Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Pruszczu Gdańskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Pruszczu Gdańskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Pruszcz Gdański, Cedry Wielkie, Kolbudy, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie, Gdańsk, Tczew, Kartuzy,

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Pruszczu Gdańskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Pruszczu Gdańskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Pruszczu Gdańskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy pruszcz gdański

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Pruszczu Gdańskim.

Uzyskanie kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości ze wsparciem Eksperta ANG w Pruszczu Gdańskim

Trinity Finance część Grupy ANG S.A. to agencja, która pomoże konsumentom w pozyskiwaniu różnego rodzaju produktów finansowych. O tym, iż są to każdorazowo usługi przystosowane do wymagań klientów świadczy chociażby to, że można korzystać z opcji jaką jest refinansowanie kredytu. Dawniej trudnił się taką sprawą doradca kredytowy Pruszcz Gdański, a obecnie zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Kiedy w takim razie ktokolwiek jest niezadowolony z warunków obecnego kredytu lub obsługi klienta, to ma okazję zdecydować się właśnie na refinansowanie kredytu. Jest to przeniesienie obecnego zobowiązania, jakim najczęściej jest kredyt hipoteczny do innego banku. Robiąc użytek z rad, jakich udzieli doradca finansowy Pruszcz Gdański nie trzeba się tego przebiegu obawiać, ponieważ wszystko zostanie wykonane nad wyraz precyzyjnie. W pierwszej kolejności specjalista zaznajomi się z papierami dotyczącymi bieżącego kredytu oraz spyta klienta, jaka jest jego bieżąca kondycja finansowa. Kolejno zaś przeanalizuje propozycje z paru instytucji bankowych, by ostatecznie zaprezentować konsumentowi idealną z opcji, z jakiej rzeczywiście osoba ta będzie usatysfakcjonowana. Bardzo istotne jest wobec tego to, że eksperci z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. dokładnie obeznają się z wymaganiami konsumentów, a później decydują o tym, co wybierać. Dobro konsumenta jest dla nich na pierwszym miejscu. Spłata w przeszłości pobranych kredytów oraz zastąpienie danego zobowiązania zaktualizowanym długiem jest alternatywą coraz częściej dobieraną. 

Kiedy opłaca się przemyśleć pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania na zakup nieruchomości?  

Zaufany ekspert kredytowy Pruszcz Gdański zasugeruje, kiedy opłaca się przemyśleć refinansowanie kredytu. Z pewnością warto to robić wtedy, kiedy masz parę kredytów hipotecznych i zamierzasz spłacić zadłużenie, ze względu na podwyższone wpływy z pensji. Przeciwlegle, jeśli ktoś wziął jeden kredyt, aczkolwiek aktualna kondycja życiowa nie pozwoli spokojnie go spłacić, to wtedy musi skonsultować się ze specjalistą, jaki bez wątpienia podpowie mu, co robić, by cieszyć się optymalnymi warunkami, kiedy chodzi o spłatę kredytu oraz nie bać się ogłoszenia upadłości lub tego, że kredytodawca mógłby przejmować nieruchomość. Przeniesienie zobowiązania do nowego banku sprawi, że klient otrzyma środki finansowe na spłacenie wcześniej pobranego zobowiązania finansowego. W rezultacie zadłużenie okaże się tańsze, ponieważ ekspert kredytowy zajmujący się codziennie kredyt hipoteczny Pruszcz Gdański dobierze indywidualnie najlepszą z ofert. Oznacza to, że konsument będzie spłacał najnowszy dług, lecz na atrakcyjniejszych warunkach. Jeżeli przykładowo ktoś pobrał kredyt gotówkowy Pruszcz Gdański na niekoniecznie satysfakcjonujących zasadach, to ma możliwość polepszenia własnej stopy życiowej. Przeniesienie kredytu pozwala na pozyskanie niższej raty, obniżanie całych kosztów kredytowania lub pozwala na zmianę warunków w umowie. Jeśli w takim razie dotychczasowe zasady spłacania nie spełniają czyichś oczekiwań, to warto konsultować się z ekspertem kredytowym oraz skorzystać ze wsparcia przy dokonywaniu niezbędnych kwestii formalnych powiązanych z refinansowaniem długu. Atuty nawiązania współpracy z ekspertem finansowym są niepodważalne, zarówno w związku z tą usługą, ale też wieloma innymi.

Doradca Kredytowy Pruszcz Gdański