Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Grudziądzu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Grudziądzu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Grudziądz, Łasin, Radzyń Chełmiński, Gruta, Rogóźno, Świecie nad Osą.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Grudziądzu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Grudziądzu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Grudziądzu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Grudziądz

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Grudziądzu.

Procedura weryfikacji kredytu oraz leasingu w Grudziądzu opierająca się na współpracy z ekspertem kredytowym 

Proces weryfikacji ofert kredytowych oraz leasingowych w Grudziądzu opierająca się na współpracy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  to postępowanie dające mnóstwo korzyści takiej osobie, która o tego typu ofertę leasingową się stara. Leasing samochodu to prosty koncept na to, aby wzbogacać flotę firmy o kolejne auta, przy użyciu optymalnych opcji dofinansowania. Dodatkowo z rozwiązania tego można korzystać, gdy jest się podmiotem indywidualnym. Specjalistą od kredytów mają możliwość dla interesujących się osób zobaczyć leasing finansowy albo operacyjny. Dodatkowo mogą również objaśniać, na czym szczegółowo polega wynajem na dłuższy czas oraz kiedy dobrze będzie z takiego wyjścia korzystać. Dawniej rolę taką spełniał doradca kredytowy Grudziądz, a teraz zobowiązania te przejmuje ekspert kredytowy. Po obeznaniu się z oczekiwaniami osoby, która zastanawia się nad pobraniem leasingu ekspert wytypuje parę alternatyw z rynku, od dowolnych klientów. Są to często najpopularniejsze banki i firmy, takie jak przykładowo: mLeasing, Pekao Leasing, Santander Leasing. Celem specjalistów kredytowych pozostaje to, by dopasować dla konsumentów atrakcyjne opcje finansowe, jak najbardziej dostosowane do perspektywy danej osoby. Klienci, którzy będą zdecydowani na to, aby doradca finansowy Grudziądz z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. przedstawiał ich interes bez wątpienia mają możliwość się poczuć pewnie, ponieważ zapewniona będzie dla nich wieloaspektowa obsługa: od sprawdzenia ofert aż do chwili odebrania samochodu. 

Wybór najlepszych zasad dofinansowania za pośrednictwem kredytu lub leasingu 

Wybór najkorzystniejszych reguł finansowania przy pomocy leasingu jest czymś, czym ekspert kredytowy Grudziądz będzie zajmować się, kiedy tylko zgłosi się do niego konsument zamierzający zrobić użytek z takiej możliwości. W oparciu o dokumenty, jakie weźmie ze sobą klient, specjaliści pomagają otrzymać idealne warunki dofinansowania: samochodów osobowych oraz dostawczych, maszyn transportu ciężkiego, maszyn budowlanych oraz aktywów trwałych wykazujących odmienny charakter. Jeśli ktokolwiek chce się doinformować, jaka na rynku firma leasingowa wystosowała pod jego kątem optymalne oferty, to ze wsparciem specjalistów ze wskazanej firmy także się może tego dowiedzieć. Podczas weryfikacji eksperci wezmą pod wzgląd chociażby takie czynniki jakimi są: kondycja marki, czas prowadzenia działalności, czy rodzaj zamierzonej inwestycji. Wystarczy objaśnić, co się zaplanowało, a rozpatrzone zostaną wszystkie koncepcje w zakresie produktów takich jak: leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, pożyczka leasingowa, czy wynajem długoterminowy. Tak samo, jak doradcy od kredytów zorientowani są w produktach jakimi są kredyt hipoteczny Grudziądz albo kredyt gotówkowy Grudziądz, tak samo będą zajmować się ofertami leasingowymi. Zajmują się nie tylko weryfikowaniem ofert, lecz też na przykład będą negocjować warunki umów lub pomogą w otrzymaniu zniżek.

Doradca Kredytowy Grudziądz