Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Nakle nad Notecią

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Nakle nad Notecią

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 799-366-901

Miasta: Nakło nad Notecią, Kcynia, Mrocza, Szubin

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Nakle nad Notecią na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Nakle nad Notecią na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SA
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przekazanie przez Trinity House and Finance Sp.z o.o. moich danych osobowych podanych powyżej w formularzu, w celu skontaktowania się ze mną przez spółkę Grupa ANG S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Dziekońskiego 1 i przedstawienia szczegółów oferty produktu finansowego, którym jestem zainteresowany/a

Kredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Nakle nad Notecią lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

doradca kredytowy Nakło nad Notecią

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Nakle nad Notecią.

Analiza wiarygodności  kredytowej przez specjalistę kredytowego Nakło nad Notecią w przypadku klientów starających się o kredyt lub leasing 

Ocenienie zdolności  kredytowej przez doradcę od kredytów Nakło nad Notecią w wypadku konsumentów starających się o leasing jest czymś wyjątkowo ważnym. Głównie, pozwala na sprawniejsze przeprowadzanie procedury kredytowania. Co tak samo ważne, daje bezpieczeństwo osobom, które o leasing będą starały się pierwszy raz. Z tego powodu rozsądnie będzie w takim celu umówić się na konsultację do Trinity Finance część Grupy ANG S.A. i w czasie konsultacji doinformować się, jakie posiada się alternatywy, gdy chodzi o przyznanie leasingowania. Okazało  się, że zdolność leasingowa jest na równi znacząca jak zdolność niezbędna do przyznania kredytu. O wszystkim biznesmena będzie uświadamiać właśnie ekspert w trakcie pierwszej konsultacji. Dawniej rolę tą pełnił doradca kredytowy Nakło nad Notecią, a obecnie zobowiązania takie przejął ekspert kredytowy. Wytłumaczy on konsumentowi, że wykazywanie tej zdolności sugeruje, że leasingobiorca ma szansę uregulować wszystkie raty o czasie a także w zgodzie z obowiązującą umową. O tym, jak dany oddział bankowy będzie rozpatrywał wiarygodność konsumenta zadecyduje to, na jakiego rodzaju leasing ktoś się decyduje. W przypadku leasingu operacyjnego procedura nie jest utrudniona, bo nie jest tutaj wymagane skontrolowanie w Biurze Informacji Kredytowej. Natomiast, wybrane banki mogą wymagały sprawdzania zdolności kredytowej w takim obszarze. Ma to znaczenie ze względu na raty leasingowe, jakie mogłyby według instytucji bankowej obniżyć przychody przedsiębiorstwa. Odmiennie zaś sytuacja prezentuje się, gdy będzie chodziło o leasing finansowy. Tutaj możliwe jest podpisywanie umowy na samochód od każdego dystrybutora w kraju. Mający stosowne kwalifikacje doradca finansowy Nakło nad Notecią objaśni konsumentowi, że ma okazję leasing ten pobrać na samochód zarówno najnowszy, jak i używany. Zdolność kredytowa ma tu natomiast wyraźnie mniej na znaczeniu. Z tego względu ten rodzaj leasingu zalecany jest przez ekspert kredytowy Nakło nad Notecią szczególnie tym firmom, jakie dopiero co rozpoczynają prowadzić działalność i jeszcze nie miały szans na to, by zbudować zdolność kredytową. 

Na jakiej przesłance ekspert kredytowy Nakło nad Notecią wylicza zdolność leasingową? 

Na podobnej zasadzie jak w wypadku kredyt hipoteczny Nakło nad Notecią, analityk jakim jest ekspert kredytowy weźmie pod uwagę kilka kwestii bezpośrednio mających przełożenie na wiarygodność leasingową. Elementami, które na pewno zostaną przez niego skontrolowane dla danego konsumenta są: obroty firmy, jej dochód, bieżące zobowiązania, okres w jakim obowiązuje zadłużenie oraz przegląd zadłużeń. Mający doświadczenie doradca wie o tym, jak rozpatrywać ostatni rok finansowy, by określona marka uzyskała leasing na atrakcyjnych zasadach. Jeśli z kolei konsument na dodatek zechce się postarać o kredyt gotówkowy Nakło nad Notecią, to na tyle rozbudowanym pytaniem specjalista również może się zajmować.

Doradca Kredytowy Nakło nad Notecią