Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Kwidzynie

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Kwidzynie

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Kwidzyn, Prabuty, Gardeja, Ryjewo, Sadlinki, Sztum, Tczew

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Kwidzynie na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Kwidzynie na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Kwidzynie lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy kwidzyn

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Kwidzynie.

Kompetentne udzielenie wsparcia w przejściu przez etap przyznania kredytu na kupno nieruchomości w Kwidzynie

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  zapewnia profesjonalne udzielenie wsparcia w przejściu przez etap przyznania kredytu na zakup mieszkania w Kwidzynie. Jest to możliwe, gdyż zatrudnieni w tym miejscu eksperci kredytowi bardzo dobrze poradzą sobie w tego typu działaniach. Wcześniej rolę taką wypełniał doradca kredytowy Kwidzyn, a obecnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Kredyt hipoteczny można pobierać nie tylko na kupno domu lub mieszkania, ale także na zrobienie generalnego remontu wybranego budynku. Z tego względu należy jak najdokładniej zaprezentować swój cel, aby doradca finansowy Kwidzyn mógł się całością zajmować. Nie da się podważyć tego, że kredyt hipoteczny jest przykładowym z najbardziej wymagających produktów finansowych. Powzięcie decyzji o jego wzięciu powinno wobec tego być nad wyraz skrupulatnie obmyślone. Ma to oddziaływanie na wiele lat i z takiego powodu ekspertowi finansowemu należy z wszystkimi szczegółami opowiadać wszystko o własnej sytuacji związanej z finansami i prezentować najmniejsze detale, jakie mogłyby okazać się znaczące w dookreśleniu zdolności do pozyskania kredytu. Proces przyznawania zobowiązania w banku okazuje się złożony, wobec czego opłaca się skorzystać ze wsparcia kogoś, kto pomaga przez procedurę bezpiecznie przejść. Wyłącznie wówczas będzie przekonanie, że wszystko jest stricte tak jak należy. Rozmowa z ekspertem z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  jest zasadna też w takiej sytuacji, gdy przyszły kredytobiorca chce ograniczać ewentualne opłaty związane z kredytem na zakup nieruchomości i będzie zależeć mu na wynegocjowaniu idealnych ustaleń. Szczególnie gdy czyjaś sytuacja pod względem finansów nie jest do końca ustabilizowana, warto korzystać z wszechstronnego wsparcia co do nie tylko optymalnej oferty, lecz też rozporządzania zasobami finansowymi osobistymi. A to ma okazję bezpośrednio zapewnić ekspert kredytowy Kwidzyn, dostosowując wskazówki stricte do wybranego klienta. 

Potrzebujesz gotówki a masz nieruchomość? – pożyczka hipoteczna

O tym, że eksperci którzy przyjmują konsumentów we wskazanej agencji funkcjonują wprawnie i orientują się regularnie w bankowości poświadcza chociażby to, iż przedkładają wyjście jakim jest pożyczka hipoteczna. Taka opcja sprawdzi się wtedy, gdy klient ma dom i jednocześnie potrzebuje dodatkowych środków finansowych. Jest to bez wątpienia wygodna alternatywa dla uzyskania kapitału z wyznaczeniem na każdy cel. Zabezpieczenie stanowi w takiej sytuacji określona nieruchomość. Osoby zainteresowane, zgłaszające się do prezentowanej marki bez wątpienia będą mogły dowiedzieć się, co należy robić, aby bank chętnie dał pożyczkę hipoteczną. Często zaś klienci zgłaszają się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. wtedy, kiedy zainteresuje ich kredyt hipoteczny Kwidzyn i zależy im na tym, żeby ekspert kredytowy przeprowadził ich przez wszystkie etapy, jakich zwieńczeniem jest podpisanie najlepszej umowy kredytowej. Naturalnie, jeśli kogoś zainteresuje kredyt gotówkowy Kwidzyn to też ma szansę konsultować postanowienie odnośnie najkorzystniejszego kredytu z tej dyscypliny.  Każdy specjalista przeanalizuje oferty kilku banków i wybierze dla klienta najkorzystniejszą. Ekspert orientuje się w zapisach prawa związanych z bankami, przeglądając wszystkie aktualizacje. Ekspert kredytowy nie tylko pomaga wytypować najlepszą ofertę, ale także będzie zajmować się zgromadzeniem dokumentów i wskaże, jak załatwiać kwestie formalne. Z tego względu można powiedzieć, że ekspert kredytowy to ekspert, gwarantujący pozyskanie pożyczki na optymalnych warunkach.

Doradca Kredytowy Kwidzyn