Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Tczewie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Tczewie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Tczew, Gniew, Pelplin, Kwidzyn, Sztum, Malbork, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Tczewie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Tczewie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Tczewie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy tczew

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Tczewie.

Wizyta u eksperta kredytowego w Tczewie pozwalająca podjąć najlepszą decyzję co do najkorzystniejszego kredytu hipotecznego 

Wizyta u eksperta kredytowego w Tczewie pozwoli podjąć najlepszą decyzję a propos prostego w spłacie kredytu na zakup nieruchomości. Z tego powodu warto zgłosić się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. i przedstawić wymagania związane z warunkami spłacania zobowiązania finansowego. Wykwalifikowany ekspert wskaże, co należy wybierać. Do niedawna funkcję taką wypełniał doradca kredytowy Tczew, a obecnie zobowiązania te przejął ekspert kredytowy. Jeśli wobec tego ktoś będzie myśleć o kupnie domu, mieszkania lub działki to zapewne jest świadomy tego, że jest to decyzja, jaka powinna być jak najdokładniej przeanalizowana. Taki kredyt najczęściej spłacony jest przez długi czas albo co więcej przez całe życie, wobec czego należy roztropnie przygotowywać się do jego wzięcia. Każdy doradca finansowy Tczew posłucha, na jaki cel konsument domaga się kredytu hipotecznego i wskaże, jak potoczy się proces w jego przypadku. Jeżeli potencjalny dłużnik myśli o posiadaniu własnego mieszkania, to kredyt hipoteczny może dostać na zakup mieszkania już przez kogoś wcześniej zakupione lub z nowe. Równolegle kredytobiorca może również wnioskować o uzupełniającą kwotę z zamysłem na remont lub na wykończenie. Kredyt hipoteczny można też wziąć na kupno lub wybudowanie domu. Wówczas najpierw składa podanie się o kredyt na zakup działki. Można również dostać dodatkowe środki na czynności remontowe, jakie podwyższą wartość określonej nieruchomości. Postępowanie uzależniony jest od dokładnych zamiarów konsumenta, dlatego osoba ta musi zaprezentować własne oczekiwania osobie zatrudnionej w Trinity Finance część Grupy ANG S.A., a potem ekspert kredytowy Tczew upewni się, czy wszystko dobrze zrozumiał, zanim dokona kolejnych przeglądów ofert z banków. Trzecią opcją w ramach jakiej powzięte są kredyty hipoteczne jest powzięcie zobowiązania na poczet zakupu mieszkania wyznaczonego w przyszłości pod wynajem. Planując kupno mieszkania traktowanego jako bezpieczna opcja inwestorska trzeba mieć na uwadze to, iż zwrot z transakcji takiej zależny będzie od warunków kredytu, a także od czynników mających wpływ na dochodowość mieszkania. 

Zadanie eksperta kredytowego przy konsultacjach związanych z kredytem hipotecznym 

Rola eksperta kredytowego przy rozmowach powiązanych z kredytem na zakup nieruchomości jest czymś, co dobrze będzie uwzględnić. To dokładnie w kredycie hipotecznym liczy się to, aby konsultować się z specjalistą, jaki ma wiedzę o bankowości oraz aktualnych faktach związanych ze spłatą tak związanego z licznymi obowiązkami produktu finansowego. Ze względu na to, iż kredyt hipoteczny Tczew jest zwykle kredytem pobieranym do końca życia, należy jak najdokładniej sprawdzać oferty z kilku banków. Mający doświadczenie ekspert kredytowy z pewnością będzie informować klienta o tym, że najprostszym wyjściem jest branie pożyczki w tym banku, w jakim posiada się konto, jednak niekoniecznie jest to opłacalne i o wiele częściej odchodzi się od tego postępowania. Propozycji jest na tyle dużo, iż sumy kosztów kredytu hipotecznego w różnych instytucjach bankowych mają okazję różnić się nawet o 100 tysięcy złotych. I dokładnie z tego względu należy własną decyzję konsultować ze specjalistą, jaki usprawni cały proces, co nie tylko pozwoli zaoszczędzić czas, ale też pieniądze. Kredyty pod kupno domu są znacznie bardziej wiążące niż kredyt gotówkowy Tczew, a więc do wzięcia takiego produktu finansowego warto się odpowiednio przygotować.

Doradca Kredytowy Tczew