wybieraną. 

Kiedy dobrze jest rozważyć refinansowanie kredytu?  

Godny zaufania ekspert kredytowy Sopot wskaże, kiedy warto przemyśleć pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla kredytu. Na pewno dobrze jest to zrobić wtedy, kiedy posiadasz parę kredytów na zakup nieruchomości i chcesz spłacać dług, z uwagi na podwyższone dochody. Przeciwlegle, jeśli ktoś wziął jeden kredyt, aczkolwiek teraźniejsza sytuacja życiowa nie pozwala bez obaw go spłacać, to w takiej sytuacji powinien skonsultować się z ekspertem, jaki bez wątpienia może podpowiedzieć mu, co zrobić, by chwalić się optymalnymi warunkami, kiedy chodzi o spłacanie kredytu i nie obawiać się ogłoszenia upadłości lub tego, że kredytodawca mógłby przejąć mieszkanie. Przeniesienie kredytu do nowego banku spowoduje, że klient dostanie pieniądze na spłacenie wcześniejszego zobowiązania finansowego. W rezultacie zobowiązanie okaże się tańsze, ponieważ ekspert kredytowy zajmujący się codziennie kredyt hipoteczny Sopot dobierze indywidualnie najlepszą z ofert. Oznacza to, że klient będzie spłacać najnowszy dług, jednak na lepszych warunkach. Kiedy przykładowo ktokolwiek wziął kredyt gotówkowy Sopot na niekoniecznie satysfakcjonujących zasadach, to ma szansę polepszenia swojej sytuacji. Przenoszenie kredytu pozwala na otrzymanie niskiej raty, obniżanie ogólnych kosztów dotyczących kredytów albo umożliwia zmienianie ustaleń umowy. Kiedy więc tymczasowe zasady spłacania przestały spełniać czyjeś oczekiwania, to warto konsultować się z ekspertem kredytowym oraz skorzystać z pomocy przy dokonaniu wszystkich formalności związanych z przeniesieniem zadłużenia. Zalety nawiązania współpracy z doradcą kredytowym są nie do podważenia, tak samo w związku z taką usługą, jak i wieloma innymi.

Doradca Kredytowy Sopot