Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Inowrocławiu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Inowrocławiu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Inowrocław, Gniewkowo, Janikowo, Kruszwica, Pakość

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Inowrocławiu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Inowrocławiu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Inowrocławiu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Inowrocław

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Inowrocławiu.

Procedura sprawdzania kredytu lub leasingu w Inowrocławiu bazująca na współpracy z ekspertem kredytowym Inowrocław

Proces sprawdzania leasingu w Inowrocławiu opierająca się na współpracy z Trinity Finance część Grupy ANG S.A.  to wyjście dające mnóstwo dobrego takiej osobie, która o taki ofertę leasingową się będzie starała. Leasing pojazdy to prosty pomysł na to, by wzbogacać flotę firmy o najnowsze pojazdy, przy użyciu optymalnych źródeł finansowania. W dodatku z rozwiązania takiego można skorzystać, gdy jest się podmiotem indywidualnym. Eksperci od kredytów mają możliwość dla interesujących się leasingobiorców sprawdzić leasing finansowy lub operacyjny. Dodatkowo mogą także wyjaśnić, na czym stricte będzie polegać wynajem na dłuższy czas oraz w jakich sytuacjach właściwie będzie z takiego rozwiązania korzystać. Do niedawna funkcję tą wypełniał doradca kredytowy Inowrocław, a obecnie obowiązki takie przejmuje ekspert kredytowy. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami osoby, która zastanawia się nad pobraniem leasingu ekspert wytypuje parę alternatyw z branży, od dowolnych klientów. Są to zwykle rozpoznawalne banki oraz przedsiębiorstwa, takie jak przykładowo: mLeasing, Pekao Leasing, Santander Leasing. Celem ekspertów od kredytów pozostaje to, by wytypować dla klientów atrakcyjne rozwiązanie pod kątem finansów, jak najbardziej dopasowane do predyspozycji konkretnej osoby. Konsumenci, którzy będą zdecydowani na to, aby doradca finansowy Inowrocław z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. przedstawiał ich interes z pewnością mogą się poczuć pewniej, gdyż zapewniona będzie dla nich wieloaspektowa obsługa: od przejrzenia ofert aż do chwili odebrania samochodu. 

Dobór najlepszych reguł dofinansowania przy pomocy kredytu lub leasingu

Dobór najlepszych reguł dofinansowania za pośrednictwem leasingu jest czymś, czym ekspert kredytowy Inowrocław będzie zajmować się, kiedy tylko będzie zgłaszać się do niego klient zamierzający skorzystać z takiej opcji. Opierając się o papiery, jakie weźmie ze sobą konsument, eksperci pomagają otrzymać najlepsze zasady dofinansowania: samochodów osobowych i ciężarowych, urządzeń transportu ciężkiego, maszyn przeznaczonych na place budowy a także aktywów trwałych wykazujących odmienny profil. Kiedy ktokolwiek zamierza się doinformować, jaka na rynku marka leasingowa wystosowała pod jego kątem optymalne oferty, to ze wsparciem ekspertów z podanej agencji również się może tego dowiedzieć. W czasie analiz eksperci wezmą pod uwagę chociażby tego typu parametry jakimi są: sytuacja firmy, czas prowadzenia firmy, bądź typ zaplanowanej inwestycji. Wystarczy opowiedzieć, co się zaplanowało, a sprawdzone zostaną dostępne koncepcje w zakresie produktów takich jak: leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing zwrotny, pożyczka leasingowa, czy wynajem długoterminowy. Tak samo, jak eksperci kredytowi zorientowani są w rozwiązaniach jakimi są kredyt hipoteczny Inowrocław albo kredyt gotówkowy Inowrocław, analogicznie zajmą się ofertami leasingu. Zajmują się nie tylko weryfikowaniem propozycji, lecz też na przykład będą negocjować warunki umowy albo będą pomagać w otrzymaniu rabatów.

Doradca Kredytowy Inowrocław