Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Gorzowie Wielkopolskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Gorzowie Wielkopolskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Gorzowie Wielkopolskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Gorzowie Wielkopolskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Gorzowie Wielkopolskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy gorzów wielkopolski

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim.

Praktyczne porady dotyczące tego, w jaki sposób podwyższyć wiarygodność kredytową w Gorzowie Wielkopolskim

Nadające się do zastosowania w praktyce porady dotyczące tego, w jaki sposób podwyższyć zdolność kredytową podawane są przez specjalistów od kredytów z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. W głównej mierze, w trakcie konsultacji specjaliści skierują wzgląd na to, że wiarygodność kredytowa zależy od paru wyznaczników. Są to: przychody, comiesięczne kwoty utrzymania albo zobowiązania w pozostałych instytucjach finansowych. Oprócz tego, znaczenie mają: dodatkowe źródła dochodu, wiek, poziom wykształcenia, stan cywilny, staż pracy, czy zajmowane stanowisko. Analityk wytłumaczy także kredytobiorcy, że oddział bankowy będzie sprawdzać daną osobę w BIKu: w jakiej kwocie posiada ona kredyty oraz czy raty są spłacone w terminie. W przeszłości rolę tą wypełniał doradca kredytowy Gorzów Wielkopolski, a obecnie obowiązki te przejął ekspert kredytowy. Jeżeli więc konsument nie posiada stosownej wiarygodności kredytowej, to doradca finansowy Gorzów Wielkopolski wskaże, co musi robić, żeby wiarygodność tą podwyższyć. Dla przykładu, w pewnych sytuacjach potrzebne może okazać się zamknięcie karty kredytowej albo zamykanie limitu na rachunku. Własną wiarygodność kredytową da się też polepszyć, kiedy pobiera się zobowiązanie ze współmałżonkiem albo z rodzicami. Z pewnością, ekspert kredytowy Gorzów Wielkopolski do każdego przypadku będzie nastawiony na sposób indywidualny, wskazując co dana osoba zobowiązana jest zrobić. 

Wzorcowa ocena zdolności kredytowej 

Adekwatna ocena zdolności kredytowej w Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. jest znacząca szczególnie w wypadku pobrania kredytów o dużej wartości. Jest to przykładowo kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski, gdy bank powinien nabrać pewności, iż daną osobę stać na pobieranie takiego zobowiązania a także że nie będzie miała ona trudności ze spłacaniem. Jeśli okaże się, że kredytobiorca nie wykazuje zdolności kredytowej, to rezultatem okaże się odmowa instytucji bankowej. W przypadku niskiej wiarygodności opłaca się natomiast korzystać z porad specjalistów od kredytów, bo istnieje szansa, że po wykonaniu kilku kroków bank będzie zdecydowany akceptować podanie. Dla kredytodawcy, jaki daje produkty takie jak kredyt gotówkowy Gorzów Wielkopolski ważna jest między innymi postać zatrudnienia. Wyjątkowo istotne jest wobec tego to, aby konsument miał umowę o zatrudnienie na czas nieokreślony. Pozostałe źródła dochodowe również podwyższają wiarygodność kredytową. Można wobec tego myśleć o dodatkowym etacie lub o dochodach z wynajmowania mieszkania, gdy zamierza się pobrać wyższą sumę. Jeżeli natomiast w czasie wyliczania zdolności kredytowej okazałoby się, że interesant ma niewystarczająco środków na opłacenie comiesięcznej raty, to ekspert kredytowy może w banku negocjować przedłużanie czasu spłacania kredytu. W takiej sytuacji rata jest mniejsza i kredytobiorca zwiększa własną zdolność kredytową. Z tego powodu dobrze będzie kontaktować się z ekspertem z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A., by mieć pewność, iż uzyska się kredyt na satysfakcjonujących ustaleniach.

Doradca Kredytowy Gorzów Wielkopolski