Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Malborku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Malborku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Malbork, Nowy Staw, Lichnowy, Miłoradz, Stare Pole, Nowy Dwór Mazowiecki, Sztum, Pruszcz Gdański, Tczew

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Malborku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Malborku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Malborku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy malbork

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Malborku.

Refinansowanie kredytu czyli możliwość płacenia niższych rat kredytowych – konsultacja z Ekspertem ANG w Malborku

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. to firma, która pomoże konsumentom w uzyskiwaniu różnego rodzaju produktów finansowych. O tym, że są to za każdym razem usługi dopasowane do potrzeb klientów zaświadcza chociażby to, że jest możliwość skorzystać z rozwiązania takiego jak refinansowanie kredytu. Dawniej trudnił się taką sprawą doradca kredytowy Malbork, a teraz obowiązki takie przejął ekspert kredytowy. Jeśli w takim razie ktoś jest nieusatysfakcjonowany z ustaleń aktualnego kredytu albo obsługi klienta, to może decydować się właśnie na refinansowanie kredytu. Jest to przeniesienie aktualnego zobowiązania, jakim często jest kredyt hipoteczny do innego banku. Korzystając z wskazówek, jakich udzieli doradca finansowy Malbork nie trzeba się takiego procesu bać, ponieważ wszystko będzie wykonane nad wyraz dokładnie. Na początku ekspert zaznajomi się z papierami dotyczącymi aktualnego kredytu a także zapyta klienta, jaka jest jego aktualna kondycja finansowa. Później natomiast sprawdzi rozwiązania z kilku banków, żeby finalnie przedstawić konsumentowi idealną z opcji, z jakiej rzeczywiście osoba ta będzie zadowolona. Wyjątkowo znaczące pozostaje wobec tego to, że pracownicy z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. szczegółowo obeznają się z potrzebami konsumentów, a kolejno podejmują decyzję o tym, co wybrać. Interes konsumenta jest dla nich kwestią priorytetową. Spłacanie w przeszłości pobranych zobowiązań finansowych i zastąpienie konkretnego zobowiązania nowym długiem jest opcją o wiele częściej wybieraną. 

Kiedy opłaca się przemyśleć pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla budowy domu lub zakupu mieszkania?  

Godny zaufania ekspert kredytowy Malbork zasugeruje, w jakiej sytuacji warto rozważyć pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania dla zobowiązania finansowego. Na pewno warto to robić wtedy, gdy masz kilka kredytów na zakup nieruchomości i zamierzasz spłacić dług, z uwagi na wyższe wpływy z pensji. Z drugiej strony, jeżeli klient ma jeden kredyt, aczkolwiek teraźniejsza kondycja życiowa nie pozwoli spokojnie go spłacać, to wtedy powinien konsultować się ze specjalistą, jaki z pewnością wskaże mu, co robić, aby chwalić się doskonałymi ustaleniami, gdy chodzi o spłacanie kredytu oraz nie bać się ogłoszenia upadłości lub faktu, iż bank miałby okazję przejmować nieruchomość. Przeniesienie zobowiązania do nowego banku spowoduje, że konsument otrzyma pieniądze na spłatę wcześniejszego kredytu. W rezultacie zobowiązanie będzie tańsze, ponieważ ekspert kredytowy zajmujący się codziennie kredyt hipoteczny Malbork dobierze na sposób indywidualny optymalną z ofert. Oznacza to, że klient będzie spłacał nowy dług, aczkolwiek na atrakcyjniejszych warunkach. Jeśli na przykład ktokolwiek pobrał kredyt gotówkowy Malbork na nie do końca zadowalających warunkach, to ma możliwość ulepszenia swojej stopy życiowej. Przenoszenie kredytu pozwoli na uzyskanie niższej raty, obniżenie ogólnych stawek kredytowania albo umożliwia zmienienie warunków umowy. Jeżeli więc tymczasowe zasady spłaty nie spełniają czyichś oczekiwań, to warto skonsultować się z ekspertem kredytowym i korzystać z pomocy przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z przeniesieniem długu. Atuty rozpoczęcia współpracy z ekspertem kredytowym są nie do podważenia, na równi w związku z taką usługą, jak i licznymi pozostałymi.

Doradca Kredytowy Malbork