Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Nowym Dworze Gdańskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Nowym Dworze Gdańskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Nowy Dwór Gdański, Krynica Morska, Ostaszewo, Sztutowo, Stegna, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Malbork

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Nowym Dworze Gdańskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Nowym Dworze Gdańskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Nowym Dworze Gdańskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy nowy dwór gdański

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Nowym Dworze Gdańskim.

Konsultacja u eksperta kredytowego w Nowym Dworze Gdańskim umożliwiająca podjąć stosowną decyzję co do wyboru najkorzystniejszego kredytu hipotecznego 

Wizyta u eksperta kredytowego w Nowym Dworze Gdańskim pozwoli powziąć właściwą z decyzji co do korzystnego kredytu hipotecznego. Z tego względu dobrze jest zgłosić się do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. oraz przedstawić oczekiwania powiązane z zasadami spłacania zobowiązania finansowego. Doświadczony ekspert podpowie, co warto wybierać. Do niedawna rolę tą pełnił doradca kredytowy Nowy Dwór Gdański, a aktualnie obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Kiedy w takim razie konsument będzie myśleć o nabyciu domu, mieszkania albo pola to z pewnością jest świadomy tego, że jest to jedna z decyzji, jaka powinna być skrupulatnie przemyślana. Ten kredyt często spłacony jest przez wiele lat albo co więcej do końca życia, wobec czego trzeba roztropnie przygotowywać się do jego pobrania. Każdy doradca finansowy Nowy Dwór Gdański posłucha, z jakiego powodu interesant potrzebuje kredytu hipotecznego i objaśni, jak potoczy się procedura w konkretnym przypadku. Jeżeli przyszły kredytobiorca będzie myśleć o posiadaniu własnego mieszkania, to kredyt hipoteczny ma okazję dostać na zakup mieszkania już przez kogoś wcześniej zakupione albo z rynku pierwotnego. Równocześnie kredytobiorca ma okazję także składać wniosek o pomocniczą kwotę z zamysłem na przeprowadzenie remontu lub na wykończenie. Kredyt na zakup nieruchomości będzie okazja również wziąć na zakup lub budowę domu. Wtedy na początku wnioskuje się o pożyczkę na kupno gruntu. Można także uzyskać dodatkowe środki na prace powiązane z remontem, jakie zawyżą kwotę określonej nieruchomości. Postępowanie zależy od dokładnych planów kredytobiorcy, w związku z czym osoba ta powinna przedłożyć swoje oczekiwania pracownikowi w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., po czym ekspert kredytowy Nowy Dwór Gdański upewni się, czy wszystko dobrze zinterpretował, zanim przejdzie do kolejnych analiz propozycji z banków. Ostatnią opcją w ramach jakiej powzięte są kredyty na zakup nieruchomości jest zobowiązanie pod kątem zakupu mieszkania wyznaczonego w dalszych latach do wynajęcia. Rozpatrując zakup mieszkania potraktowanego jako pewna forma inwestorska warto mieć na względzie to, iż zwrot z lokaty tej uzależniony jest od warunków zobowiązania finansowego, a także od czynników mających wpływ na rentowność mieszkania. 

Zadanie eksperta kredytowego przy konsultacjach związanych z kredytem na zakup nieruchomości 

Rola eksperta kredytowego przy poradach związanych z kredytem hipotecznym jest czymś, co warto uwzględnić. To dokładnie w kredycie hipotecznym liczy się to, żeby konsultować się z specjalistą, jaki ma wiedzę o bankowości oraz aktualnych realiach powiązanych ze spłacaniem tak związanego z licznymi obowiązkami produktu finansowego. Z uwagi na to, że kredyt hipoteczny Nowy Dwór Gdański jest często zobowiązaniem wziętym do końca życia, należy skrupulatnie sprawdzać propozycje z paru banków. Doświadczony ekspert kredytowy z pewnością poinformuje klienta o tym, że najprostszym rozwiązaniem jest branie pożyczki w takim banku, w jakim ma się rachunek, jednak nie zawsze jest to czymś opłacalnym i o wiele częściej odchodzi się od takiego postępowania. Ofert jest na tyle sporo, że sumy odpłatności kredytu hipotecznego w kilku bankach mogą różnić się aż o sto tysięcy złotych. I właśnie z takiego powodu należy swoją koncepcję uzgodnić ze specjalistą, jaki usprawni cały proces, co nie tylko umożliwi oszczędzać trochę czasu, lecz też pieniądze. Kredyty pod nabycie domu są znacznie bardziej obligujące niż kredyt gotówkowy Nowy Dwór Gdański, czyli do wzięcia takiego produktu finansowego trzeba się jak najlepiej przyszykować.

Ekspert Kredytowy Krynica Morska
Ekspert Kredytowy Ostaszewo
Ekspert Kredytowy Sztutowo
Ekspert Kredytowy Stegna

Doradca Kredytowy Nowy Dwór Gdański