Ekspert Kredytowy: Kredyt HipotecznyKredyt FirmowyGrupa ANG S.A. w Radomiu

Ekspert Finansowy ANG

Polecani Eksperci Kredytowi w Radomiu

michał piotrowski ekspert kredytowy trinity finance

Michał Piotrowski

Ekspert Kredytowy ANG

Kredyt Hipoteczny | Kredyt Firmowy | Kredyt Gotówkowy | BIK

tel. 661-383-324

Miasta: Radom, Skaryszew, Iłża, Pionki, Szydłowiec, Lipsko, Zwoleń, Przysucha

Zobacz pełny profil Eksperta

Jestem profesjonalnym i całkowicie niezależnym doradcą kredytowym. Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym wieloletnie w obsłudze kredytowej związanej z pozyskiwaniem kredytów hipotecznych dla Klientów Indywidualnych.

Serdecznie polecamy!! Dzięki profesjonalizmu Pana Michała otrzymaliśmy pozytywne decyzji od trzech banków w ten trudny czas pandemii. Ma cierpliwe podejście, tłumaczy wszystkie szczegóły i ma kontakt można powiedzieć że 24h/7. Polecamy z czystym sumieniem!!

Wkład własny a kredyt hipoteczny.

Niewątpliwie drugim aspektem który musimy spełnić chcąc uzyskać kredyt hipoteczny poza posiadaniem zdolności kredytowej jest posiadanie wkładu własnego. Zgodnie z rekomendacją Komisji Nadzoru Finansowego wkład własny powinien być wniesiony w gotówce i powinien wynosić minimum 20% kwoty transakcji.

Chciałbyś uzyskać kredyt hipoteczny w Radomiu na przejrzystych i dobrych warunkach lub porozmawiać o finansach osobistych? Szukasz sprawdzonego i kompetentnego specjalisty finansowego, któremu możesz zaufać? Skorzystaj z pomocy Eksperta Finansowego Grupy ANG. Na rynku finansowym jesteśmy firmą o wyjątkowym charakterze. Nie akceptujemy bowiem missellingu, czyli sprzedaży klientom usług lub produktów, których nie potrzebują, nie rozumieją, na który ich nie stać lub za niegodziwą cenę.  Dla nas finanse to przede wszystkim odpowiedzialność.

Kredyt Hipoteczny bez wkładu własnego? Zapytaj Eksperta ANG!

Oferty i umowy kredytowe bez ukrytych szczegółów

doradca kredytowy | doradca finansowy

W ramach naszej pracy analizujemy, porównujemy i wyjaśniamy szczegóły ofert bankowych oraz umów kredytowych. Dzięki nam masz pewność, że to co podpisujesz jest bezpieczne. Żadne ukryte koszty Cię nie zaskoczą.

Wyjaśniamy, ale to Ty wybierasz bank

polecany doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Nasz ekspert zawsze przedstawi Ci więcej niż jedną ofertę kredytową, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję co do finalnego wyboru banku, w którym będziesz posiadał kredyt hipoteczny. To Ty i Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu.

Trudne procedury bankowe z nami wcale nie trudne

kredyt hipoteczny dobry doradca kredytowy

Przygotowujemy wniosek kredytowy oraz składamy do wybranych banków. Monitorujemy go i reagujemy jeśli jest potrzeba na każdym etapie procesu. Dzięki temu proces kredytowy jest dla Ciebie prosty i szybki. Aż do uruchomienia środków.

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny w Radomiu na dobrych warunkach?

Tylko 3 kroki. Wypełnij wniosek i uzyskaj najlepsze oferty.

1
2
3
(można wybrać więcej niż jedną odpowiedź)
doradca kredytowy | kredyt hipoteczny

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Rekomendowani przez Klientów

“Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem. Staraliśmy się o kredyt w czasie Covid’u, nie był to łatwy proces ale się udało. Pan Michał naprawdę robi dobra robotę, podpowiedział i doradził jak pozbyć się obciążeń i co możemy zrobić aby nasza zdolność była jak najlepsza. Na każdym etapie uzyskiwaliśmy pełne informacje. Nikt nas nie czarował i nie obiecywał gruszek na wierzbie. To była szczera i otwarta współpraca. Polecam wszystkim starającym się o kredyt.”

Agata Pawlak

Umów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAUmów spotkanie

z Ekspertem Kredytowym

Grupa ANG SAKredyt Hipoteczny na najlepszych warunkach – z zaufanym Ekspertem Finansowym to możliwe

  • Doradzamy jak zwiekszyć efektywność zakupu mieszkania.
  • Spośród aktualnych ofert bankowych prezentujemy te najkorzystniejsze, ale to Państwo dokonują ostatecznego wyboru banku.
  • Kompleksowo zajmujemy się dokumentacją niezbędną do złożenia wniosku o kredyt.
  • Monitorujemy w Państwa imieniu proces bankowy i dbamy o korzystne warunki finansowe kredytu (oprocentowanie, marża, prowizja)
  • Możemy sprawdzać zapisy umów deweloperskich i rezerwacyjnych.
  • Możemy podpowiedzieć jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną zakupu.
  • Analizujemy stan prawny nieruchomości.
  • Tłumaczymy prostym językiem skomplikowane zapisy umowy kredytowej.
  • Przygotowujemy strategię działania, aby kupić nieruchomość bezpiecznie i w terminie, równocześnie nie tracąc zadatku.
  • Możemy polecić doświadczonego rzeczoznawcę, aby sprawdził wartość rynkową nabywanej nieruchomości.

Dodatkowe usługi – szybko, łatwo i atrakcyjnie finansowo

Jesteś doradcą finansowym w Radomiu lub okolicach?

Dołącz do nas i zostań Ekspertem Finansowym Grupy ANG

Dowiedz się więcej
doradca kredytowy radom

Grupa ANG S.A.

Trinity Finance jest częścią Grupy ANG S.A. ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. W 2020 roku ANG otrzymała międzynarodowy certyfikat B Corp, który jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm społecznych i środowiskowych. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Klientowi coś, czego nie potrzebuje, na co Klienta nie stać, czego nie rozumie i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi eksperci, nie muszą stosować tak popularnego w innych firmach misselingu, aby otrzymać prowizję.

Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 partnerów i ponad 900 ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

doradca kredytowy | doradca finansowy

Sprzedajesz nieruchomość?

Chcesz kupić dom ale musisz najpierw sprzedać mieszkanie? Zajmiemy się tym! Sprawdź jak może Ci pomóc nasz Agent Nieruchomości w Radomiu.

Atuty jakie wynikają ze współpracy z ekspertami kredytowymi z Trinity Finance  w Radomiu

Atuty jakie wynikają ze współpracowania z ekspertami finansowymi z Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  w Radomiu są bezsprzeczne. Tym bardziej gdy kredytobiorca jest zainteresowany takim produktem jak kredyt hipoteczny i będzie robić to pierwszy raz. Jest to bowiem zbyt poważne zobowiązanie budżetowe, by podjąć decyzję o jego pobraniu bez zastanowienia oraz nie podpierać się na analizach ekspertów branżowych. Każdy ekspert kredytowy ma pojęcie, na czym koncentrować się podczas analizowania propozycji i dostosowuje to indywidualnie do wymagań danego konsumenta. We wcześniejszych latach zajmował się takim zobowiązaniem doradca kredytowy Radom, a teraz – ekspert kredytowy. Wpisując się na konsultację we wskazanej agencji wystarczy jedynie dokładnie opowiadać o tym, jaką ma się historię pożyczkową oraz jakie aktualnie ma się uwarunkowania życiowe. Bycie szczerym z ekspertem kredytowym to baza, gdyż z uwagi an to ekspert dopasowuje optymalną ofertę. Zostaną one przeanalizowane i porównane, a w następnej kolejności doradca finansowy Radom objaśni szczegóły zainteresowanym. Obowiązkiem eksperta z podanej agencji pozostaje to, by kredytobiorca podpisując finalną umowę poczuł się pewnie oraz miał świadomość, że dobrany jest dla niego najlepszy produkt bankowy. Nie ma w takim razie mowy o dodatkowych opłatach. Wykwalifikowany ekspert kredytowy Radom przedstawi kredytobiorcy dużo propozycji kredytów hipotecznych, ukazując jakie są ich zalety oraz spodziewane niebezpieczeństwa związane z niedotrzymaniem terminu spłacania. Klient ma w takim razie okazję na podjęcie stosownej decyzji zgodnie z osobistymi realiami życia. Jego oczekiwania są priorytetem, gdyż specjaliści pracują elastycznie, dla banków z jakimi współpracują. Nie preferują w związku z tym tylko jednego banku. 

Pomoc w skomplikowanych procedurach z banków

Trinity Finance członek Grupy ANG S.A. oferuje nie tylko analizę propozycji kredytów hipotecznych, ale też pomoc w trudnych formalnościach bankowych. Po powzięciu przez konsumenta decyzji o tym, jaki wybrać kredyt hipoteczny Radom ekspert kredytowy przygotuje wniosek kredytowy a także zaniesie go do wytypowanego banku. Potem pozostanie w relacji z instytucją bankową, żeby doinformować się, czy wniosek jest przyjęty, bądź też dla przykładu trzeba przynieść inne podania. To przyczynia się do tego, że klienci czują się pewnie i proces uzyskania pożyczki jest przebiega sprawniej. Poza kredytem hipotecznym można decydować się na kredyt gotówkowy Radom i też mieć zapewnienie, że będzie przyznany na preferencyjnych warunkach. Specjaliści kredytowi także albowiem będą zajmować się kwestiami formalnymi. Opcji kredytowania jest dużo i każdy bank ma odmienne wymagania  przyznania środków finansowych. Współpraca z ekspertem kredytowym minimalizuje ryzyko, że zapisy umowy okażą się niejasne. Ekspert kredytowy poda także  zdolność kredytową dla konsumenta. Takie zaliety ukazują, że warto się decydować na skorzystanie z usług eksperta finansowego. Ten specjalista sprawi, że otrzymanie pożyczki będzie w mniejszej mierze wywołujące stres. KredytPożyczka to rozwiązanie umożliwiające realizację zamierzonych postanowień. Z tego powodu jest to tak znaczące, by skierować się do Trinity Finance członek Grupy ANG S.A.  i szczegółowo przedstawić swoje plany.

Ekspert Kredytowy Radom
Ekspert Kredytowy Skaryszew
Ekspert Kredytowy Pionki
Ekspert Kredytowy Iłża

Doradca Kredytowy Radom