Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Sztumie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Sztumie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Sztum, Dzierzgoń, Stary Targ, Mikołajki Pomorskie, Malbork, Tczew, Kwidzyn

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Sztumie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Sztumie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Sztumie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy sztum

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Sztumie.

Refinansowanie kredytu jako szansa na uzyskanie tańszych warunków finansowych i mniejszych rat kredytowych w Sztumie

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to firma, która pomoże klientom w uzyskiwaniu różnego rodzaju produktów finansowych. O fakcie, iż są to zawsze usługi dostosowane do wymagań klientów poświadcza między innymi to, iż jest możliwość zrobić użytek z rozwiązania takiego jak pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla kredytu. Do niedawna zajmował się taką sprawą doradca kredytowy Sztum, a teraz obowiązki te przejmuje ekspert kredytowy. Kiedy w takim razie ktokolwiek jest nieusatysfakcjonowany z ustaleń obecnego zobowiązania lub obsługi bankowej, to ma możliwość decydować się właśnie na refinansowanie kredytu. Jest to przeniesienie bieżącego zobowiązania, jakim często jest kredyt na zakup nieruchomości do innej instytucji bankowej. Robiąc użytek z porad, jakich udzieli doradca finansowy Sztum nie trzeba się tego przebiegu obawiać, bo wszystko będzie wykonane nad wyraz precyzyjnie. W pierwszej kolejności specjalista zapozna się z papierami dotyczącymi aktualnego kredytu oraz spyta konsumenta, jaka jest jego aktualna sytuacja pod względem finansów. Kolejno zaś przeanalizuje propozycje z kilku banków, aby finalnie przedłożyć konsumentowi najlepszą z alternatyw, z jakiej faktycznie osoba taka będzie zadowolona. Bardzo istotne jest wobec tego to, iż pracownicy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. jak najdokładniej obeznają się z oczekiwaniami konsumentów, a kolejno zdecydują o tym, co wytypować. Interes konsumenta jest dla nich na pierwszym miejscu. Spłata w przeszłości pobranych zobowiązań finansowych i zastępowanie konkretnego kredytu nowym długiem jest alternatywą znacznie częściej dobieraną. 

W jakiej sytuacji warto przemyśleć pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla zakupu nieruchomości?  

Wiarygodny ekspert kredytowy Sztum wskaże, w jakiej sytuacji dobrze będzie przemyśleć refinansowanie zobowiązania finansowego. Bez wątpienia dobrze jest to zrobić wtedy, gdy posiadasz parę kredytów na zakup nieruchomości i chcesz spłacić dług, z uwagi na wyższe zarobki. Z drugiej strony, jeśli ktoś ma jeden kredyt, lecz aktualna kondycja życia nie pozwala w spokoju go spłacać, to wtedy powinien skonsultować się z ekspertem, który bez wątpienia wskaże mu, co robić, aby chwalić się optymalnymi ustaleniami, kiedy chodzi o spłacanie kredytu oraz nie bać się ogłoszenia bankructwa albo tego, że bank miałby okazję przejąć mieszkanie. Przeniesienie kredytu do kolejnego banku sprawi, że konsument otrzyma środki finansowe na spłacenie wcześniej pobranego kredytu. W rezultacie zadłużenie okaże się tańsze, bo ekspert kredytowy który zajmuje się na co dzień kredyt hipoteczny Sztum dopasuje na sposób indywidualny najlepszą z ofert. Znaczy to, że klient będzie spłacał najnowszy dług, aczkolwiek na atrakcyjniejszych zasadach. Kiedy przykładowo ktoś wziął kredyt gotówkowy Sztum na nie do końca satysfakcjonujących warunkach, to ma szansę polepszenia własnej stopy życiowej. Przeniesienie kredytu pozwala na otrzymanie niższej raty, obniżanie ogólnych stawek kredytowania lub umożliwia zmienienie ustaleń w umowie. Jeśli wobec tego tymczasowe zasady spłaty przestały spełniać czyjeś oczekiwania, to dobrze będzie konsultować się z ekspertem kredytowym i korzystać z pomocy przy dokonywaniu niezbędnych kwestii formalnych powiązanych z przeniesieniem kredytu. Walory nawiązania współpracy z ekspertem finansowym są nie do podważenia, zarówno w związku z taką usługą, ale też licznymi innymi.

Doradca Kredytowy Sztum