Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Leżajsku

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Leżajsku

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Leżajsk, Grodzisko Dolne, Kuryłówka, Nisko, Łańcut, Przeworsk

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Leżajsku na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Leżajsku na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Leżajsku lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Leżajsk

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Leżajsku.

Szczegółowe oceny ofert odnoszące się do kredytów firmowych oraz kredytów hipotecznych, jakie wykonują eksperci kredytowi ANG

Skrupulatne analizy propozycji dotyczące kredytów dla firm, które przeprowadzają eksperci kredytowi z firmy Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. powodują, że przedsiębiorcy nie mają powodu się przejmować, że nie dadzą rady sobie ze spłatą kredytu. Dawniej rolę tą spełniał doradca kredytowy Leżajsk, a teraz zobowiązania takie przejmuje ekspert kredytowy. Wpisując się na pierwszą konsultację właściciel firmy powinien dokładnie obmyślić, jaka kwota go zainteresuje, pod względem przeznaczenia kredytu. Jeśli na przykład ktokolwiek chce przebudować park maszynowy albo otwierać kolejną filię przedsiębiorstwa, to będzie potrzebować większych środków pieniężnych aniżeli wówczas, kiedy będzie mu potrzebne pozyskanie funduszy na jedno przedsięwzięcie. Analityk jakim jest doradca finansowy Leżajsk będzie mógł na tej przesłance wyciągać dobre wnioski odnośnie tego, jakie propozycje przeglądać. Osłuchanie się z planami biznesowymi zakładu oraz obeznanie z jej aktualną kondycją finansową pozwala wyciągnąć odpowiednie postulaty. Kompetentny ekspert kredytowy Leżajsk będzie informował także właściciela firmy, jakich potrzebuje papierów do sprawdzenia. Będą to w głównej mierze papiery z zakresu uproszczonej księgowości, jakimi są: KPiR za rok bieżący oraz osobisty podatek dochodowy za ostatni zamknięty rok podatkowy. Z zakresu zaawansowanej księgowości należy przygotować: bilans oraz Rachunek Zysków i Strat za rok bieżący oraz bilans i Rachunek Zysków i Strat za zamknięty rok podatkowy. Dzięki temu ekspert kredytowy może wyciągnąć pierwsze wnioski, co wymaga zebrania. Specjalista skupi się też na czynnikach takich jak: wysokość wkładu własnego, tryb liczenia zdolności kredytowej, bądź okres spłaty kredytu. W dodatku, specjalista nakieruje wzgląd na elementy do jakich zalicza się ewentualne zabezpieczenie dla pożyczki. Ma to tym większe znaczenie, iż w zakresie opublikowanych informacji oferty kredytów w wielu bankach mogą się wyraźnie różnić. Jeśli więc właściciel firmy skorzysta z rad eksperta kredytowego, to nie musi się obawiać, że może podjąć niesłuszną decyzję. 

W czym jeszcze mogą wesprzeć Eksperci Kredytowi ANG?

Eksperci kredytowi z Trinity Finance część Grupy ANG S.A. mogą dodatkowo pomagać konsumentom w innych sprawach, odnoszących się do pozostałych produktów pieniężnych. Może to być przykładowo analiza dotycząca kredytu jakim jest kredyt hipoteczny Leżajsk, pobrany na zakup nieruchomości. Może to być również kredyt gotówkowy Leżajsk na dowolne plany: wczasy, wyjazdy zawodowe, kupno samochodu, czy remont. Przychodząc do Trinity Finance część Grupy ANG S.A., konsument ma okazję na podejmowanie najlepszej decyzji o tym, co wybrać w zgodzie z własnymi realiami życia. Jego oczekiwania są najważniejsze. Ze względu na to że eksperci kredytowi pracują niezależnie, a nie dla banków z jakimi prowadzą współpracę, nie ma mowy preferowaniu oraz narzuceniu konsumentom ofert z jednej instytucji. Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. realizuje nie tylko analizę propozycji kredytów hipotecznych, lecz też formalnościach na kolejnych etapach. Po podjęciu przez konsumenta indywidualnego albo prowadzącego działalność gospodarczą decyzji o tym, jaki wziąć kredyt, ekspert kredytowy wystosuje wniosek o przyznanie kredytu i dostarczy go do wytypowanego banku. Kolejno będzie kontaktować się z oddziałem bankowym, żeby dowiedzieć się, czy wniosek jest rozpatrzony pozytywnie, czy też należy przynieść jeszcze jakieś papiery. Nie da się zaprzeczyć, że propozycji kredytowania jest wiele i każdy oddział banku ma inne zasady  przydzielania pieniędzy. Z takiego względu nawiązanie współpracy z ekspertem kredytowym minimalizuje ryzyko pomyłki. Ekspert kredytowy poda  zdolność do spłaty zadłużenia dla konsumenta i to pozwoli wyselekcjonować najlepsze propozycje.

Doradca Kredytowy Leżajsk