Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Krośnie Odrzańskim

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Krośnie Odrzańskim

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Krosno Odrzańskie, Gubin, Bobrowice, Dąbie

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Krośnie Odrzańskim na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Krośnie Odrzańskim na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Krośnie Odrzańskim lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy krosno odrzańskie

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Krośnie Odrzańskim.

Użyteczne wskazówki odnoszące się do tego, jak uzyskać kredyt hipoteczny lub firmowy w Krośnie Odrzańskim

Nadające się do zastosowania w praktyce wskazówki odnoszące się do tego, jak zwiększyć zdolność kredytową podawane są przez ekspertów kredytowych z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. Głównie, w trakcie ustaleń eksperci skierują uwagę na to, że wiarygodność kredytowa zależy od kilku wyznaczników. Są to: dochody, comiesięczne koszty poziomu życia albo zobowiązania w pozostałych firmach udzielających pożyczek. W dodatku, istotne są: jeszcze jakieś źródła przychodu, wiek, wykształcenie, stan cywilny, przepracowane lata, bądź zajmowane stanowisko. Ekspert wytłumaczy również kredytobiorcy, że oddział bankowy będzie sprawdzać daną osobę w Biurze Informacji Kredytowej: w jakiej kwocie posiada ona kredyty oraz czy raty są spłacone terminowo. W przeszłości funkcję tą spełniał doradca kredytowy Krosno Odrzańskie, a aktualnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Jeżeli w takim razie interesant nie posiada wymaganej zdolności kredytowej, to doradca finansowy Krosno Odrzańskie ukaże, co powinien zrobić, żeby wiarygodność tą zwiększać. Na przykład, w niektórych sytuacjach niezbędne może okazać się zlikwidowanie limitu kredytowego w formie karty płatniczej lub zamknięcie limitów na koncie. Swoją wiarygodność kredytową da się również poprawić, o ile pobiera się zobowiązanie ze współmałżonkiem lub z rodzicami. Bez wątpienia, ekspert kredytowy Krosno Odrzańskie do każdego przypadku będzie nastawiony na sposób indywidualny, wskazując co dana osoba powinna zrobić. 

Szczegółowa analiza oraz ocena zdolności kredytowej 

Adekwatna analiza zdolności kredytowej w Trinity Finance część Grupy ANG S.A. ma znaczenie szczególnie w przypadku pobierania zobowiązań finansowych o sporej wartości. Jest to chociażby kredyt hipoteczny Krosno Odrzańskie, kiedy to bank musi się upewnić, że konkretną osobę stać na pobieranie takiego zobowiązania oraz że nie będzie miała ona problemu ze spłacaniem. Kiedy okaże się, że kredytobiorca nie posiada zdolności kredytowej, to efektem okaże się odrzucenie ze strony instytucji bankowej. W przypadku niższej zdolności opłaca się natomiast korzystać z porad specjalistów od kredytów, bo istnieje ewentualność, że po wykonaniu paru ruchów bank zdecyduje się akceptować podanie. Dla banku, który zatwierdza produkty takie jak kredyt gotówkowy Krosno Odrzańskie znacząca jest między innymi forma źródła utrzymania. Wyjątkowo znaczące jest w takim razie to, by konsument posiadał umowę o pracę na stałe. Inne źródła dochodowe też podwyższają zdolność kredytową. Można wobec tego pomyśleć o jeszcze jakimś etacie albo o dochodach z wynajmu, gdy zamierza się pobrać wyższą kwotę. Jeżeli zaś podczas wyliczania zdolności kredytowej okaże się, że interesant posiada za mało pieniędzy na opłacenie miesięcznej raty, to ekspert kredytowy może w banku negocjować wydłużanie okresu spłaty kredytu. W takiej sytuacji rata jest nie tak wysoka i dłużnik podwyższy swoją wiarygodność kredytową. Z tego powodu warto kontaktować się ze specjalistą z Trinity Finance część Grupy ANG S.A., żeby mieć gwarancję, iż otrzyma się kredyt na korzystnych zasadach.

Doradca Kredytowy Krosno Odrzańskie